0

Ta Barcelona to zawsze chce kupić jakichś slabiakow. Po co nam ten Rabiot, w kadrze nie gra w ogóle, w PSG czasami, troszkę lepsza wersja Gomesa.

2

Brać tego Pogbe do Barcy i już, to dobry zawodnik.

0

Może nareszcie CR nie wygra ligi mistrzów i nie będzie ZP jak co roku.

0

W sumie tak.

1

Hazard kosztem Coutinho albo Dembele- nigdy. Chciałabym go, ale bez przesady, z resztą gdzie on miałby grać, to pozycja Coutinho, a on przecież jest taki jak Hazard- my już mamy młodszego i według mnie równie znakomitego Hazarda jakim jest Cou i niech tak zostanie. Ma już swój wiek a pewnie trzeba będzie za niego beknąć około 100 mln- czy to się opłaca.
Ja osobiście starałbym wie wyciągnąć Pogbę z United. To piłkarz, który nie pasuje do autobusu Mourinho, on musi cieszyć się piłką, która miałby przy nodze grając w Barcelonie. Pisałem kiedyś, że jest przereklamowany i trochę to prawda, ale tylko odkąd zaczął grać w United. Wcześniej to był prawdziwy kozak linii pomocy. Jak już brać to jego.

1

Oby ten Arthur był taki jak Casemiro, Coutinho itd, bo jak on będzie grał jak Douglas to kicha i jeszcze też wszystko zależy od Valverde, bo może on zmarnować jego potencjał nie stawiając na niego i jeśli będzie Arthur siedział na ławie i mowa też o Dembele i Valverde będzie grał świętymi krowami nawet jak te będą w złej formie to nic z tego nie będzie.

0

Widzę, że mamy nowy transfer. Powiedzcie mi czy to w miarę dobry zawodnik czy raczej zanosi się na nowego Douglasa?

0

Może dziwnie to zabrzmi, ale brałbym Williana, zawodnik jest kozakiem, piekielnie szybki, zwrotny, doskonały strzal i drybling, 29 ale trudno, 60 mln dzisiaj to pieniądze do zapłacenia od zaraz.

4

Skoro już prawie pewny jest Arthur i Langlet to ja bym jeszcze kupil kogoś za Suareza, ale nie skreślabym Luisa, bo i tak zagrał lepiej na tym mundialu niż Messi, fajny byłby taki Martial i koniecznie musi przyjść jeszcze jakiś światowy pomocnik i nie wiem czy Eriksen to akurat dobry wybór.

0

Coutinho obecnie jest według mnie w Top 3 jeśli chodzi o ofensywnych pomocników.

0

Byłyby niezłe jaja gdyby Coutinho odszedł, ale szczerze w to bardzo wątpię. 400 mln to pieniądze po prostu z innej planety i wątpię, aby tyle wyplacili, ale gdyby tak się stało to w sumie mogłaby się Barcelona skusić, jednak kogo my znajdziemy lepszego w miejsce Coutinho, to pomocnik kompletny, on tak naprawdę wprowadził Brazylie do 1/4. Mam nadzieję, że gdy wpłynie taka oferta to Barcelona się nie napali.

28

Tylko kto jest teraz na rynku porównywalny do Coutinho, aby go zastąpić?

0

Pewnie, że wypłaca. Paulinho nie był znowu nie wiadomo jakim zawodnikiem. Mial trzeba przyznać trochę szczęścia, ale czy aż tak dobrze wpasowal się do zespołu?

1

Mamuśka Chorwacji pierwsza klasa!!! :D

0

Barcelono, masz zawodnika, o jakiego ci chodzi - Wilian Borges...

0

Brakuje w Barcelonie Modricia, byłoby pięknie. Busquets-Rakitic-Modric, o mamo :)

0

https://www.facebook.com/125736424143562/posts/1999778870072632/
Buc na boisku, ale umiejętności oraz racji nie można mu odmówić.

0

Boli, bo jakby udało się z Francją to potem z Urugwajem byłoby łatwiej. A potem to już Brazylia prawdopodobnie albo Belgia, ale może być się udało fartem i finał.

1

Racja.

2

Ronaldo na przykład wczoraj nie pokazał dosłownie nic, więc nie jest regularny, gra w kratkę, albo dobre mecze albo słabe- jak z Iranem czy Urugwajem.

1

Pociesznenie, że Ronaldo nie będzie najlepszym graczem turnieju oraz nie będzie miał króla strzelców również i to jest sprawiedliwe, bo w sumie oprócz tych goli z czego trzy to zwykle babole to niczym się nie wyróżnił na specjalnie.

2

Na TVP każdy dostaje ekstazy na widok Ronaldo. On poda prostą piłkę do kolegi i już jest wychwalany. Messiego tam każdy olewa, co by nie zrobił to zawsze mógłby lepiej itd. Tylko na Eleven jedynie chłopaki mówią obiektywnie i krytykują obu tak samo..

0

Dlaczgeo? Doszli do tej samej fazy na mundialu. Ronaldo nie będzie najlepszym graczem mundialu ani strzelcem.

0

ZP.

2

Pięknie. Nie będzie najlepszym strzelcem oraz nie będzie najlepszym graczem turnieju. Jest szansa dla Leo. Dodatkowo odpadli w tym samym momencie.

0

Myślicie, że Messi jeszcze spróbuje coś zagrać w Katarze czy odpuści już?

0

Oby tak dalej....

1

Trener to jest ciolek i tyle. Mając na ławce takiego gościa jak Dybala, musisz coś wykombinować, żeby on grał w składzie. Ja nie wiem co ten trener bierze. Wychodzi na mecz z Francją bez napastnika.

0

O Ronaldo oczywiście.

18

Jeszcze tylko biały narcyz do domu i mundial będzie w sumie udany :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?