Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ten nie był na spalonym. Chociaż brat mówi że tam dużo wcześniej był spalony.
1
Karny ewident i tyle nie ma co gadać. Durne zachowanie i jeszcze głupio się śmieje.
0
@Sulimo To jest w ogóle skandal. No ale cóż kasa się liczy. A PODOBNO jeśli by się mecze Lechii nie odbyły to ekstraklasa ma zapłacić 1.5 bańki kary dla canal + (tak mi brat mówił dlatego napisałem podobno bo sam tego nie słyszałem).
2
@Donnie_Darko Bo oni nie rozumieją co te statystyki oznaczają.
0
@Szczygiel06 No widzisz jedno słowo i takie nieporozumienie haha. W coop w to nie grałem jednak RPG gdzie się odgrywa siebie wolę grać solo tym bardziej że ekipa towarzyszy jest genialna a grając w coop raczej się interakcję z nimi ogranicza.
0
Czyli standardowe pierniczenie żeby dostać licencję co pół roku to samo.
https://sport.tvp.pl/85092895/wisla-krakow-ma-zaleglosci-wobec-pilkarzy-jaroslaw-krolewski-uspokaja
0
@D10SLEO Prawda jest taka że te 20 - 25 lat temu czlowiek miał po pierwsze czas. A po drugie na gry patrzyło się inaczej. Nawet kwestia bugów. Pamiętam jak bratu w Gothic 2 Diego się nie pokazał w pewnym momencie przez co nie bardzo dało się kontynuować. Człowiek machnął ręką i zaczął od nowa żeby sprawdzić czy będzie (i był) teraz takie coś cię tylko wk.... bo nie zawsze masz czas drugi raz grać w grę.
Kiedyś gry nie chciały być wszystkim na raz przykład nowego AC gdzie jest opcja budowania osady na się pytam po jaki pieron? Z AC została tam nazwa walka w porównaniu z grami z Chin wygląda jak nieśmieszny żart ale jest BUDOWA OSADY. Nawet już zabójstwo nie działa jak przeciwnik ma za duży level.
W grach jest za dużo aktywności która cię "odciąga od gry". 1500 znaczników na mapie i jedziesz. W ciągu ostatnich 15 lat nowa gra w którą bym zagrał drugi raz zaraz po zakończeniu pierwszego przejścia była jedna (Baldur's Gate 3).
0
@Szczygiel06 Co Ci nie pasowało? Że turówka czy coś innego?
2
@norbi77 Tak się tworzy fake newsy haha. Info poszło w świat a przeprosin nikt nie usłyszy.
0
@MesQueUnClub96 W sumie czasem mi się śni pies. Ale dziwne jest to że on miał krótki ogon a parę razy mi się śnił z długim.
1
@szela1899 Ciężko będzie. Nam się z nimi ciężko gra pomijając 3:0 z maja zeszłego roku to raczej męczenie z nimi jest.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Wiadomo że Achilles. Gość według mitologii był praktycznie niezniszczalny. Wystarczy żeby chronił piętę i tyle (a w sumie to nie pamiętam czy jego słabość była powszechnie znana. Czy śmierć to był przypadek). Bo jeśli nikt nie wiedział że można go zabić przez piętę to nikt by nie wpadł na to żeby go akurat tam zaatakować.
8
Zdjęcie genialne szok na twarzy Dżuda bezcenny haha.
1
Jak kto ma dzieci w Krakowie to uważać.
https://gazetakrakowska.pl/mezczyzna-zaczepial-dzieci-na-krowodrzy-gorce-w-krakowie-rodzice-i-policja-apeluja-o-czujnosc-mozliwe-iz-po-osiedlu-chodzi-pedofil/ar/c1p2-27273977
0
@FioletoweOczy I Amerykanie wygrali 1:3.
0
@19Macio93 A to akurat zależy tylko od Ciebie. Spełniaj marzenia. Co cię powstrzymuje?
0
@ViscaelBarca2007 Myślę że to też zależy od tego jakich będzie miał partnerów i czy będzie chciał rozgrywać. Może być wielkim na skrzydle.
0
@papryk13 Coś słyszałem że nie było dwóch karnych dla realu ale nie wiem bo nie oglądałem tylko mi brat mówił.
