11

W skrócie. "Albo nam będziecie pomagać jak w PK albo będzie foch. Pozdrawiamy. Real Madryt."

Wcale mnie nie zdziwi jak w następujących meczach naszych i ich będą się działy cuda. A jeszcze jak dobrze pójdzie to rykoszetem dostanie AM bo też są wysoko a zwycięzca może być tylko jeden.

0

@Mankind Wiele projektów było "zapoczątkowany przez PiS" i jakoś zostały zatrzymane całkowicie / wstrzymane czasowo a w tym konkretnym przypadku sam Premier mówił że nas to nie dotknie.

8

Nie ma na co w tym kraju kasy wydawać to wydają na obozy które będą stać puste bo przecież premier Donald Tusk mówił że my nie będziemy brać udziału a nawet będziemy beneficjentem programu relokacji "uchodźców" a niemożliwe żeby ON kłamał.


0

@draxidox Racja że PiS bo zdaję się że nie kto inny jak złowrogi Antoni Macierewicz w 2016 roku podpisał z Ukrainą umowę o "nieodpłatnym udostępnianiu zasobów państwa" z ukrami. Ale Tusk jako obecny premier mógłby coś z tym zrobić s jakoś w tej sprawie nie robi nic.

0

@NeroTFP1 A najlepsze jest to że jak tylko się coś dzieje to KAŻDY rząd pier..... o podnoszeniu kar dla piratów drogowych.

0

@Borneo Ja tu tylko zaznaczyłem że to dodatkowe cło. Żeby ludzi nie wprowadzać w błąd takim zdaniem "Trump walczyć z sojusznikami a na wroga dał cło 10%" czy to jest teraz 10 bo było 0 czy 50 bo było 40 to nie wiem ale to już zależy od tego czy administracja Bidena utrzymała cła które nałożył Trump za pierwszej kadencji.

"niech nawiąże współpracę z tymi krajami w tej dziedzinie aby te narkotyki zlikwidować" niech aami sobie swoj baizel sprzątają USA jak każdy kraj może się bronić jak mu pasuje.

0

34

"To największy błąd od lat" Tymczasem mała Celta płacze w kąciku pokoju.

1

@Aragorn33 Nie wiem jak im można w ogóle ufać jak nawet tu sciema "podczas streama z gry Dark Souls" przecież to jest Dark Souls 3....

1

@Kgorecki2500 Nie wiem kto to w sumie jest ale wrzucanie takich rzeczy i jeszcze pisanie "Zamontuję tu kamerę na czujnik ruchu, że jak pracownik będzie wychodzić to jeśli ktoś się pojawi, to dostanę od razu zdjęcie na telefon." To jest debilizm. Zrob to chłopie. Jak ktoś robi włamy to będzie dowód. On myśli że teraz ktoś tam przyjdzie? A jak nawet to będą gotowi.

0

@Sebolinho Dokładnie. To by było najlepsze rozwiązanie.

1

@Aragorn33 Jeszcze by wyszło że mają. I po co? Afera by była niepotrzebnie. A tak chłopaki są zadowoleni rodziny szczęśliwe po co to psuć?

0

@Popitek12 Raczej nie płacą za kibicowanie.

2

Nasze szwagry by go oddały za 5 milionów pewnie. Na szczęście tam negocjują i może nawet wyciągną dla nas więcej niż 20.

0

@MesQueUnClub96 Dla mnie dziwne to jest przede wszystkim to że takie ściany są w budynkach rządowych / federalnych. Przecież to nawet ładne nie jest.

1

@Roobo Grafik do zwolnienia. Jak można pomylić strony "nie" i "tak" przecież to dziecko w 1 klasie by zrobiło...

0

@Sulimo Kopanina straszna ten mecz. W sumie Cracovia miała lepsze sytuacje.

0

@tristan87 Dobrze że chłopaki wrócili.... Brakowało tego.

0

@tomek8756 Co ciekawe po tym oświadczeniu populacja USA się nie zmieniła nawet o 1. Ciekawe dlaczego.

0

@July_6_BcN To już zdążyłem zauważyć haha. Chodziło mi ogólnie o ten znak i o całą tą dyskusję. No wiem do czego ona nawiązuje.

0

@Chaoss @July_6_BcN ":3" to jest strasznie podejrzane.... Jak to stosuje chłop to już widać że coś nie tak haha.

2

@Kgorecki2500 Ciekawe czy tarantula kobra albo tasiemiec lubią haha.

1

@MesQueUnClub96 No nie wiem czy Klub "słynący z lewicowych poglądów" to że wieszają tęczowe flagi to jeszcze nie są poglądy. To jest biznes. To się po prostu "opłacało" żeby pokazać jacy to my jesteśmy postępowi wszystkie duże firmy to robiły (wystarczy wejść w czerwcu na Twittera czy inny Facebook). Wszędzie jest ten tęczowy szajs. Ale teraz jak jeden z drugim dostał (ostatnie przykłady EA Disney za chwilę Ubisoft też oberwie za "postępowość") po kieszeni to się może (na szczęście skończy).

0

@marcin62 6 miliardów straty mają po słabym wyniku fify i "wspaniałym super postępowym RPG" dragon age co zrobili dla garstki lgbtów a nie dla fanów serii. To teraz odrabiają.

0

@Kgorecki2500 Myślisz że zabije pierwszego bossa?

1

@LeoMessiiBarcaPepa Polska telewizja informacyjna to jest propagandowy ściek. W jedną bądź drugą stronę. A telewizje rozrywkowe się zatrzymamy mentalnie albo nawet się cofają. Programy są najniższych lotów a jedynym przemyśleniem jakim można mieć po 5 minutach ogladania to jest "kto to ogląda dla kogo oni to robią?" Ani to nie jest śmieszne ani ciekawe tylko żenujące chociaż to też jest za delikatnie powiedziane.

2

@LeoMessiiBarcaPepa Dobrze Ci radzę. Zgaś telewizor nim będzie za późno. Albo zainwestuj w History / Discovery albo inne tego typu kanały.

1

Zmarł Wayne June. Aktor głosowy znany społeczności graczy z roli narratora w grze Darkest Dungeon.


0

@MesQueUnClub96 Bramki i można grać.

1

@Comentateiro No masakra chłop jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?