0

Jak ten Real to robi że gra kupę od czterech lat a wygrywa?!

0

@VinDiesel chciałbym wierzyć, że nie przejdą, ale nie wierzę. XD

1

A taki Sorloth ładuje nam to po długim aż rozrywa siatkę, a wczoraj nie trafił.

1

To jak Real się przepycha na arenie międzynarodowej jest niesamowite. Ta drużyna nie ma ŻADNEGO stylu odkąd odszedł Ronaldo i Benzema. Mają niesamowitego farta. Przestałem wierzyć, że ktokolwiek ich pokona oprócz Barcelony w finale.

1

Na nieszczęście jest ktoś taki jak Fartchim Diaz wielki piłkarz, który w ostatnim meczu po wspaniałym dryblingu zdobył tak naprawdę gola sezonu jak nie roku.

1

Przynajmniej wiemy, że Liverpool także nie dałby rady Realowi, więc fajnie, że Real zagra z PSG.

0

@Kow_aLL ja myślę że będzie

0

Wczoraj po strzelonym na trzy jeden do garażu wjechała wzmocniona V ósemka, a wyjechała Toyota RAV 4 z napisem stop smoke go hybrid.
Fajne zabicie meczu i super gra.

0

@budel17 z całym szacunkiem, ale uważam, że to jest ten sezon. Barcelona na pewno wygra Ligę, co dalej, okaże się.

1

To na pewno nie miejsce i czas na takie rozkminy, ale czysto sportowo fakt, iż ten mecz jest przełożony może nam wyjść na dobre.
Po pierwsze decyzja jak najbardziej słuszna, nie da się grać kiedy człowiek z Twojego zespołu nagle umiera. Jeśli spotkanie by się odbyło, dla mnie jest to niedorzeczność. Grając ten mecz mógłby być remis albo porażka.
Uważam, że spotkanie odbędzie się w maju co oznacza, że po meczach z Atletico i Realem może być wiadomo kto zostanie mistrzem i w ostatecznym rozrachunku te spotkanie nie będzie się liczyło.
Mecz zaległy to zawsze takie koło ratunkowe, bo masz te spotkanie, dzięki któremu możesz dopisać trzy punkty kiedy inni zostaną na zero.

4

Piłkarze Legii śniąc o Chelsea jeszcze nie wiedzieli, że jest ona amerykańską eskortą na telefon do hotelu i dlatego to nie wypaliło

1

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć naoczną różnicę Barcy Flicka i Barcy Xaviego, powinien odpalić dwa mecze – rewanż z PSG z 2024 roku i wczorajszy.
Myślę, że nawet Tomaszewski różnicę zauważy.

3

Wczoraj mieliśmy mecz a’la wielki Real Madryt. Cały mecz masz problemy, ale nagle bramkarz gra mecz życia, a Ty ładujesz gola z tyłka po wylewie w obronie. Fajnie się tak czasem poczuć.
Dzień dobry i dobrego dnia!!!

2

Mieliście też wczoraj takie wrażenie, że ten mecz to nie było widowisko na miarę LM. Takie nijakie, a drużyny grały bez swojego stylu. O Atletico już nie wspomnę.

3

@CPuyol tak nagle Salah nie trafi celnie w bramkę kilka razy z rzędu a Dembele przypomni sobie czasy Barcelony i tyle będzie. Real będzie w finale i oby Barcelona ich po raz kolejny zweryfikowała

1

Dawaj Sorlocie Ty Knocie, strzel jak z Barcą czekamy

4

Real w LM to jest podpisany pakt z diabłem, tu nie ma o czym mówić. Przeciwnik niby ma być lepszy, a nie zdziwię się jak taki Liverpool się nagle obsra i zapomni jak się gra

0

Jak oni nam strzelili te 4 bramki, absurd albo ich fart życia, stawiam na to drugie

0

Atletico nigdy nie było i nie jest wielkim klubem. Tam jest więcej szczęścia czasem niż całej gry.

0

Jestem trochę zdziwiony jak ludzie na tej stronie hejtują Yamala.
Chłopak ma 17 lat, gra z najlepszymi drużynami na świecie, wkręca w ziemię starych weteranów europejskich boisk, kreuje nam grę po prawej stronie, która by zwyczajnie nie istniała gdyby nie jego obecność, a ktoś tu powie, że gra samolubnie lub nie strzela goli.

3

@Arden Myślę, że tym razem chyba się to nie uda. Uważam, że brakuje nadal w tej drużynie kogoś takiego jak Kroos.
Wiemy, że mają regularnego farta w LM, ale wierzę, że tym razem go nie będą mieli.
Chociaż prawdy w tym jest sporo, że każdy kto gra z nimi w LM nagle zapomina jak się kopie piłkę.

0

Wydaje mi się, że dobrze gdyby Real grał dalej. Oni na Liverpoolu/PSG/Arsenalu się wyłożą i tak.
Zawsze to dla nich dodatkowe mecze i więcej sił straconych.

0

@Pitinho mecz ułożył się dla nas dobrze. Po prostu. Ta czerwona kartka pogrzebała ich szanse, podobnie jak my z PSG.

1

@MesQueUnClub96 Myślę, że będzie dość wymagający mecz w Portugalii, ale nie aż taki dramatyczny jak ostatnio. Trochę Barcelona już się przekonała jaka jest Benfica + nasz Wojtek w tamtym spotkaniu nie wyszedł z szatni, szczególnie w pierwszej połowie. Tam Barcelona miała też dużo szans w pierwszej połowie. Benfica gra otwarcie, jednak myślę, że Barca to wygrywa na spokojnie.

3

Niech odskakuje od żółwia, ja mam zakład o króla strzelców

0

@Pitinho ten mecz nie wyglądałby tak łatwo gdyby nie czerwona

0

W niewielu meczach mamy zwyczajne szczęście, dziś jest akurat ten dzień i to przed ważnym spotkaniem w LM.

0

Bierzmy przykład od zdobywców 15 lig mistrzów, strzelajmy farfocle lub po wylewach co mecz xD

6

Gol a’la Real Madrid

0

Będzie w **uj ciężko, ale myślę, że to wyciągniemy i wygramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?