Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przynajmniej będzie gryzł trawę i walczył. Arturo witamy cię w Barcelonie!!!!
0
Trenerem jest Lionel to wiadomo, ale Messi xD
1
Jeżeli tak to Gomes out i Vidal na jego miejsce za 20 mln i mamy lepszego zawodnika. Tylko za 20 mln. Pogra jeszcze może z 2 sezony, ale zawsze coś.
0
Malcom po tych paru minutach pokazał, że będzie kumal temat. Widać po nim, ma dryg. Czekamy na więcej minut.
2
" znowu na fioletowej mają ból dupy, że wygraliśmy przez sędziego".
0
Patrząc na Andre to sylwetkę ma naprawdę robiącą wrażenie. Chyba tylko u nas w drużynie dorównuje mu Umtiti. Widać, że pracuje dużo na siłowni, ale co z grą w piłkę? xD
0
Tak czy inaczej mamy nawet już bez tego pomocnika, który na pewno przyjdzie pakę bardzo ładną i tryplecik całkiem możliwy w tym sezonie. Każda pozycja obstawiona, ktoś kontuzjowany to wchodzi inny równiez mający jakość. Sprzedać tego Gomesa oraz Vidala i ekipka piękna.
0
Pjanic jest też kozaczkiem. Zobaczymy.
0
Okaże się, ale nie pogardzilbym Paulem Pogbą w naszej drużynie, na pewno to lepsza opcja niż Gomes i tak czy siak Barcelona kupując kolejnego pomocnika zrobi dobrze, bo będzie on w zastępstwie za Gomesa.
16
Jestem prawie pewny, że Abidal chce ściągnąć Pogbę do Barcelony. Raz, że na pewno go lubi, bo to Francuz a dwa, że gra świetnie oraz jego nazwisko może padło raz, jeśli chodzi o wszytskie plotki.
Cały czas ten Willian, Thiago i Pjanic od miesiąca.
Poza tym niedawno na instagramie widziałem jak Umtiti spędza wakacje z Pogbą. To może nic nie znaczyć wiem, ale zawsze coś jednak może. Zobaczymy kto ostatecznie zawita do Barcy, ale bardzo prawdopodobne jest to, że ten cichy transfer to Paul Pogba.
0
Już to słyszę jak Szpaku w pewnym meczu Barcy mówi Malcolm :D
0
Jeszcze teraz zakup pomocnika oraz sprzedaż kilku graczy i kadra na sezon 2018 /19 gotowa.
1
Masz już porozumienie z Roma. Nagle pyta o Ciebie Barcelona i chce twojego transferu. Co byście zrobili? Przeszli do Barcelony.
1
No to teraz sonda: kogo na pomocnika?
Jakie są wasze zdania.
Osobiście nie preferuje Thiago, jest kontuzjogenny, jest kozakiem, ale jest kontuzjogenny. Pogba podobno jest nie do wyjęcia z United, Rabiot--ciekawa opcja, Pjanic trochę za stary... Nie wiem.
1
Co do Dembusia. Wiemy, że ma potencjał. Rywalizacja musi być w drużynie. Jeśli będzie grał Malcom to Dembele musi pracować jeszcze ciężej, aby dostawać szansę na grę. Mam nadzieję, że Valverde będzie ładnie i sprawiedliwie rotowal tym składem. Musi dawać szansę rezerwowym w łatwiejszych meczach oraz czasami dać temu Messiemu oddychnac od tych wyjazdów w La liga i dać szansę naszemu przyszłemu pokoleniu.
Leo będzie ciagle grał= na wiosnę w 1/8 LM będzie zajechany jak ostatnio. Licze, że Valverde wykombinuje taki skład i taka formacje, że będzie to funkcjonowało znakomicie, bo w tej chwili drużynę jaką mamy, możemy nazwać niesamowitą. Odmlodzona, z ogromnym potencjałem, wspaniali piłkarze.
0
Mamy nieprawdopodobna pakę... Malcom i Coutinho będą mogli grać w LM. Już nie mogę się doczekać tego sezonu.
