1

Jedynym pocieszeniem jest to w sumie, że zaraz by hejtowali, że sezon bez porażki w La Liga jest osiągnąć prościej niż w Anglii, bo przecież grają tam według nich takie potęgi jak Man United oraz Arsenal. Zaraz by były kłótnie, że nie ma się czym chwalić itd. Mówie to teraz na wyrost, ale dla nas La jest trudna, dla hejterow byłaby to wtedy słaba liga. Szkoda naprawdę tego co się dziś stało, no ale... W sumie wolę ta porażkę i np. wygrana Liv w finale niż sezon bez porażki i znowu ściągnie koszulki po karnym przez zelka w finale, gdzie wcale na niego nie zasłużyli.

0

A mówiłem dziś, że trochę przesadza z tym Messim. Kurde do końca już dwa mecze, więc po co go zostawia. Myślę, że wygralibysmy dziś z nim ten mecz.

1

Neymar moim zdaniem prędzej czy później wygra z PSG wszytskie puchary, bo mają kasę oraz zawodników, potrzeba tylko dobrego trenera, aby umiał ułożyć ten zespół i będą silni. Szkoda, że odszedł. Rzeczywiście jego zrozumienie z Messim i reszta było znakomite. No ale cóż wybrał PSG i kto wie czy teraz nie żałuje widząc, że jakoś mu się nie układa tu jakby chciał i tak jak myślał, że będzie się układało.

4

Szkoda, że kombinuje bo w końcu przegramy i będzie kicha. Chociaż liczę, że nie.

0

Zapychanie druzyny gwiazdami nie gwarantuje sukcesu, co pokazało choćby PSG, City czy nawet Manchester United. Barca ma na uwadze bardzo dobrych piłkarzy, którym nie zależy na złotych Ferrari czy bycie top w danej drużynie. Oni chcą się rozwijać ( oprócz Griezmanna), ale tez grać i cieszyć się trofeami.

3

Włączyłem sobie Eleven, patrzę powtórka meczu z Villarrealem. Dembele to jest jednak niezły kozak, tylko potrzebuje zdecydowanie więcej meczy zarówno z tymi lepszymi rywalami jak i słabszymi. Jak już się rozpedzi, mgnie ładnie. Będzie jeszcze lepszy po paru latach gry w naszym ukochanym klubie.

0

Pełna zgoda. Trener wiedział, że drużyna jest w lekkim kryzysie ofensywnym po opuszczeniu drużyny przez Neymara, więc przeszedł na styl można to nazwać średni, czyli nie aż tak ofensywny jak dotychczas.

1

Tak, ale porównać tamte czasy a teraz te czasy kiedy jest tyle suplementów a piłkarze są prawdziwymi maszynami, takie osiągnięcie jest godne podziwu.

2

Dembele- poczekam na ciebie jeszcze z dwa sezony i po paru latach będą cię wielbić na La Rambli :D
Będą z niego piłkarze :)

1


Super filmik przedstawiający Leo w tym sezonie, według mnie jak wino :D

3

Pomijając ten nieszczęsny mecz w Rzymie, trener wykonał kawał dobrej roboty w tym sezonie. Odszedł czołowy piłkarz lewej flanki, napędzal cały atak i byl doskonałym partnerem Leo. Mógł grać tu dalej, ale jak się woli pieniądze, a nie bycie w najlepszym klubie to właśnie #karma wraca w postaci kontuzji. Taki pstryczek w nos dla niego za to, że opuścił zespół.
Valverde podniósł zespół, stworzył fajne schematy taktyczne, podniósł wartość Alby, który latał w tym sezonie pięknie tym lewym skrzydłem. Zrobił z Rakitica niesamowitego kowala, który zapie prza cały mecz na pelnych obrotach. Drużyna pomimo tego co mówili inni, nadal gra ładnie dla oka, akcje Leo z resztą są znakomite, a Cou po raz wtóry udowadnia, że Barcelona jest mu po prostu pisana.
Vamos, po kojene trofea, wspaniały sezon.

8

Teraz, żeby te farty z Madrytu nie wygrali tej nieszczesnej LM i będę zadowolony na maxa tym sezonem.

2

Messi> Salah, będzie ZP :) Campeones Campeones!!!!!!!!!!

1

Digne nie pasuje do stylu Barcy.

0

Jakbyśmy zakończyli ten sezon bez porażki.... Bialasy pewnie zrobią wszystko, żeby tak się nie stało i będą walczyć jak koty.

2

Kto może pokonać Real??????
Barcelona...

17

Moje serce bije dla Barcelony, staram się być obiektywny jeśli chodzi o ocenę jej rywali podczas meczu itd., ale... Nie da się powiedzieć, że Real zasługuje na bycie mistrzem w tym sezonie. Grają naprawdę słabo, wczoraj nie mieli kompletnie żadnych akcji oprócz dwóch goli tak naprawdę z niczego. Mecz z PSG- wypada Neymar, kto wie jak wypłynąłby na wynik w Paryzu ten gracz, z Juve- karny w ostatnich SEKUNDACH ćwierćfinału, i to jeszcze dyskusyjny, kto wie jak wyglądałaby dogrywka, mecz z Bayernem- dwa karne na Robercie nie odgwizdane, wypada w 5 minucie Robben a potem Boateng a przed meczem podstawowy LO- Alaba.

To tak jakby ktoś zaczarowal ten Real, że oni co by się nie zdarzyło muszą wygrać. I tak jest od 3 lat, gdzie absolutnie nie zgadzam się, aby oni naprawdę grali godnie mistrzów.

4

Real Madryt-graj g owno i wygraj 1:2. Nie mam słów do tego zespolu.

1

Mówcie co chcecie, ale wielki król Mohammed się zwali w majty jak będzie grał z Realem i tyle będzie z całego Salaha. Jednosezonwiec, jak Vardy czy Mahrez.

4

Real ma farta i to od trzech sezonów w tej LM.

0

Nie pokazują nic wielkiego. W tym meczu powinno być 2-0.

4

Tyle farta co ma Real w LM to chyba nikt nie ma.

0

Człowieku oni nic nie grają a przechodzą dalej co to ma być.

0

Bramka z du py jak to Real.

8

No to co za 25 minut pierdyliard wrzutek czas zacząć. Wrzutka wrzutka, Ronaldo przez 80 minut nic nie trafi w 81 główka i będzie siii :D

0

Myślicie, że gdyby Cr znowu wygrał LM to bez względu na wygranie Pucharu Króla, Ligi hiszpańskiej oraz zdobycia złotego butaprzez Leo Messiego, dostałby ZP ?

0

Na miejscu działaczy Barcy widząc te słowa, zatrudnilbym go jeszcze raz. Chemię jaką miał z Messim i ogólnie jego gra były zawsze na wysokim poziomie a racji wieku nie dostałby wielkiej pensji.

0

Jak widzisz to już zostało wycwiczone parę lat temu a teraz to po prostu automat. Alba dosrodkowujac wie już, że Messi będzie na to nabiegal.

0

Większość na La Rambli wie lepiej. Nie ma co się kłócić.

16

Iniesta z takim poziomem gry jaki zaprezentował wczoraj nie może iść do Chin. Ludzie on wczoraj pokazał, że nadal jest kozakiem bez względu na wiek i gra lepiej od niejednego sezonowca, którego nazwisko robi się sławne na całym swiecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?