Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ja przeżyję to niesprawiedliwe wydarzenie kiedy Ronaldo wygra ZP? Nie powinien jej wygrać, a i tak wygra, szkoda, nie jest najlepszy.
1
Schudnąć 15 kg w przeciągu miesiąca jest prawie niemożliwe przy intensywnym wysiłku fizycznym a co dopiero przy znikomym wysiłku. Jeśli nie masz apetytu albo nie chce ci się ciągle jeść, mogą być początki anoreksji. Nie wiem dokładnie, nie jestem lekarzem, ale właśnie radze Ci iść do lekarza.
0
No co Ty? :D.
1
Cristiano Ronalod oprócz lepszych wiosen nie pokazywał w ostatnich latach nic. Real grał jak z nut a on dobijał. Na poziomie indywidualnym to niczym szczególnym się nie wyróżniał. Drużyna pracowała na jego bramki a on tylko dobijał. Nie zasługuje absolutnie na ZP.
12
Komentarz usunięty
0
Dzięki za zrozumienie.
0
Oni stroja fochy, ale naprawdę grają dobrze. Co z tego, że Gomes nie stroi foch jak gra słabo.
2
Barcelona zawsze wymyśli kogoś z tyłka. Jeśli zawodnik jest dobry ciężko go kupić, tak jak z Coutinho. Jeśli jest średni to klub po jakimś czasie przystaje na ofertę i według mnie Rabiot to średniak.
2
Pogba jest kotem, w Barcelonie gralby jak z nut.
29
Pogba pasuje do Barcelony, nie preferuje strasznie szybkiej gry tylko woli grę w ataku pozycyjnym. Ma doskonałe podanie i przegląd pola a "słaba" gra w Man United jest spowodowana tylko i wyłącznie tym, że Mourinho woli grać autobusem mając taka pakę niż atakować i posiadać kontrolę nad meczem. Pogba sprawdziłby się w Barcelonie.
0
Neymar jest przekozakiem, jakby teraz znowu przyszedł do naszego zespołu, podejrzewam, że nie potrzeba by było żadnego Hazarda.-Neymar-Messi-Suarez-Rakitić-Busquets-Coutinho, nic dodać nic ując Bracie :) Stawiam wtedy u Bukmachera wygraną w LM, jeszcze do tego na ławce Dembele. To czysta imaginacja, ale ...
0
Kurde Thiago to super gracz, Barca go wychowała na niezłego technika, który dobrze czuje się w ataku pozycyjnym, ale boję się o jego podatność na kontuzje - gość jest szklanką, niestety jak jego brat, bo i może z Rafinhi by coś było gdyby nie ciągłe kontuzje. Ciężko teraz ogólnie na rynku, za gwiazdy chcą niemiłosiernie dużo, a pachołków typu Gomes też nie opłaca się kupować. Ale czy Rabiot to dobra opcja, nie mam pojęcia, według mnie Barca powinna chyba skupić się na kimś innym, kto gra dobrze, a na ręke mu zmiana klubu. Jeśli Real oficjalnie nie kupi Neymara to kupi Hazarda, więc jego trzeba odpuścić. Nawet jeśli byłoby taniej i w grę miałby wchodzić Dembele, też nie wolno się godzić, bo trzeba dać szanse Francuzowi, jest młody, perspektywiczny... Ciężko.
0
Czyli Griezmann potwierdza- Atletico gra antyfutbol. Według mnie jak najbardziej, jest to typowy antyfootball, szkoda, że wybrał grę w takim klubie zamiast w Barcelonie. Może sam jest antyfutbolowy i bał się poziomu Barcelony.
0
Z Ronaldo po skończeniu kariery zrobi się taki men's physique jak z Rio Ferdinanda, który ma imponującą sylwetkę. Ronaldo nabierze więcej masy mięśniowej, bo przestanie tyle biegać.
2
Kante byłby potrzebny czasami na obronę wyniku. Wtedy zdejmujemy Coutinho i wpuszcamy Kante razem z Ivanem i Busquetsen i nikt nic nie strzeli, ale czy Barca gra autobusem? Nie, Barca kiedy broni, atakuje pressingiem i nie schodzi do głębokiej defensywy. Kante przydałby się Atletico, Chelsea i takiej Francji na ten przykład, która gra autobusem.
Jest jeszcze czas do końca okna, starać się o tego Hazarda, może będzie chciał zagrać z Messim.
0
To bramkarz w bardzo dobry, ale ma słabe doły i kompletnie nie umie grać piłką. Jeden zawodnik jest od niego 20 metrów, zerwie się do biegu i już Belg panikuje.
2
Chłopie, Kante to nie Krychowiak. Daj żyć. Bez przesady.