0
Barca ma pakę niezłą na ten sezon. Aż strach pomyśleć kto jeszcze.
0
21 lat... Acha, ok spoko :D :D
1
Nawet na Twojej grafice Messi jest nie do zastąpienia :D
0
Powiem tak: terminarz jak terminarz, i tak musimy zagrać z każdym u siebie i w delegacji, Ameryki nie odkryłem. O wiele ciekawsze jest losowanie grup w LM.
1
Ten Malcom to tak na złość Romie, za to, że mieli fart i udało im się awansować w LM. Jestem pewny, że Barca grałaby z Realem w finale gdyby nie ta nieszczęsna Roma...
11
Według mnie Willian to super piłkarz. Osobiście uważam, że jest lepszy od Rabiot chociaż to trochę inna pozycja. Gdyby nie jego zaawansowany wiek, byłbym zadowolony z tego transferu. Nadal to świetny piłkarz, ale jak sprawdziłem jego wiek 29 lat... Pomyślałem sobie, 80 mln za prawie 30 latka, tak wiem, że Ronaldo poszedł za 100, ale to głównie za nazwisko. Zdecydowanie lepsza opcja jest Paul Pogba, który cały czas się rozwija i ma dopiero 25 lat, przed nim jeszcze co najmniej 8-9 lat gry, a szczyt formy osiągnie pewnie za kilka lat, chociaż i tak jest już piłkarzem klasy światowej.
0
Kto będzie tym cichym transferem? Jak myślicie ?
55
Nie mam pojęcia za co Ronaldo wygra ZP w tym roku. Messi jak co roku rozje*ał La Ligę w pył i osiągnął najlepsze statystyki, nie tylko w golach, zdobył rowniez Puchar Króla oraz Złotego Buta. Ten sezon najezal do niego, wykrecil takie liczby, że głowa mała. Szkoda, że tak naprawdę 6 meczy w LM jest ponad 38 meczami w ekstraklasie oraz mundialem, który odbywa się raz na cztery lata, a Ronaldo nawet nie powachal pucharu i nie było go widać z Urugwajem. To prawda jest najlepszy.
Leo nie graj w ogóle w La lidze, zagraj tylko w LM i ja wygraj byle jak i dostaniesz ZP, na to wychodzi.
3
Dlaczego nie Ramos na ten przykład tylko Pique? Zagrał tak samo słabo, dlaczego Ousmane skoro trener moim zdaniem głupi, że nie dał mu nawet parę minut w tym finale lub w finałach ogólnie. Jak zwykle żadnego z Realu.
0
Hazard jest kozakiem, Pogba również. Właśnie, nie umniejszajcie Pogbie, bo według mnie wciąga kreatywnością Eriksena, pomimo charakteru dość ciężkiego Pogba to super pomocnik, do tego ma dopiero 25 i jest w najlepszym wieku do gry.
0
Losowanie terminarzu La liga chyba 23 lipca, o ile dobrze widziałem na naszym forum, a kiedy losowanie grup LM? Koniec sierpnia?
Z jakim czołowym rywalem chcielibyście, aby Barca zmierzyła się w grupie?
4
Ronaldo zasłużenie zdobył ZP w sezonie z Ancelottim oraz w sezonie, gdy wygrał LM i La Ligę. Teraz nie dałbym mu w życiu, zje*ał równo półfinały i finał i całe szczęście, że miał Real farta, bo grali gó*no.
2
Transfer do Juve ważniejszy od wygrania mundialu. Leo czas na transfer, może Ci dadzą ZP.
9
Skoro wszyscy wokół gadają, że MŚ to najważniejsze trofeum piłkarza- największe wyróżnienie, to ja się pytam dlaczego do ku*wy nędzy w danym roku, w którym są mistrzostwa, nie są one brane pod uwagę, jeśli chodzi o nagrodę Złotej Piłki. Nie ma mundialu, bierzemy pod uwagę najważniejsze trofeum w danym roku, czyli jak zawsze LM, jest mundial rozgrywany raz na cztery lata, dany zawodnik przyczynia się do jego wygrania, a i tak ZP zgrania siii...