Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak uważacie? Według mnie Złotą Piłkę zdobędzie Luka Modric. Biorąc pod uwagę fakt, że miał wspaniały sezon oraz to, że Ronaldo teraz jest poważnie osądzany, myślę, że Chorwat jest pierwszym kandydatem. A może jedbak w ramach rekompensaty za stres związany z ostatnią sytuacją oraz w ramach pocieszenia Ronaldo, Fifa wręczy mu Złotą Piłkę?
0
Ewidentnie widać, że Valverde nie był zwolennikiem transferu Malcoma i ma coś do niego. Oby nie było jak z Vidalem. To jest coś w stylu Zidane- Ceballos.
2
Vardy wczsniej, teraz Salah, następny będzie Piątek one season pro gamer.
9
Casemiro kiedyś powiedział, że Busquets to najlepszy defensywy pomocnik na świecie. Ciężko się z tym nie zgodzić.
9
Prawda jest taka, że Real nie wygrałby trzeciej LM gdyby nie ten cep w bramce Liverpoolu...
0
Znając organizm Suareza to mały pikuś.
0
Prawda. Tutaj panuje jakieś szaleństwo. Przegramy dwa mecze z rzędu, pardon, jeden zremisowany drugi przegrany i już jest panika. :D
3
Barcelona będzie krytykowana zawsze, ale prawda jest taka, że o niebo lepiej wyglądała każda formacja na boisku, o niebo lepiej wyglądała również obrona i Pique nawet przyzwoicie sobie poradził, piłkarze od początku narzucili swój rytm gry aż do końca pierwszej połowy. W drugiej przyszedł lekki kryzys, ale również fantastycznie sobie z nim poradzili. Mamy świetną ekipę i świetnych piłkarzy. Wczorajszy mecz mam nadzieję był dopiero wstępem do znakomitej gry w dalszej części tego sezonu, a nie jednorazowym przeblyskiem. Naprawdę widziałem mega dokładną, fajną, poukładana drużynę, która wie czego chce w tym meczu i jest mega skupiona, aby wygrać.
4
Jest pomysł, jest zaangażowanie i wrócił Xavi. Fajnie, że znowu jest z nami ;)
3
Gwiazda jednosezonowa typu Leicester. Na razie mu się udaje, a w następnym sezonie nikt nie będzie pamiętał kto to jest Piątek.
0
Barca gra słabo od tamtego sezonu, ale do tej pory broniła się wynikami. Jednak o to chodzi w piłce, aby były wyniki. Jednak nie ma mowy o jakimś wielkim kryzysie, są pierwsi w tabeli ligi hiszpańskiej, wygrali ważny pierwszy mecz w LM, a mecze z Leganes oraz Athleticiem były tak naprawdę słabe tylko w tym sezonie.
Zgadzam się, że jest lekki dołek, ale bez przesady.
2
Chłopcze radarowcze, zagraliśmy słabo tak naprawdę dwa mecze. Ten z Girona podarowalismy przez Lengleta. Dostał czerwona kartkę i ciężko było odwrócić losy spotkania. Zagraliśmy słabo tylko z Leganes oraz z Athleticiem, chociaż i ten był zdecydowanie lepszy w drugiej połowie, gdzie chyba tylko raz Athletic zagroził nam pod polem karnym. Według mnie jest pewien dołek formy już od jakiegoś czasu, tylko akurat teraz to wychodzi, ale zagraliśmy słabo tak naprawdę dwa mecze i to jest przesada, aby zwlanaic trenera i mówić, że już nic nie wygramy.
7
Przez ich kontuzje nie zagramy z najlepszym Tottenhamem, więc niestety nie zweryfiujemy formy naszych graczy. Brakuje 5 podstawowych graczy, więc Tottenhamowi podejrzewam będzie bardzo ciężko grać z Barca mimo wsyztsko.
3
Wiedziałem, że tak będzie. Studio oraz pomeczowe analizy w Polsacie to żenada. Komentarz też jakiś taki nie wiadomo jaki.
1
No i co Real też się męczy z CSKA, maja średni początek sezonu jak my, a i tak zajda daleko w LM i pewnie zagrają w finale jak zwykle. Ważna jest wiosna i to cholernie, a teraz to jest tak zwane pier**lenie na razie. Każdy ma wahania formy i nie jest stabilny. Liczy się to jak Valverde i czy w ogóle drużyna zacznie grać lepiej. Sezon wejdzie w decydującą fazę za wiosnę i właśnie wtedy trzeba grać dobrze.
3
Co to będzie jak dojdzie Leon!!!
3
Krytyka naszych piłkarzy jest oczywiście słuszna. Grają słabo i widać to. Jestem jednak bardzo ciekawy jak poradzą sobie w LM. A co jeśli Barca odpuszcza w tym roku ligę i gra na pół gwizdka, bo i tak wie, że jest duża szansa, iż i tak ją wygra. Może piłkarze rzeczywiście skupili się w 100 procentach na LM.
1
Valverde: To nie moja wina, że słupek to nie gol. :D
0
Messi w tym trudnym dla nas okresie- ufamy Tobie...
0
A moja propozycja na Tottenham jest taka: Stegen, Alba, Semedo, Langlet, Vermaelen, Busquets, Coutinho, Arthur, Dembele, Messi, Suarez. Chyba jednak Dembele lepiej gra na tej lewej flance.
0
Boję się meczu z Tottenhamem. Może być to pogrom, a sądzę tak, bo nasza obrona w tym momencie to chłodząca bomba zegarowa. Zlapalismy dół i nie ma co gdybać. Wygląda to słabo.
2
Jesteśmy dosłowanie w czarnej du*ie Umtitiego...
10
Messi dziś tak sobie odpocznie, że przez 20 minut zmęczy się bardziej niż przez cały mecz.
32
Kto jeszcze uważa, że Messi będzie musial ratować wynik po wejściu w 65-70? Dawać polecenia.
0
Co Malcom nam dał wchodząc z ławki z Leganes? Dosłownie nic, więc nie dziwi mnie brak powołania. Chcąc grać w Barcelonie MUSISZ być wyjątkowym. A narazie Malcom zawodzi, chociaż fakt, prawie w ogóle nie gra, ale kiedy ostatnio wszedł z ławki, nic nie ugral.
1
Niech Pogba do nas przychodzi. Kiedyś napisałem, że to przereklamowany zawodnik, ale niestety takim się stał odkąd gra w United. Tam Mourinho go zepsuł jako zawodnika, a poza tym on nie ma z kim grać. Gra w Barcelonie uczynilaby go świetnym pomocnikiem i mielibyśmy zastępcę Rakitica, który niestety gra w kratkę.
3
Hahaha.
4
Barcelonie potrzeba tylko trenera, który poukladalby ją podobnie jak kiedyś Guardiola. Słabiej w obronie, ale ultra ofensywny styl oraz mnóstwo goli. A teraz i atak kuleje i obrona kuleje.
0
Ach tak jesteś z tych, którzy twierdzą, że Leganes pokonaloby Barce nawet 3 razy z rzędu. Zastanów się, to są pacholki i tylko błąd Pique sprawił, że oni wygrali. Barca dusila ich cały mecz.
1
Za LE graliśmy też klapę przez wiele spotkań, ale od stycznia byliśmy takim potworem, że nikt nas nie mógł pokonać.