0

@Aragorn33 Pokazuję się ale nie wiem co to jest więc dałem anuluj. I widzę że normalnie mogę dodać komentarz więc to może być jakaś ściema.

1

The First Berseker: Khazan

Gra dostanie demo. Jest to soulslike. I trzeba będzie to sprawdzić


1

@barcanawieki W sumie ciekawe czy oni przetrwają premierę tej gry. Bo już jest tam krucho z tego co mówią plotki a jakoś mi się nie wydaję żeby to był mega sukces.

Oczywiście w okolicy premiery na różnych portalach będą się pojawiać artykuły jak to "świetnie wygląda" albo ile to się nie sprzedało procederów. A po premierze "największy sukces Ubisoftu" "gracze masowo rzucili się na AC: Shadow" "zachwyt w recenzjach Ubisoft świętuje sukces" i na koniec standarde "Ubisoft dziękuję graczom i chwali się ocenami wszystkie 10 na trailerze". Dokładnie tak samo jak przy Star Wars Outlaws i nowym DA.

A po miesiącu nikt w to nie gra i klęska. A i żeby czasem nie porównywać tego do Baldura 3 który po półtora roku osiąga 100k albo innej dobrej gry jak GoT.

1

@marcin62 Bier Scholar of the First Sin to jest to samo co II tylko że z dlc i bugi połatane. Trochę też jest inne rozstawienie itemów ale jak nie grałeś w oryginał albo na wyścigi gdzie musisz wiedzieć wszystko to żadna różnica.

1

@barcanawieki To nowe info? Bo wiem że jakoś w październiku czy listopadzie już to przesuwne było tylko nie pamiętam na kiedy.

0

@tomek8756 Miałem w sumie kliknąć na to zdjęcie. Ale usłyszałem w głowie głos niczym Tyraela z Diablo II "nie. Nie czyń tego!" Coś mi się wydaje że lepiej go posłuchać. Bo nie wiadomo co tam jest a już się tego nie od zobaczy haha.

1

@jacobFCB Też słyszałem że ten raper Didi czy jak mu tam zaczął mięknąć. Ale w sumie nie wydaje mi się żeby takim ludziom coś zrobili no chyba że jest nagranie i ewidentnie już się żywcem nie da uniewinnić. Ludzie jak mają kasę to mogą więcej niestety.

0

Już Cię chłopie namierzyli. Tylko czekają żebyś się podrapał po nosie i z 5 meczy z głowy.

3

@esem91 "Wszystkim powinno zależeć, żeby Brazylijczyk wreszcie dojrzał i zmądrzał" to jest akurat na 99.9% niewykonalne.

0

@mako1233 No trochę tak. Ale piłkę kopie FdJ a ten z Bilbao jest bardzo blisko i "jego zagranie" jest przypadkowe. Dlatego mam wątpliwości.

0

Na ESPN pokazali że chłop z Bilbao zmienia kierunek lotu piłki. Mimo wszystko nie wiem czy bym to gwizdał.

3

Artykuł już jest napisany.

0

Aż się nie chce tego komentować. I to jest chłop co tu najwięcej zarabia?

0

Chyba spalony. Ale na styk.

0

Dał by tego młodego a nie FdJ...

0

Komentator na angielskim mówi "Szczęsny went on a little adventure" nie mam pytań...

0

Nosz k.... m... jak można nie trafić z tego w bramkę?

0

No i o to chodziło.

2

Ładnie obronił.

1

Ajajajaj takie coś się lubi mścić. Trzeba drugą walnąć.

1

@Stoiczkow Widać że baby w życiu g.... widziały. Jak im się tak podoba "inna pula genetyczna" to niech jadą tam i nikt nie będzie płakał (no chyba że one jak poznają prawdę).

0

@karolszymek @Kgorecki2500 W sumie to zależy w jakie się gra gry.

Black Myth: Wukong
Space Marine 2
Albo jak liczyć dlc to Shadow of the Erdtree.

0

@karolszymek No to właśnie się dziwię że w całym roku nie grałeś w nic lepszego.

0

@karolszymek Jak gra roku jak to wyszło w tamtym roku? Nie miałeś nic lepszego?

4

@Ojciec5tkidzieci Oczywistym jest że za murem żyje gigantyczny Król Kangurów. A mur taki wysoki żeby miał zabawę skacząc przez niego. Co mu z muru na meter jak on ma 4 metry 16 centymetrów od stóp do końcówek uszu?

1

Wyobrażam sobie że wydawanie 'wyroku" wyglądało mniej więcej jak w tym skeczu:


2

@MesQueUnClub96 Przypominam że my sojuszników to już mięli w 39. Róbmy tak żeby być silni swoją siłą a nie opierać się na kimś. Grecy bądź Rzymianie mięli takie powiedzenie "nigdy nie pokładaj wiary w sojuszu z silniejszym od siebie".

Z perspektywy amerykańskiej czy my istniejemy nie jest mega ważne bo nawet gdyby Polska przestała istnieć to Ameryka będzie się miała dobrze. Prawdziwe sojusze to są takie gdzie jak jeden traci to i drugi a to taki nie jest. Oni patrzą żeby tu coś sprzedać i tyle ale gdyby się nie dało tu to sprzedadzą gdzie indziej.

Mówisz że to jest dobre dla Ruskich a ruski za Trumpa siedział cicho. Przypomnij sobie kto robił reset relacji NATO Rosja. Bo mi się wydaje że demokraci.

@Tomiveb Stalin i Mao to nie wiem czy chcieli tak dobrze dla kraju czy raczej żeby siebie i kolegów ustawić (zwłaszcza Stalin). Nie wiem czy Mao był wybrany demokratycznie. Ale Stalin to chyba nie bardzo więc to i tak inna sytuacja. Hitlera w Niemczech popierała całą rzesza ludzi. I póki dobrze szło to był uwielbiany.

0

@NeroTFP1 Co za głąby do tej szkoły chodzą... Nie dość że nie wiedzą co to jest to jeszcze za realem...

8

@MesQueUnClub96 Mnie z perspektywy obywatela amerykańskiego by obchodziło czy to będą lata dobre dla mnie i mojego kraju a nie dla świata.

To jest coś co polscy politycy / obywatele się powinni nauczyć. My od lat robimy żeby wszystkim było dobrze tylko nie mam.

0

@Kgorecki2500 Chłop by odpalił dobra grę to zobaczy. Niech zagra w Elden Ring Baldur's Gate 3 albo Path of Exile 2 to się dowie prawdy.

Druga sprawa że nie wszystkie gry muszą być z kampanią na 100 godzin. W Space Marine 2 grałem 15h i bawiłem się w kampanii świetnie. Starfield włączyłem na chwilę. Zgasiłem i poszedł zwrot. Ale to było zaraz po premierze BG3 i mówię "no nie. Jak mam grać w to albo Baldura to się nie ma co zastanawiać".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?