Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W 50 % ten styl spowodowany był warunkami na boisku a dopiero w drugich 50 % ten styl wynikał z gry naszych.
7
Jak grał Dembele tak grał, ale w przeciągu dwóch tygodni wygrał nam Superpuchar oraz zdobył ważne 3 pkt na Jose "kartoflisku" Zorrilla.
8
Na chłodno. Gra na tym stadionie to swoisty dramat. Nie dało się wymienić prostych podań z pierwszej piłki oraz jak Barcelona lubi zagrać kombinacyjna po ziemi oraz wejść w drybling. Po prostu jedyne co mogło się udać to posłanie lagi do przodu i niech się dzieje wola boska. Ocena poszczególnych graczy przez pryzmat tego meczu mija się z celem. Na tym kartoflisku, inaczej tego nie można nazwać, nie dało się pokazać z dobrej strony. Podejrzewam, że mecz na innym obiekcie z tą drużyna skończyłby się wysokim zwycięstwem Barcelony i proszę o spokój, bo mamy 3 pkt po niezwykle ciężkim meczu, obyło się bez kontuzji, a na takiej murawie o nią nie trudno oraz gra w pewnych momentach naprawdę nabierala tempa oraz zespół potrafił stworzyć wiele sytuacji pomimo takich warunków. Dobrze, że to już się skończyło i mamy odhaczone to kartoflisko, bo podejrzewam, że w ciągu kliku miesięcy, kiedy nastanie jesień oraz wzmożone opady deszczu, murawa na tym stadionie da się we znaki jeszcze nie jednej drużynie.
0
Czekam na mecz z Rayo. Widać grają ofensywie bez ceregieli i murowania bramki jak frajerzy. Fajna piłka, jak zawsze Rayo było mi szkoda za tak wysokie wyniki na które nie zasługiwali, bo piłeczka grają aż miło.
2
Arsenal to świetny klub, ma dobrych zawodników, potrzeba im trenera z klasą i mogą odzyskać panowanie w Anglii.
3
Mam nadzieję, że Unai Emery nigdy w życiu nie zostanie trenerem Barcy. To człowiek bez jakiegokolwiek pomysłu i stylu. Jak trenował Seville to albo grała bardzo dobrze z Realem i wygrywała a potem na wyjeździe z Granada dostawała wpier*dol.
0
Adama Traore, co za dzik, dlaczego go nie ma w Barcelonie?!?! 100 razy lepszy niż Alcacer, 1000 razy lepszy niż Munir.
0
Przeczuwam dziś mecz podobny do tego z Alaves. Murowanie i ciągle próby Barcy aż w końcu ktoś trafi i rozwiąże się woreczek z trafieniami kolejnych graczy naszej ekipy. 4-1 dla Barcy.
0
Piłka super w tym roku. Całkowita zmiana, moim zdaniem na lepsze.
1
Pytanie do ludzi, których interesują takie detale jak w moim przypadku. Nie uważacie, że tegoroczna szata graficzna w LM zmieniła się na gorszą? Jest jakaś taka blada.
0
Prawdziwy kibic, nie sezobowiec za czasów taty przeżywał katorgę, paradoksalnie skład był niczego sobie i kontuzja Leo Messiego...
16
Ciekawostka, odkryłem Amerykę. Barcelona ostatni raz z Realem Valladolid grała w sezonie 13/14 kiedy to ekipa Taty Martino przegrała 1:0 po golu Rossiego.
14
Kurde, nie wiem czy też tak macie, ale jakoś dziwnie mi się ogląda Real bez Ronaldo. W sensie, że już go nie ma w Realu i jakoś tak teraz Real wydaje mi się najzwyklejsza średnia drużyna La Ligi nie mająca po prostu lidera.
0
Ćwiczy się całe życie, nie patrzysz na to ile to zajmuje i tak jak zrobisz formę to nie przestajesz trenować i zapieprzasz dalej. Nie ma czegoś takiego jak forma w miesiąc, to niemożliwe.
0
Straty taty d *pa w kraty. Dobranoc. Nie pitol głupot i ciesz się tym, że chłopaki się cieszą grą.
0
Suarez czasami wnerwia na potęgę, ale potrafi zrobić coś z niczego i dlatego jest nam potrzebny. A Messi to jest skurczysyn najlepszy na świecie i nie mam więcej nic do powiedzenia
Coutinho to kozak P. S
21
Nie każdy potrafi kopać się po czole przez 90 minut i w jednej sekundzie zagrać genialną piłkę tak drewnianymi nogami. Dlatego jest najlepszy. Vamos Suarez!!!!
0
Ciężko jak zawsze z Alaves oraz ich autobusem. Zaparkowali pięknie i tyle. Trochę na stojąco, trzeba przyspieszyć oraz wpuścić Cou za Roberto, Dembele na prawo i jedziemy z tematem.
1
5:1 Barcelona.
1
No to spoko. Cieszę się jak małe dziecko!!!!!
2
Liga mistrzów w Nc +!!!!!!! Właśnie zadzwonili do mnie z ofertą. Do stycznia gratis a od nowego roku 10 zł dopłaty do abonamentu. Kanały Polsatu sport będą w nc plus.
8
Dembele to fantastyczny gracz. Trzeba tylko pozwolić mu systematycznie grać i dawać do zrozumienia, że klub na niego liczy. Co by nie mówić - wygrał nam dziś ten puchar. Podobała mi się gra Barcy, lecz w obronie krucho i sporo luk. Mam nadzieję, że Valverde to skoryguje.
1
Wow!!!
1
Semedo to kozak.
0
Zasługuje, jest super piłkarzem i zasługuje.
0
Niech oni kupują kogoś z pola, bo bramkarz za bardzo im niczego nie daje narazie, Navas broni piękne i zobaczymy jak to będzie. Bramkarz to jedbak bramkarz, woleliby Hazarda zapewne.
4
Hahaha jaką Barca ma pakę. Omg.
0
Może nie aż za 112, ale jak jest jakakolwiek szansa szybko bym go zakontraktowal. To super gracz, wiele razy mówiłem, według mnie to bardzo dobry zawodnik.
11
Przychodzi kobieta do spowiedzi. Mówi :
-miałam romans z księdzem z Rzeszowa
Ksiądz odpowiada:
- Jezus Maria, Boga się nie boisz grzesznico, przecież tu jest twoja parafia.
0
Matko Boska jak Barcelona kupi tego Pogbę to my będziemy mieli chyba najsilniejszy zespół na świecie, cóż za pakę mamy teraz a co jak powitalny Pogbę- kozaka według mnie.