1

Pogba jest medialny i charakterystyczny, ale ma ogromną jakość. To człowiek skrojony pod Barcelonę.

2

Miejmy nadzieję, że murawa będzie odpowiednia i będziemy mogli się emocjonowac widowiskiem a nie zła nawierzchnią, która przeszkadza wykonywać piękne akcje Barcelonie.

0

Dziękuję :)

6

Socjopata, sorry brachu, twój pomysł z tymi ziołkami nie był zły...

2

Gdyby Neymar chciał wrócić, przyjąłbym go jak syna marnotrawnego i pogrozil palcem. Olać jego symulki, płacze na boisku, awantury i żałosne zachowania, jest kozakiem i każdy kto ogląda mecze wie, że to prawda. Znakomicie gra i tyle, robi z piłką rzeczy genialne. Jak jest taka opcja, niech przychodzi. I teraz La Rambla mnie zje :)

3

2015- Berlin, pamiętamy.

2

https://www.facebook.com/125736424143562/posts/2108214925895692/
To jest smutne, że taki człowiek nie jest nawet w trójce najlepszych Fifa...

13

Messi i Suarez mogliby nie grać w niektórych spotkaniach w La liga. To gra o punkty, ale z drużynami z dolnej półki powinniśmy wygrywać nawet bez Messiego i Luisa a np z Malcomem, Dembele, Arthurem i Coutinho. Warto robić rotacje częściej, ale też z głową.

5

https://goo.gl/images/aTmEGJ
Wygląda pięknie, oby murawa była równie dobra i mamy piękny mecz. Szkoda, że odbędzie się o 16:15. Wieczorem byłby lepszy efekt.

14

Zgadzam się, ale myślę, że Rafinha z ławki to i tak lepiej niż Gomes. Brazylijczyk potrafi coś zagrać.

15

Ciesz się póki możesz. Życie w szkole to bajka, paradoksalnie nie chodzi o to jak Ci idzie matma i czy zrobiłeś pracę domową, ale o to, że szkoła tak naprawdę to pikuś przy dorosłym życiu.

26

Ale bym poszedł do takiej szkoły pokłócić się z kolegami o to kto jest lepszy - Messi czy Ronaldo...

8

Czasem mam ochotę przytulić Messiego ( bez skojarzeń) i powiedzieć mu parę słów godnych jego osoby. Jest moim zdaniem czasem bardzo niedoceniany a nie powinno tak być.

2

Leo wygra jeszcze dwie ligi mistrzów, jestem pewien, w tym roku i potem.

6

Wczoraj pokazał po raz kolejny, że ma gdzieś nagrody i gole, bo liczy się drużyna.

54

Nie znoszę przerwy na reprezentację. Nic mnie tak nie wkurza jak właśnie to. Jedyny plus to taki, że Messi, Alba i Pique sobie odpoczną a szczególnie Messi. Teraz trzeba czekać prawie dwa tygodnie, żeby sobie pooglądać mecz na Anoeta...

0

Po wczorajszym meczu nie mogę się doczekać wizyty Rayo na Camp Nou. Bez kalkulowania będą zapędzać się pod nasze pole karne całą swoją dziesiątką, bo bramkarz raczej zostanie na bramce ;). To dopiero będzie spotkanie!!!

4

Po dzisiejszym dniu najbardziej cieszą mnie dwie rzeczy:
- Suarezik się odblokowal oraz zagrał naprawdę fajne spotkanie, skoncentrowany i waleczny od samego początku,
-Dembele gra coraz lepiej i nie boi się wziąć gry na siebie.

1

Narzekalismy no to mamy... :)

1

Gramy sztos, tylko więcej koncentracji w obronie i bajka.

3

Z wami to jest tak:
-Ernesto wystawia galowa jedenastkę, jest źle, bo rywal teoretycznie łatwy i rezerwowi mogliby zagrać, Barca wygrywa a my gramy pierwszym składem i nie oszczędzamy podstawowych graczy
-Ernesto wystawia rezerwy, Barca przegrywa z Huesca. " Dlaczego on wystawił tak słaby skład"? "Huesca to nie drewniaki, mógł wystawić podstawową jedenastkę"...
Nigdy nie da się wybrać idealnej jedenastki, bo różne sytuacje zależą od tego jak ułoży się mecz. O rywlau przed meczem nic nie wiadomo, dowiadujemy się jaki mecz się zapowiada dopiero w jego trakcie i po to są zmiany. A, że my się zwykle mordujemy z takimi autobusami, to trener stawia na silną jedenastke.
Barca wygralaby= trener eksploatuje dobrych graczy
Barca przegrałaby = czemu on nie wystawił podstawowych graczy.

0

Postaiwlbym dziś tak:

ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Arthur, Busquets, Coutinho, Messi, Suarez, Dembele.

0

Przewiduje dziś dobre spotkanie. Mam nadzieję, że Barca zagra swoje i trochę rozpieści. Liczę na spektakularne 5-1, 4-0, 3-0, 1-0 będzie również dobre, bo wygrana, ale zostanie niedosyt. Człowiek czeka cały weekend na mecz Barcy i nagle dostaje 1-0 po mękach, oby nie!!!

0

Rozumiem, co nie zmienia faktu, że i tak mieli trochę szczęścia.

32

Mówię to i będę mówił cały czas, Real grał zawsze pod Ronaldo, zawsze, cały zespół grał pod niego, bo inaczej był foch i koniec. W Barcelonie to Messi gra pod zespół i pod siebie. On sam robi sobie akcję a potem ją wykańcza. W Realu swego czasu to oni robili akcje Ronaldo i ten dobijał. Teraz gdy Juve gra między sobą i rozgrywa akcje z innymi zawodnikami Ronaldo absolutnie jest tam zbędnym graczem. W tym momencie widać, jak wiele różni Messiego i Cristiano. Ten pierwszy ciągnie cały wózek, ten drugi cały wózek pogania i po raz kolejny można to łatwo zaobserwować choćby w ostatnich meczach Juve.

1

Real gra bardzo dobrze, ale mogą złapać zadyszkę na zimę gdy zaczną się puchary. Nie mają rezerwy. Kiedyś jednak był James, Morata, Kovacic, a teraz jest tak naprawdę tylko Isco z topowych zawodników. Mogą się wymeczyc.

5

Różnica między Messim i Ronaldo. Ten pierwszy jest lepszy, to wiadomo, ale Messi jest bardziej regularny przez cały sezon a pod koniec na wiosnę spuszcza nogę z gazu. Odwrotnie jest z Ronaldo i dlatego strzela w tej LM. Może czasami warto nie brać Messiego na wyjazdy na dość łatwe tereny i grać kimś innym w La lidze.

2

Skończy się i tak z 5-1, oni są bezradni.

0

Inter nawet jak strzeli to jest slabiutki. To już nie ta siła, co z Milito w ataku itd. Wtedy to i Mourinho był w formie i Inter a teraz ani to ani to :D

0

Szkoda, gadacie głupoty. Zamiast tego Munira chciałoby się mieć na ławce Pedro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?