Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ten Real to robi że gra kupę od czterech lat a wygrywa?!
0
@VinDiesel chciałbym wierzyć, że nie przejdą, ale nie wierzę. XD
1
A taki Sorloth ładuje nam to po długim aż rozrywa siatkę, a wczoraj nie trafił.
1
To jak Real się przepycha na arenie międzynarodowej jest niesamowite. Ta drużyna nie ma ŻADNEGO stylu odkąd odszedł Ronaldo i Benzema. Mają niesamowitego farta. Przestałem wierzyć, że ktokolwiek ich pokona oprócz Barcelony w finale.
1
Na nieszczęście jest ktoś taki jak Fartchim Diaz wielki piłkarz, który w ostatnim meczu po wspaniałym dryblingu zdobył tak naprawdę gola sezonu jak nie roku.
1
Przynajmniej wiemy, że Liverpool także nie dałby rady Realowi, więc fajnie, że Real zagra z PSG.
0
@Kow_aLL ja myślę że będzie
0
Wczoraj po strzelonym na trzy jeden do garażu wjechała wzmocniona V ósemka, a wyjechała Toyota RAV 4 z napisem stop smoke go hybrid.
Fajne zabicie meczu i super gra.
0
@budel17 z całym szacunkiem, ale uważam, że to jest ten sezon. Barcelona na pewno wygra Ligę, co dalej, okaże się.
1
To na pewno nie miejsce i czas na takie rozkminy, ale czysto sportowo fakt, iż ten mecz jest przełożony może nam wyjść na dobre.
Po pierwsze decyzja jak najbardziej słuszna, nie da się grać kiedy człowiek z Twojego zespołu nagle umiera. Jeśli spotkanie by się odbyło, dla mnie jest to niedorzeczność. Grając ten mecz mógłby być remis albo porażka.
Uważam, że spotkanie odbędzie się w maju co oznacza, że po meczach z Atletico i Realem może być wiadomo kto zostanie mistrzem i w ostatecznym rozrachunku te spotkanie nie będzie się liczyło.
Mecz zaległy to zawsze takie koło ratunkowe, bo masz te spotkanie, dzięki któremu możesz dopisać trzy punkty kiedy inni zostaną na zero.
4
Piłkarze Legii śniąc o Chelsea jeszcze nie wiedzieli, że jest ona amerykańską eskortą na telefon do hotelu i dlatego to nie wypaliło
1
Jeśli ktoś chciałby zobaczyć naoczną różnicę Barcy Flicka i Barcy Xaviego, powinien odpalić dwa mecze – rewanż z PSG z 2024 roku i wczorajszy.
Myślę, że nawet Tomaszewski różnicę zauważy.
3
Wczoraj mieliśmy mecz a’la wielki Real Madryt. Cały mecz masz problemy, ale nagle bramkarz gra mecz życia, a Ty ładujesz gola z tyłka po wylewie w obronie. Fajnie się tak czasem poczuć.
Dzień dobry i dobrego dnia!!!
2
Mieliście też wczoraj takie wrażenie, że ten mecz to nie było widowisko na miarę LM. Takie nijakie, a drużyny grały bez swojego stylu. O Atletico już nie wspomnę.
3
@CPuyol tak nagle Salah nie trafi celnie w bramkę kilka razy z rzędu a Dembele przypomni sobie czasy Barcelony i tyle będzie. Real będzie w finale i oby Barcelona ich po raz kolejny zweryfikowała
1
Dawaj Sorlocie Ty Knocie, strzel jak z Barcą czekamy
4
Real w LM to jest podpisany pakt z diabłem, tu nie ma o czym mówić. Przeciwnik niby ma być lepszy, a nie zdziwię się jak taki Liverpool się nagle obsra i zapomni jak się gra
0
Jak oni nam strzelili te 4 bramki, absurd albo ich fart życia, stawiam na to drugie
0
Atletico nigdy nie było i nie jest wielkim klubem. Tam jest więcej szczęścia czasem niż całej gry.
0
Jestem trochę zdziwiony jak ludzie na tej stronie hejtują Yamala.
Chłopak ma 17 lat, gra z najlepszymi drużynami na świecie, wkręca w ziemię starych weteranów europejskich boisk, kreuje nam grę po prawej stronie, która by zwyczajnie nie istniała gdyby nie jego obecność, a ktoś tu powie, że gra samolubnie lub nie strzela goli.
3
@Arden Myślę, że tym razem chyba się to nie uda. Uważam, że brakuje nadal w tej drużynie kogoś takiego jak Kroos.
Wiemy, że mają regularnego farta w LM, ale wierzę, że tym razem go nie będą mieli.
Chociaż prawdy w tym jest sporo, że każdy kto gra z nimi w LM nagle zapomina jak się kopie piłkę.
0
Wydaje mi się, że dobrze gdyby Real grał dalej. Oni na Liverpoolu/PSG/Arsenalu się wyłożą i tak.
Zawsze to dla nich dodatkowe mecze i więcej sił straconych.
0
@Pitinho mecz ułożył się dla nas dobrze. Po prostu. Ta czerwona kartka pogrzebała ich szanse, podobnie jak my z PSG.
1
@MesQueUnClub96 Myślę, że będzie dość wymagający mecz w Portugalii, ale nie aż taki dramatyczny jak ostatnio. Trochę Barcelona już się przekonała jaka jest Benfica + nasz Wojtek w tamtym spotkaniu nie wyszedł z szatni, szczególnie w pierwszej połowie. Tam Barcelona miała też dużo szans w pierwszej połowie. Benfica gra otwarcie, jednak myślę, że Barca to wygrywa na spokojnie.
3
Niech odskakuje od żółwia, ja mam zakład o króla strzelców
0
@Pitinho ten mecz nie wyglądałby tak łatwo gdyby nie czerwona
0
W niewielu meczach mamy zwyczajne szczęście, dziś jest akurat ten dzień i to przed ważnym spotkaniem w LM.
0
Bierzmy przykład od zdobywców 15 lig mistrzów, strzelajmy farfocle lub po wylewach co mecz xD
6
Gol a’la Real Madrid
0
Będzie w **uj ciężko, ale myślę, że to wyciągniemy i wygramy