Katalonik97
Dołączył/a: maj 2014
Warszawa
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mixtape problem dla nich że nie zagrają bo oni są bezpłciowi. Typowa drużyna jednego gola czy momentu. Te trzy gole to chyba jakiś cud wczoraj był nad nimi. Czy to na Meazza czy w Barcelonie, zdusimy ich jak wczoraj. Oby tylko głupich goli nie stracić i liczyć na lepszą dyspozycję Szczęsnego bo ten jeden róg to na jego konto
2
Swoją drogą nie sądziłem, że Inter będzie wyglądał z nami aż tak bezpłciowo, bo z Bayernem ta gra w pomocy trochę się lepiej im kleiła. To tylko dowodzi jak silna jest Barcelona. Szkoda tych głupich bramek. Wczoraj to z 3:1 powinno być dla naszych.
0
@Who_you_mam wolę 3:3 i potem walkę w Mediolanie. Wiem, że graliśmy u siebie.
Wygrali 4:0 z Borussią a człowiek do końca nie był pewny wyniku.
12
Wiecie co? To ja już wolę 3:3 i walkę w Mediolanie, niż 3:0 i rozłożyć jaja jak w Dortmundzie, po raz trzeci z resztą. Tym razem z happy endem, bo gol Fermina załatwił temat.
0
Dziś myślę, że zobaczymy piłkarskie szachy. Inter wie, że nie mogą stracić dużo bramek w Barcelonie z uwagi na to, że ich siła to defensywa. Tak więc remis byłby dla nich super wynikiem, a u siebie zaatakują.
6
@Arden karma szybko wróciła, fajnie, że nie trzeba było długo czekać. Jeszcze tylko załatwić ich w lidze i pełnia szczęścia.
0
Dużo osób nie wierzy w wygranie przez Barcelonę Ligi Mistrzów. Niedawno Foottroll, Tomek Ćwiąkała… Najpopularniejsi w Polsce twierdzą, że kadra jest za wąska i że Barca nie poradzi sobie. Co myślicie?
72
Też mieliście przez sekundę taką myśl, że piłka wolno ślizgająca się po murawie po strzale Ferrana zaraz zostanie wybita sprzed linii bramkowej przez tą świnię, me**ę i wrzód na zdrowym organizmie narodu?
0
Niestety, ale tak obiektywnie patrząc to taki taka kaska od Arabów za Rafę to nie głupi pomysł.
0
Ten który dyszki biega poza treningami. Czołg
2
Rafa włączył tryb Xavi 2.0
7
Nie będzie dziś łatwo. Śmieszy mnie jak ktoś obstawia ile goli strzeli Barcelona.
6
Każdy nastawia się na manitę w sobotę, ale pamiętajcie, że to nadal Real i że pakt z diabłem nadal obowiązuje – czyli gramy g i wygrywamy.
Wystarczy, że Pinokio z 200 metrowym zasięgiem będzie miał dzień i wygrana się oddali.
Ten bramkarz uratował im wiele razy skórę.
5
@wojopancer niestety, ale to będzie o niebo inny mecz od wcześniejszych. Tu nie będzie pogromu.
0
@LukaszFan myślę, że 6 pkt straty ich zniechęci, więc stąd te wnioski. Ciągłe wygrywanie ich napędza.
1
Dzisiaj co innego niż wygrana Realu z Getafe myślę, że oficjalnie daje mistrzostwo Barcelonie. Na tym etapie sezonu i przy tej mentalności, byłoby to chyba nie do odwrócenia. Rzeźnicy, zapolujcie na to…
3
Getafe raczej to da ciała, wątpię że Real przegra.
0
@davidek1997 no dokładnie, wygrana z Celtą mega ważna, gdyby nie 4:3 dziś byłyby 2 pkt.
0
Te Bilbao to żadna drużyna. Czytając wasze komentarze i patrząc na statystki to ja nie chce ich w LM, chociaż pewnie będą, ale top 4 to bym powiedział mocno przeliczone. Oni robią dużo szumu u siebie a na wyjeździe to już majty pełne.
Zwycięstwo z Celtą było w ciul ważne!
0
Jeśli Real tu zremisuje to wiecie, że mają raczej po mistrzostwie.
0
Radzę zachować spokój odnośnie Lewego - to gladiator. Gość z całym szacunkiem, ale nie jest Pedrim czy Casado, którzy mają uda jak komar łydkę. Lewandowski wróci zapewne na rewanż z Interem albo i będzie gotowy do gry z Realem Valladolid.
23
On się zregeneruje szybciej, to jednak maszyna i trochę lepszy fizycznie zawodnik czy wszyscy w Barcelonie, może oprócz Kounde.
1
@gumaz staram się nie wchodzić w politykę. Szansa, że to właśnie wielbiciel Rafała jest ogromna. Cała Polska na przód!
0
Dziś niech piłkarze Athleticu nie przejedzą się jajkami i powinno być dobrze mimo absencji Wiliamsa. Myślę, że remis oznacza straconą ligę dla Realu, -6 na tym etapie to już dużo.
0
Wierzę, że to będą dwa lub trzy tygodnie i Lewy wróci na Valladolid. Przyda mu się trochę oddechu, bo wychodzi zmęczenie a Ferran da radę.
Lewy zostanie też królem strzelów La Liga.
3
Olmo to jest chłop na miarę Barcelony.
11
Najgorsze co mogło nas spotkać to kontuzja Balde na tym etapie oraz powrót Raphinhi Xaviego.
1
Błagam tylko nie negujcie tego. Z tym fajtłapą na skrzydle nie damy rady dalej, serio…
0
Mam nadzieję, że ktoś zwrócił uwagę w jakiej formie fizycznej jest Kounde, schodził do szatni z rozgrzewki i pokazali go.
4
Jak zasuniemy trzeci tryplet w historii klubu, to będzie to porównywalne albo nawet lepsze od tych ich fartownych 15 lig miszczów