Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta Barcelona to zawsze chce kupić jakichś slabiakow. Po co nam ten Rabiot, w kadrze nie gra w ogóle, w PSG czasami, troszkę lepsza wersja Gomesa.
2
Brać tego Pogbe do Barcy i już, to dobry zawodnik.
0
Może nareszcie CR nie wygra ligi mistrzów i nie będzie ZP jak co roku.
0
W sumie tak.
1
Hazard kosztem Coutinho albo Dembele- nigdy. Chciałabym go, ale bez przesady, z resztą gdzie on miałby grać, to pozycja Coutinho, a on przecież jest taki jak Hazard- my już mamy młodszego i według mnie równie znakomitego Hazarda jakim jest Cou i niech tak zostanie. Ma już swój wiek a pewnie trzeba będzie za niego beknąć około 100 mln- czy to się opłaca.
Ja osobiście starałbym wie wyciągnąć Pogbę z United. To piłkarz, który nie pasuje do autobusu Mourinho, on musi cieszyć się piłką, która miałby przy nodze grając w Barcelonie. Pisałem kiedyś, że jest przereklamowany i trochę to prawda, ale tylko odkąd zaczął grać w United. Wcześniej to był prawdziwy kozak linii pomocy. Jak już brać to jego.
1
Oby ten Arthur był taki jak Casemiro, Coutinho itd, bo jak on będzie grał jak Douglas to kicha i jeszcze też wszystko zależy od Valverde, bo może on zmarnować jego potencjał nie stawiając na niego i jeśli będzie Arthur siedział na ławie i mowa też o Dembele i Valverde będzie grał świętymi krowami nawet jak te będą w złej formie to nic z tego nie będzie.
0
Widzę, że mamy nowy transfer. Powiedzcie mi czy to w miarę dobry zawodnik czy raczej zanosi się na nowego Douglasa?
0
Może dziwnie to zabrzmi, ale brałbym Williana, zawodnik jest kozakiem, piekielnie szybki, zwrotny, doskonały strzal i drybling, 29 ale trudno, 60 mln dzisiaj to pieniądze do zapłacenia od zaraz.
4
Skoro już prawie pewny jest Arthur i Langlet to ja bym jeszcze kupil kogoś za Suareza, ale nie skreślabym Luisa, bo i tak zagrał lepiej na tym mundialu niż Messi, fajny byłby taki Martial i koniecznie musi przyjść jeszcze jakiś światowy pomocnik i nie wiem czy Eriksen to akurat dobry wybór.
0
Coutinho obecnie jest według mnie w Top 3 jeśli chodzi o ofensywnych pomocników.
0
Byłyby niezłe jaja gdyby Coutinho odszedł, ale szczerze w to bardzo wątpię. 400 mln to pieniądze po prostu z innej planety i wątpię, aby tyle wyplacili, ale gdyby tak się stało to w sumie mogłaby się Barcelona skusić, jednak kogo my znajdziemy lepszego w miejsce Coutinho, to pomocnik kompletny, on tak naprawdę wprowadził Brazylie do 1/4. Mam nadzieję, że gdy wpłynie taka oferta to Barcelona się nie napali.
28
Tylko kto jest teraz na rynku porównywalny do Coutinho, aby go zastąpić?
0
Pewnie, że wypłaca. Paulinho nie był znowu nie wiadomo jakim zawodnikiem. Mial trzeba przyznać trochę szczęścia, ale czy aż tak dobrze wpasowal się do zespołu?
1
Mamuśka Chorwacji pierwsza klasa!!! :D
0
Barcelono, masz zawodnika, o jakiego ci chodzi - Wilian Borges...
0
Brakuje w Barcelonie Modricia, byłoby pięknie. Busquets-Rakitic-Modric, o mamo :)
0
https://www.facebook.com/125736424143562/posts/1999778870072632/
Buc na boisku, ale umiejętności oraz racji nie można mu odmówić.
0
Boli, bo jakby udało się z Francją to potem z Urugwajem byłoby łatwiej. A potem to już Brazylia prawdopodobnie albo Belgia, ale może być się udało fartem i finał.
1
Racja.
2
Ronaldo na przykład wczoraj nie pokazał dosłownie nic, więc nie jest regularny, gra w kratkę, albo dobre mecze albo słabe- jak z Iranem czy Urugwajem.
1
Pociesznenie, że Ronaldo nie będzie najlepszym graczem turnieju oraz nie będzie miał króla strzelców również i to jest sprawiedliwe, bo w sumie oprócz tych goli z czego trzy to zwykle babole to niczym się nie wyróżnił na specjalnie.
2
Na TVP każdy dostaje ekstazy na widok Ronaldo. On poda prostą piłkę do kolegi i już jest wychwalany. Messiego tam każdy olewa, co by nie zrobił to zawsze mógłby lepiej itd. Tylko na Eleven jedynie chłopaki mówią obiektywnie i krytykują obu tak samo..
0
Dlaczgeo? Doszli do tej samej fazy na mundialu. Ronaldo nie będzie najlepszym graczem mundialu ani strzelcem.
0
ZP.
2
Pięknie. Nie będzie najlepszym strzelcem oraz nie będzie najlepszym graczem turnieju. Jest szansa dla Leo. Dodatkowo odpadli w tym samym momencie.
0
Myślicie, że Messi jeszcze spróbuje coś zagrać w Katarze czy odpuści już?
0
Oby tak dalej....
1
Trener to jest ciolek i tyle. Mając na ławce takiego gościa jak Dybala, musisz coś wykombinować, żeby on grał w składzie. Ja nie wiem co ten trener bierze. Wychodzi na mecz z Francją bez napastnika.
0
O Ronaldo oczywiście.
18
Jeszcze tylko biały narcyz do domu i mundial będzie w sumie udany :)