0
@comtedurgell Czyżby skończyło się pobłażliwie podejście? Niesamowite.
0
Za co Dżud dostał czerwień?
0
@PizzerMan Powoli.
0
@siael Ale z tym że ich RMTV atakuje i tak nic nie zrobisz. No chyba że zaczną ich karać finansowo albo odbieraniem punktów (ale bądźmy szczerzy to się nigdy nie stanie).
Nie mówię że nie powinni zarabiać lepiej tylko że to ile zarabia nie powinno wpływać na to jak pracują. Może powinni mieć premię za wysoką notę to by ich zmotywowało.
0
@Bobo25 Ciekawe czy w końcu coś wygrają czy jednak wolą zostać "0 tituli".
0
@Azazel_Pazuzu No nie wiem. Ta gra się wydaje nie dorobiona wczoraj widziałem jak chłop zaatakował npc a ten nawet nie reagował. Mnie takie rzeczy wybijają z rytmu. Twarze są strasznie słabe. Towarzysze podobno nie ciekawi. Ale zobaczymy jak się więcej ludzi dorwie do tego.
0
@draxidox Ciekawe czy trzeba uzyskać zgodę przy każdej zmianie pozycji że się tak wyrażę? Co jeśli ona wyraża zgodę na robienie tego w konkretny sposób a w inny jej już się nie podoba?
0
@Rifek Z czym się nie zgadzasz i dlaczego?
@siael Argument że zarabiają mało w porównaniu do reszty jest bez sensu bo jak zarabiasz w firmie ułamek tego co prezes to nie znaczy że możesz robotę wykonywać byle jak. Co rozumiesz przez "Należy ich bardziej instytucjonalnie chronić"? Bo moim zdaniem to że nie są zawieszani za rażące błędy to jest właśnie chronienie.
17
VAR to jest najlepsza rzecz jaką wprowadzili do piłki nożnej. Tylko trzeba by było to trochę ulepszyć. Np sędzia ZAWSZE idzie do monitora a nie jak mu się zachęcę. Po analizie sędzia mówi na cały stadion co i jak (jak w NHL). I co najważniejsze KONSEKWENCJE sędzia popełnia ewidetny błąd to jest zawieszany jak piłkarz za czerwoną kartkę. Jak ten błąd znacząco wpłynął na wynik to won na kilka meczy jak za ciężki faul (bo inaczej jest nie gwizdnąć karnego jak jest 5:0 w lidze a inaczej uznać gola ręką na 2:1).
1
@Safrani Różnica jest taka że teraz wojna już jest. Ale to nie ważne. Ważne jest to że nikt Ukrainie nie mówi macie się poddać. USA powiedziało tylko że się nie będą do tego dokładać. A to się równa porażce Ukrainy praktycznie. Rusek się nie wycofa (bo niby dlaczego miałby). Ale jak chcą walczyć to przecież im nikt nie broni.
2
Ekstraklasa piękna jest.
https://www.instagram.com/reel/DFdFZvDNlAI/?igsh=aDZxOGw2M3VmOXIw
3
@barcelonaLM Po prostu kolega @Borneo ma taką umiejętność że z każdej bzdety pod którą podpiszę się ktoś z PO potrafi (próbuje) zrobić niewiarygodny sukces.
A podejrzewam że to spotkanie wyglądało mniej więcej tak:
Wchodzi szef google.
Tusk pada na kolana i mówi co mogę dla pana zrobić?
A on mówi słuchajcie Tusk żeby wam czasem nie przyszło do głowy przed wyborami opowiadać głupot że trzeba w Polsce opodatkować wielkie amerykańskie korpo. Wiem że nie lubicie Trumpa ale jesteście na to za krótki już Pinokio próbował. No już nie płaczcie. A jak będziecie grzeczny to nawet wam coś dam.
Na co Tusk nieśmiało pyta: 10-20 miliardów dolarów rocznie?
Szef google się uśmiechnął i mówi 1 milion. A Tusk ucieszony i kolega Borneo może odtrąbić sukces.
Nie wiem czy tak było ale przez 30 lat tak nasi umiłowani przywódcy rozmawiają z wielkimi tego świata.