Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Sekiro było pod względem walki genialne. Jak się to opanowało to żaden ludzki przeciwnik nie miał szans. Nawet ostatni chłop poległ.
Teraz obserwuje rynek azjatycki bo jest parę gier które się zapowiadają fajnie pod tym względem. W gameplayu Project: The Perceiver wygląda super. Where Winds Meet też fajnie wygląda. Oczywiście Phantom Blade Zero i jeszcze jedna gra gdzie w trailerze walczyła babka z jakimś potworem ale nie pamiętam nazwy.
0
@Criss18Barca Za to będzie paragraf niedługo haha.
5
@SamuelUmtiti Jak szaman przyjedzie i wykona tanieć mamony co pozwoli nam na spłatę długów to ja jestem za.
0
@MesQueUnClub96 "Niech w końcu skoczy w konkursie tak jak może i będzie git" raczej niech w końcu skoczy w konkursie tak jak może i będzie cud.
1
@macio_944 Raczej miejsca w więzieniach. Społeczeństwo dalej by było.
0
@Nightraider No oby. Chociaż patrząc na nasze zarządy (celowo w liczbie mnogiej) to się można spodziewać wszystkiego.
0
@Nightraider Myślisz że nie podpiszemy de Jonga znowu? Ja bym się wcale nie zdziwił jakby wpadli na pomysł przedłużania kontaktu.
1
@Marcelinho99 Problem jest właśnie tego typu że oni z pensji zejść nie zejdą a tyle ile my to im nie zapłaci nikt. Długie lata będziemy im płacić. No ale za głupotę się płaci (a przynajmniej powinno).
0
Deco trochę pomulony.
1
@barcelonaLM Powiem więcej NIE POWINIEN haha.
0
@Stinger_ No już bez jaj haha. Ale widzę na flashscore że Sevilla pojechała ładnie.
0
3:0 wpuścić młodych. Już nic nie powinno się wydarzyć.
1
@PatrykBarca Wiem. Chodziło mi o to że przecież przeprosił drużynę czyli sędziego też.
Taki "Polish joke" jak to mawiał pewien dziennikarz.
0
@PatrykBarca Przecież po meczu zdaje się przeprosił drużynę. Więc skąd to "chciał"?
0
@Derean Jak nas nawet nie stać na pożywienie dla prezydenta to jak oni chcą piłkarzy rejestrować...
4
W tej całej sytuacji z rejestracją mnie zastanawia tylko jedna sprawa. Nie dało się tej kasy wcześniej załatwić? Czy oni muszą czekać do ostatniej chwili dla efektu? Przecież chyba było wiadome że będzie problem z rejestracją w styczniu jak wrócą kontuzjowani. Zrobić to miesiąc wcześniej i by nie było cyrku. No chyba że jest powód dla którego musiała być transakcja przeprowadzona w nowym roku a jeśli tak to bym chciał go poznać.
2
@Hajny To zależy od zestawu graczy. Bo jak są ludzie co nomen omen grają to można postacie z gier (lub konkretnego okresu) albo filmów. Stany Stanów Zjednoczonych albo miasta Ameryki południowej. Wszystko zależy z kim się gra żeby były w miarę wyrównane szanse.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nie zgadzam się. Ludzi moim zdaniem powstrzymuje groźba więzienia. Myślę że gdyby powiedzieć przykładowo że można wejść do banku wziąć co komu pasuje ze skarbca i nie będzie się ścigany to większość (a pewnie wszyscy) by poszli.
@Kubsoleon Bóg podlega regułom jakie ludzie mu dadzą. Tysiące lat temu ludzie wierzyli w Jowisza Zeusa czy innego Aresa. A teraz co się z nimi stało? Zniknęli? Czy raczej nigdy nie istnieli. To bogowie potrzebują ludzi a nie ludzie bogów.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja uważam że "nauka wykluczy boga" kiedyś jak miałeś katar to była kara boska. Kiedyś zachodziło słońce/ wschodziło słońce to dlatego że to bóg na rydwanie. Teraz nikt normalny tak nie uważa. Po prostu z postępem technologicznym i naukowym bóg straci rację bytu to tylko kwestia czasu.
Nigdy w boga nie wierzyłem. To że się za małolata chodziło do kościoła to nie jest wiara bo tak naprawdę to nigdy nie wierzyłem w to co tam gadają. Ale jak się miało 10 lat to co robisz nie do końca od ciebie zależy.
1
Za chwilę 13:00 jak tam Wasz optymizm? U mnie pesymistycznie optymistycznie haha.....
0
@Marian_Pazdzioch Nawet w kolorach nowego ZSRR haha.
0
@norbi77 No tak. Ale nie było czegoś takiego że w budżecie była jakaś kwota a oni dali jeszcze więcej? Nie pamiętam jak to było dokładnie.
0
@krol211 Mniej więcej tu jest to wytłumaczone.
13
@Pedri16Future W sumie to jest hipokryzja jednych i drugich. Zależy od tego w którym miejscu są to gadają. Rząd daje na TV. Opozycja opowiada że się powinno dać na co innego. I tak się kręci tylko się zmieniają miejsca.
5
@Sccaner Griezmann bo przyszedł za mega kasęa a gra najlepiej praktycznie na pozycji Leo.
Może to nie na zasadzie że "z góry było wiadomo, że nie odpali zawodnik" ale całkiem bez sensu.
0
@Bobo25 Nie wiem czy tu się da oglądać bo nie mam dostępu do kompa. Ale na telefonie wyskakuje coś takiego. Więc może jest na primevideo.
https://www.primevideo.com/-/pl/detail/Niezwyk%C5%82y-dr-Pol/0GCS6D6LFYYCOQPONUV5R51G40
2
To teraz się okaże czy Bóg istnieje jeśli się uda "siły wyższej" go zarejestrować to znaczy że jest a jak nie to nie.
The Szwagros odpowiadają na pytania egzystencjalne jak żaden inny zarząd w historii...
0
@Wojciech123 Może i dał wolną wolę bo człowiek podejmuje decyzję. Ale też nie do końca. Jeśli bierzemy na serio to co jest napisane w starym testamencie to człowiek w Edenie nie był świadomy tego że chodzi nagi. Dopiero za sprawą węża przejrzał na oczy. Więc w praktyce wtedy zyskał prawdziwą wolną wolę bo zna różne opcje. Bez tego nie była to wolna wola bo znał tylko "dobro" a tak naprawdę nie miał świadomość co się w koło dzieje.
Więc trzeba się zastanowić od kogo mamy wolną wolę.
0
Tak z ciekawości. Jeśli Olmo jest niezarejestrowany w lidze to znaczy że nie może też grać w lidze mistrzów czy tam są inne limity?
2
@ŁukaszNidzica Dla mnie to jest na 99.9% problem karty graficznej. To się chyba nazwa "artefakt" u mnie to było zanim karta padła.