Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbipl Coś słabo. Ciekawe co w zamian.
2
@PatrychoO Czyżby się pieniądz przestał zgadzać?
0
@clyde Według tego co ostatnio powiedział jakiś chłop z UE Bruner czy jak mu tam to tak bo Donek kłamał i jednak nie załatwił że nas to nie dotyczy. Tak że albo tak albo płacimy. Ale myślę że klasa rządząca pis czy po i tak ich tu wezmą. Tylko nie wiem jak Polacy na to zaaraguja gdyby coś się tu zaczęło dziać.
0
@Kgorecki2500 Jednak wolę jak dziś. A nie włóż płytę "Filmy" albo "dźwięk".
0
@PizzerMan A w sumie szukam lampy. Po okresie choinkowym stwierdziłem że dobrze się siedzi przy takim świetle. Ale jak byłem w sklepie to sam syf. W internecie też jakiegoś szału znaleźć nie mogę. Więc jak ktoś zna jakieś sklep z lampami to może tu walnąć.
0
@Ojciec5tkidzieci Tak to jest jak się trafi na niezawisłego sędziego co samego jeszcze znał Stalina jak to mawia Michalkiewicz.
0
@PizzerMan Taktyczny.
0
@Safrani O co poszło?
0
@4drian0 Myślałem że to ma być multi.
0
@gumaz Za chwilę będzie że biali rasiści bo w sumie czemu nie? Przecież z filmu nie wynika kto kogo pierwszy zaatakował. A opis to można byle jaki dać.
3
Atletico RSSS czy real Madryt żadna różnica. Trzeba wygrać z każdym i pierwszy raz od dawna wiem że możemy to zrobić. My się ich bać nie musimy.
1
No i w sumie dobrze. Przynajmniej w drugim meczu może się postarają (skoro nie mają wyjścia) a tak to nawet przy wygranej by się posrali jak zwykle znając życie.
1
Wystarczy przeczytać "Jeśli tak dalej pójdzie, przepaść między uczestniczącymi i nieuczestniczącymi zespołami jeszcze bardziej się powiększy" i skończyć bo wiadomo że nie ma co dalej. Chłop zdziwiony że jak się w czymś dochodowym uczestniczy to się zarabia.... Niesamowite.
0
@tomek8756 "Co jeszcze wiadomo na ten temat?" To że umarł.
1
@Kgorecki2500 Podateczek od znamion luksusu powinien wejść jak nic. Lekką łapką 7 kafli na zabawkę to trzeba ukrócić.
0
@partymaker To jest jedna strona medalu. Ale czy cena jest proporcjonalna do wartości? Ogólnie to jestem za tym żeby miasta nie wspierały klubów. Nie ma sponsora / inwestora to zaorać ale nie jestem za tym żeby za grosze to oddać byle komu. Tym bardziej że "miasto w warunkach przejęcia klubu zapewniło o przekazywaniu co roku – co najmniej do 2030 – kwoty ok. 2 mln zł w ramach promocji Kielc przez Koronę." Czyli i tak miasto będzie dawać tylko że nazwiemy to promocją Kielc. A te 2 miliony to będzie masa kasy w porównaniu co będzie dawał właściciel (przynajmniej tak się wydaje).
2
Korona Kielce.
Nie wiem czy było ale korona została sprzedana.
https://www.flashscore.pl/wiadomosci/pi-ka-nozna-pko-bp-ekstraklasa-korona-kielce-juz-nie-bedzie-miejskim-klubem-oto-nowy-prywatny-inwestor/b7CcfrDE/?utm_source=android&utm_medium=share_news
Mi to wygląda trochę na wałek. Klub za 100 tysięcy złotych (99%). Chłop na start mówi praktycznie że go nie stać (bo co oni chcą za 3 bańki). Już pomijam fakt że według Transfermarkt wartość KK to jest 9 milionów euro (prawie). Stawiam 3 lata i Korona bez finansowania a może nawet licencji i IV liga.
1
@Szczygiel06 Wszystkie 3 Baldur's Gate. Moim zdaniem najlepsze gry w historii. Divinity Original Sin II bo ma ciekawsze postacie niż I (i ogólnie jest lepszą grą). Ze starszych to Final Fantasy ale tu się zatrzymałem gdzieś na VIII czy IX.
0
@LambiPL Nie wiem ile jest za wszystkie do Total War Warhammer. Ale też sporo.
1
@PIWOSZ89 Szynka ser następna szynka i na to dwa razy ser.
1
@misterio Może yebnie.
0
@MrPGG Ta. Daje anuluj i wszystko działa.
0
@Marian_Pazdzioch I nawet nie żartując. Jeśli któryś się pojawi i będzie trenował to powinien dostać karę. To nie są czasy że po wygranym meczu było wolne. Myślę że sztab ich kontroluje i jak jest powiedziane że mają się regenerować to tak ma być. Bo za chwilę będzie ten czy tamten mimo wolnego trenuje a na koniec sezonu przeciążenia.
0
@kuz Ja bym tu dał czerwoną z perspektywy tego co pokazali na meczu. Nie wiem co sędzia na var widział.
2
@Roobo Bym go w takim wypadku Z SZACUNKIEM wykastrował i wydalił z kraju.
5
@Popitek12 I ile razy wygrał mundial dzięki temu hat trickowi?
0
Dużo ludzi po meczu to pozwolę sobie skopiować pytanie z przed meczu. Może ktoś poradzi.
Nie wiem co się u mnie dzieje ale jest taki dziwny problem że obraz na full screen się ucina (można powiedzieć że przesuwa). Ciekawe jest to że jak ruszę kursor i pojawi się nazwijmy to cały panel tj nazwa filmu miernik czasu itd to wraca do normy (po tym jak to zniknie znów ucina). Zauważyłem że jeśli włączę napisy to obraz zostaje normalnie. Ktoś się spotkał z czymś takim? Bo nawet mi przeinstalowanie przegladarki (Brave) nie dało nic.
https://streamable.com/uaxakp
Film trochę krótki ale pokazuje o co mi chodzi.
1
To powinna być żółta za udawanie.
4
@Dari0G Przecież dziś nie grał źle.
0
Nie. To nie faul.