Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gerard pozdrawia.
0
@kuz Nie ma co ich lekceważyć. Zgnieść ich jak puszkę i wywalić do śmieci.
0
Nie ma się co podniecać. Wyjść na drugą 100% koncentracja i ich zmiażdżyć. Mam nadzieję że Hansi im tam mówi że jest 1:0 dla realu i trzeba za..... albo coś podobnego.
4
Brawo.
Myślałem że sędzia postanowi zakończyć jak my ruszyli.
0
Powinna być druga żółta i do widzenia ale sędzia nie ma jaj.
0
Brawo. Jeszcze ze dwie i czekamy na to co pokażą na poe haha.
0
Araujo ostatnia posługa?
2
Lamine jak Leo brawo.
0
@Tasde Szczerze mówiąc jak ma być z tego Starfield fantasy to dzięki ale nie.
1
@michal26 @Toretto Próbowałam zrobić na dwie bronie dwuręczne ale to ciężki temat. Strasznie wolno się wtedy atakuje. Myślę że jak wejdą topory i miecze to będzie lepiej bo to po prostu to jest szybsza broń.
Endgame nie gram bo czekam na druida. Ale zrobiłem kampanie 4 klasami i najlepiej się grało monkiem.
Filtr ma być ale nie wiadomo czy w ea. Ja na ten moment nie wiem czy bym to ściągał bo to ea i i tak będą aktualizowane to raz. A dwa to na gry online widziałem że są jakieś kradzieże. W ea nie wiadomo jak to jest zabezpieczone więc instalowanie czegoś z zewnątrz to ryzyko.
Co do trade też o tym myślałem. Ale widzę tu taki problem. Gdyby wprowadzić AH jak na WoW to obawiam się że byłoby jeszcze gorzej coś kupić bo po prostu po kilku sekundach by znikało. W jedynce boty sprzedawały orby. A tu kupowały by itemy. I dwa to musiałoby być w grze i nie wiem czy by to nie wpłynęło na płynność gry. Teraz cały trade itemami jest poza grą. A gdyby to wszystko było obrabiane w grze to nie wiadomo. Taką teorię słyszałem ale w sumie nie wiem czy to faktycznie by wpłynęło na lag. Mi ten trade na stronie jakoś specjalnie nie przeszkadza.
Ale sama gra wygląda bardzo dobrze jak na ea. Aż w sumie zacząłem żałować że kupiłem Diablo IV haha. Pomyśleć że to w finale będzie za darmo....
4
Path of Exile 2.
Dziś o godzinie bodaj 21:30 czasu polskiego na twitchu będą pokazywać co nowego wejdzie w patchu 0.1.1. Podejrzewam że wejdą miecze liczę na druida.
0
@barca__rządzi Czyli ich kandydat też powinien "zlecieć w sondażach za Mentzena" i w końcu byłby prezydent inny niż z tego szkodliwego duopolu.
0
@norbi77 Taktyczny bo widzę że kanał YouTube ciekawy.
1
@Kgorecki2500 Dowódca wojsk północnych generał legionów Feliks lojalny sługa prawdziwego cesarza Marka Aureliusza.
2
@Uukasz_93 Po..... chłop. Czyżby ego wywaliło w kosmos? Sędzia też udany za to tylko żółta.
1
Zdaję się że mogliśmy uniknąć tej sytuacji gdyby nie czekać na ostatnią chwilę. No chyba że nie wiedzieli że będzie problem kiedy wrócą kontuzjowani. Ale raczej wątpię. Bo to było wiadomo pół roku że Olmo jest zarejestrowany praktycznie za Duńczyka.
0
@adamek20151 @esem91 Czyli śmierć powoli lub szybko.
0
@galix22 Moim zdaniem to i 50 jest mało za niego w normalnie zarządzanym klubie to by z 80 albo lepiej wzięli.
0
@Czerwo64 Akurat mi nie chodziło o chrześcijańskiego boga. Tylko o samo słowo. Bogini miłości Afrodyta czy Artemida bogini łowów. Więc odpowiednik żeński jak najbardziej jest.
0
@tomek8756 Tak to jest jak pOŚLICE nie potrafią nic innego i muszą się zajmować bzdurami żeby się wydawało że coś robią. Walczą z problemami które same tworzą.
@Czerwo64 Bóg to akurat nie trzeba zmienić bo bogini jest i była od zawsze.
1
@kubix05 Mi się najbardziej podoba od niego.
Have I Told You Lately That I Love You
I Don't Want To Talk About It
Some Guys Have All The Luck i All For Love z Bryanem Adamsem i Stingiem.
0
@dzefrej234 W tej informacji mnie zastanawia czy przedłużenie kontraktu się będzie wiązało z podwyżką. Bo jak tak to uj nie interes bo on podpisze a potem powie że nie chce odejść. I co mu zrobią? Wywalą na trybuny a on się zaśmieje.
0
@4drian0 A no to fajnie. Ja w to nie gram bo nie lubię tego typu gier ale śledzę informacje i wynik wcale mnie nie dziwi.
0
@TheNekro94 To czasem jest czasem nie. Więc może jeszcze wróci.
0
@4drian0 No któż by się spodziewał że jak się zrobi grę za darmo z dobrze wyglądającymi postaciami to się zarobi na skinach a jak się zrobi grę gdzie postacie wyglądają źle (żeby nie użyć innego okreslenia) ale za to wepchnie na ekran czy jest she/he czy they i jeszcze za pieniądze to będzie 8 dni i zgon?
1
@NeroTFP1 Jeśli się okażą winni to powinni dostać bilet w zaświaty.
1
@July_6_BcN Nie w tym wypadku haha.
0
@Messibestplayerintheworld Wszystko jest kwestią ceny. Jak mają nam dać 45-50 milionów to się nie opłaca ale 80-100 to już prędzej. Chociaż też bym się dobrze zastanowił czy jest kim go zastąpić.
1
@July_6_BcN No life po prostu. Nic tylko na forum siedzi...
0
@Objectivo Ja nawet tego nie śledziłem. Widziałem że robią i że to soulslike a teraz że demo będzie. Więc sprawdzę.