4
Z wyglądu powiedziałbym, że to jakiś kalafior z drugiej ligi polskiej, ale wiem, że tak nie jest... :D
0
Oby. Mam nadzieję.
0
Hazard za Dembele? Nie, ale pod warunkiem, że Dembele zacznie być taki jak jego młodszy rodak Mbappe. Jak narazie trener Francji nie stawia na Dembele- szkoda. Nie twierdzę, że kupiliśmy złego piłkarza, ale może jednak Mbappe się rozwinie, a Dembele zostanie średniakiem, nie wiadomo. Wszystko wstakuzje na to, że gdyby Barca zainwestowała w Mbappe może dziś cieszyłaby się z LM. Ale wybrała Dembele...
6
Jest Arthur oraz Lenglet, pomocnik i obrońca, na pewno młodzi, perspektywiczni piłkarze z potencjałem i fajnie byłoby jakby chociaż jeden z nich odpalił tak jak Umtiti. Liczę, że obaj zawodnicy będą grać jak z nut.
Teraz Barca powinna zakontraktować kogoś doświadczonego i znanego ze znakomitej gry. Powinien jeszcze przyjść ktoś taki jak Hazard, a najlepiej on sam oraz napastnik, np. Martial.
3
Nie wiem czy Rabiot to dobry wybór. Gdyby PSG zależało na tym zawodnik to walczyli by o niego i robili mu wodę z mózgu jak Verrattiemu, a tak nie jest. Negocjacje wydaje się przebiegają sprawnie i nie wiem czy to zawodnik, aby na przykład wejść i zastąpić takiego Coutinho. On mi strasznie przypomina z sylwetki oraz ze stylu gry Gomesa, że aż się boję tego transferu.
Na miejscu zarządu kupiłbym kogoś innego. Jest wiele lepszych opcji: James Rodriguez, Thiago Alcantara, Paul Pogba lub nawet Hazard.
0
Czy Liga mistrzów od nowego sezonu będzie dostępna w nc+? Pytam, bo coś wydawało mi się, że nie, bo przegrali przetarg, itd.
0
Więc wkurza mnie to, że Ronaldo dostaje 6 ZP w sytuacji gdy cała grę w Realu kreują pomocnicy i boczni obrońcy a on tylko dobija. Nie dzięki niemu w ostatnich latach odnosili sukcesy, dzięki dobrej drużynie i szefowi linii pomocy Modriciowi.
1
Pewnie w styczniu 19 roku piękny będzie robił swój dziubek i krzyczał si, ale szansa, aby mieli po 6 złotych piłek jest taka, że Messi musi koniecznie w tym sezonie wygrać LM, nie wiem jak to zrobią, ale gdy w tym sezonie ją wygra dostanie 6 ZP. Widocznie dzisiaj nikt nie patrzy na inne trofea oraz statystyki indywidualne, w których Messi jest o wiele lepszy tylko na jedno trofeum. Jest ono najważniejsze również wg mnie, ale liga krajowa to takie rozgrywki, gdzie wygrywa najbardziej regularna drużyna i zdobywa dużo punktów a Messi akurat przyczynił się jak zwykle do wygrania ligi. Szkoda.
8
Wygrywasz LM oraz MŚ( opcjonalnie) a Złotą piłkę dostaje gracz, który nie dał rady wygrac ligi krajowej, olał sam z siebie puchar króla i fartem zdobywal bramki w LM oraz jego zespół miał farta, że w ogóle wygrał w tej lidze. Świat jest niesprawiedliwy na maksa, ja już nie chce widzieć w styczniu tej mordy jak trzyma 6 ZP, bo nie zasługuje na nią moim zdaniem, czas dać ją komuś innemu.
1
Ktoś napisał, że Modric nie wygra ZP jeśli zdobędzie mistrzostwo świata, dlaczego niby? Wygrał Champions Legaue oraz gdy wygra MŚ to będą to dwa największe trofea w piłce noznej zdobyte w jednym sezonie. Kurde ja tam bym się zastanowił zanim dałabym ją pięknemu, bo ten tak naprawdę nic nie pokazał ani w finale LM ani na Mundialu oprócz fazy grupowej, także...
2
Potrzebny nam ktoś taki jak w tym filmiku :D
0
Ten Langlet jest aż taki dobry, że tak wszyscy się tu cieszą ? Bo ja tam za bardzo Sevilli nie oglądałem oraz jego gry.
42
Patrzę sobie z ciekawości, Umtiti ma 24 lata- matko boska jaki to jest kot, zakup Barcelony w dziesiątkę i naprawdę za grosze, to jak ten zawodnik się rozwija jest niebywałe, już jest jednym z najlepszych obrońców na świecie. Jak ja się cieszę, że on gra u nas.