Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819a nie No bo co można o nim powiedzieć? Przecież Ty masz jakieś urojenia że on jakieś fake newsy na korzyść ruskich robi. A ja Ci o twoich faktami odpowiadam. Podaj przykłady tego o co go oskarżasz "Krzysio Bosak robił to zanim to było modne."
0
@arasz1819 Tak jak pani ministra edukacji o tym że "polscy naziści zbudowali obozy pracy które się przekształciły w obozy śmierci" albo ministra równości co się "identyfikuję jako magistra" i oczywiście jeszcze taśmowy Rafał co mówi raz jedno potem drugie a jak mu sondaż wskaże to jeszcze coś innego powie ale spoko oni nasi i mogą.
1
@Uukasz_93 Szkoda to komentować. Bo za takie coś to szkoda bana wyłapać a jakbym napisał co myślę to pewnie bym dostał. No to powiem tylko że "przejęzyczenie" czy nie powinna wylecieć nie tylko ze stanowiska ale i z polityki.
1
@PizzerMan W sumie marazm haha. Trzeba będzie odpalić jakiś film.
3
@FcPortoFan1999 Pewnie go trener nie lubił.
0
@Szklaner Zawsze jak o tym czytam to dochodzę do wniosku że niemiec zawsze będzie wrogiem Polaka. Oni nie chcą za to zapłacić a co gorsza chętnie by w to wrobili Polaków. Ile razy już na świecie się pojawiało "polskie obozy śmierci"?
1
@TR3YWAY Sposób na sędziów. Będziemy w białym to dostaną zwarcia i będą gwizdać jak trzeba.
0
@NeroTFP1 Ale że są "znani i lubiani" nic im nie zrobią.
0
@abram3k Tak jak i te z Nico z lipca.
0
@Aragorn33 "O ile rozumiem deportację przestępców" z tego co wiem jeśli ktoś nielegalne przekracza granice państwa jest na jego terytorium przestępcą.
0
@MesQueUnClub96 "tylko niech nie wychodzi tak często z bramki bo historycznie wiemy jak to wyglądało." No to mamy problem bo z tak wysoko grająca linią obrony MUSI często wychodzić z bramki. Albo się ogarnie z tym albo niestety Pena (niestety bo Szczęsny ogolnie jest lepszy ale patrząc na to logicznie to Pena może dużo sytuacji skasować zanim się wydarzy np sam na sam).
0
No to już trzeba umieć...
1
FdJ zaczął robić wślizgi aż dziwne.
2
Poważny to on nie jest.
0
@karci0 Nie. Kartka się zaczyna jak wylecą 3 zęby.
1
@MesQueUnClub96 To zależy. Czy w Polsce bądź Niemczech jest coś na zasadzie znaleźnego? Bo jeśli tak to bym się chciał dowiedzieć gdzie jest legendarny "złoty pociąg". Jeśli nie to mnie to specjalnie nie interesuje. I bym się wolał dowiedzieć czy istnieje coś takiego jak bóg czy może jest to ściema dla naiwnych albo lepiej przyleciał tu kosmita i ze względu na zacofanie technologiczne został za boga uznany.
0
@Kgorecki2500 Coś mu poparcie niebezpieczne spada... Oby się tylko chłop nie załamał.
0
@mekston @Encore @Traba727 Przecież on trolluje albo nie ogląda meczu.
0
@Marian_Pazdzioch Lepsze od Kiepskich moim zdaniem jest praktycznie wszystko z lat 90-00. Miodowe lata 13 posterunek Daleko od noszy.
0
@messi33 Budżet nieograniczony to głupie pytanie. Bo możesz napisać wszystko. Prawda jest taka że z takim budżetem trzeba by bramkarza. Kogoś na lewą stronę obrony tak samo lewe skrzydło i napastnik za Lewego. Jeszcze prawy obrońca żeby był ktoś drugi i obrońca środkowy bo Martinez swoje lata ma a Urugwajczyk nie wiadomo jak ze zdrowiem będzie.
0
@Gall Wiadome to było że zaczną ćwierkać z innego klucza. TVN za chwilę pewnie tak samo bo kapitał jest amerykański. Tylko żeby nasi umiłowani przywódcy też poszli po rozum do głowy...
0
@draxidox Kręgosłup twardości makaronu. Poglądy zgodne z sondażami - przyszły prezydent...
1
@July_6_BcN Prawa i sprawiedliwości chciałoby się rzec.
1
@CLS63AMG 1. OK. Bez 2 a już na 100% 3 można by sobie poradzić. Dużo ważniejsze jest opanowanie języka i koło. Bo to zmieniło życie mas. A to czy my lądowali na księżycu to nikomu nic nie daje (no może nie nikomu ale przełom w znaczeniu gatunku to to nie jest) dużo ważniejsze będzie założenie koloni na innej planecie.
2
@sergio5 Ze dwa sezony u nas by był na zmiennika jak złoto ale szwagry oczywiście śpią.
0
@BorzyKrzys A tyle się mówi "nie zabieraj pracy do domu".
7
@Bocheno1 Po takim meczu w LM wcale się nie dziwię.
0
@Jakchcesz A to czasem nie jest w tym kontekście że już prawie były jakieś ustalenia pokojowe na Białorusi i w ostatniej chwili się wycofali za namową głównie USA?
Druga sprawa że ja się nie dzieje pytaniu z perspektywy amerykańskiej "dlaczego my daliśmy na to więcej?" Jaki był w tym cel? Z perspektywy obywatela amerykańskiego ta wojna jest taka jak dla nas randomowe wojny w gdzieś Afryce.
My jako Polacy powinniśmy z tego wyciągnąć dwie lekcje. 1 Wierzyć tylko we własne siły. Sojusze są dobre ale "Poland First" nasza armia jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa. 2 nigdy nie dać się komuś wkręcić w maszynkę do mięsa. Bo USA jest (było) chętne walczyć z Rosją do ostatniego Ukraińca.
0
@Sulimo "Nie ma słów w jezyku orków,ludzi,elfów i krasnoludów by opisac postawe Fatiego." Jak nie ma jak jest. I zawiera się w prostym zdaniu "ambicją się nie wyżywie".
Powiedzmy sobie szczerze. Chłop jest po masie kontuzji i wie że gdzie nie pójdzie nie dostanie takiej kasy jak tu. Nie nazwał bym go pasożytem. Nie jego wina że po tym jak kopnął piłkę prosto parę razy zrobili z niego gwiazdę na miare Messiego a zarząd dał mu taki kontrakt? Na jego miejscu byś nie podpisał?
Ma jeszcze 2.5 roku kontraktu i według tego co znalazłem bierze ponad 11 milionów funtów rocznie. Ja się mu wcale nie dziwię że mu pasuje w Barcelonie. Ale kontrakt nie jest jego winą.
3
@Mitch_Atleta Myślę że w kwestii Polski by się zmieniło tyle że byłoby mniej zniszczeń bo teoretycznie nie byłoby walk czy powstania Warszawskiego. Może w niemieckich obozach koncentracyjnych zginęło by mniej Polaków ale raczej nie Polaków żydowskiego pochodzenia (chociaż w innych krajach chyba później zaczęły się wywózki do obozów). Może by nie było rzezi w Katyniu bo ruscy by się zachowali inaczej. Może ocalała by inteligencja bo nie byłoby "programu" wybijania Polaków.
Z perspektywy czasu wiadomo że się nie opłacało walczyć bo my nie mieli szans a żądania hitlera nie były chyba wielkie (bodaj Gdańsk). Ale wtedy my wierzyli w sojusze z Francją i UK (zupełnie jak teraz ale to inna kwestia).