Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie do palaczy. Gdzie kupić dobry tytoń? Bo rodzice palą taki syf że aż strach. A przecież gdzieś musi się dać kupić coś normalnego.
0
@colossus No to w ramach pokuty do Barcelony masz się czołgać a jak będziesz wracał to na kolanach (nie bądźmy złośliwi).
0
@Kgorecki2500 Ciekawe czy odprawę wziął.... (a w zasadzie ile).
0
@Trojanek23 No ja bym go poetą nie nazywał bo nie każdy kto piszę wiersze ten jest poetą.... Przecież to jest jakaś masakra. Typowe dawanie kasy swoim.
0
@Trojanek23 @FCB_dimiC @tomek8756 Wy się śmiejecie a jak zaczniesz wpisywać w Google Jaś Kapela to wyskakuje "Jaś Kapela polski poeta".
1
@Kgorecki2500 Chyba dlatego że jak miał wychodzić to rząd wprowadził lex trynkiewicz. Czyli w efekcie odizolowane szczególnie niebezpiecznych osobników.
Jeśli faktycznie jest jak mówisz że "za posiadanie pornografi dziecięcej" to jest bardzo ciekawe jak wszedł w jej posiadanie przebywając w więzieniu 25 lat i ktoś powinie za to siedzieć.
0
@ACMaldini3 Przecież on wyszedł bo mu zamienili szubienice na 25 lat. Potem wbrew prawu był przetrzymywany w jakimś ośrodku. A można było uniknąć tego zamieszania wykonując pierwotny wyrok.
0
@NeroTFP1 Ekstraklasa 24 na dobę albo tortury. Podobno po pierwszym dniu wszyscy wolą tortury.
0
@BORO_12 Nie wiem czy jego akurat ktoś wypycha. A jak chce sam iść to nic nie zrobisz. Druga sprawa to jest cena. Moim zdaniem 50 to mało.
0
@WiecekFCB Myślę że ma pobronione chyba że no chyba że drugi coś srogo odwali albo puści z 5 bramek w meczu. Nawet nie wiem czy w CdR będzie grał (w środę nie wiem czy będzie mógł ale nawet jak tak to wątpię żeby wyszedł).
8
@Pedri16Future Wiadomo że jakby chcieli to by wygrali 5:2 ale im się nie chciało i przegrali 2:5.
0
@kuz Tyle że FdJ nie chcę nigdzie iść a to jest kluczowe.
4
Szczerze mówiąc po golu na 2 mimo że grali na 10 real nie zrobił praktycznie nic. Czekać aż się w lidze wywalą i ich przeskoczyć.
4
Dobrze minęło 20 minut od gola na 2:5 i nic się nie zmieniło. Oby tak do końca.
3
Z w miarę spokojnego meczu się będzie robić zamieszanie.... Obym się mylił.
1
Szczęsny pograł w Barcelonie.
0
Gerard pozdrawia.
0
@kuz Nie ma co ich lekceważyć. Zgnieść ich jak puszkę i wywalić do śmieci.
0
Nie ma się co podniecać. Wyjść na drugą 100% koncentracja i ich zmiażdżyć. Mam nadzieję że Hansi im tam mówi że jest 1:0 dla realu i trzeba za..... albo coś podobnego.
4
Brawo.
Myślałem że sędzia postanowi zakończyć jak my ruszyli.
0
Powinna być druga żółta i do widzenia ale sędzia nie ma jaj.
0
Brawo. Jeszcze ze dwie i czekamy na to co pokażą na poe haha.
0
Araujo ostatnia posługa?
2
Lamine jak Leo brawo.
0
@Tasde Szczerze mówiąc jak ma być z tego Starfield fantasy to dzięki ale nie.
1
@michal26 @Toretto Próbowałam zrobić na dwie bronie dwuręczne ale to ciężki temat. Strasznie wolno się wtedy atakuje. Myślę że jak wejdą topory i miecze to będzie lepiej bo to po prostu to jest szybsza broń.
Endgame nie gram bo czekam na druida. Ale zrobiłem kampanie 4 klasami i najlepiej się grało monkiem.
Filtr ma być ale nie wiadomo czy w ea. Ja na ten moment nie wiem czy bym to ściągał bo to ea i i tak będą aktualizowane to raz. A dwa to na gry online widziałem że są jakieś kradzieże. W ea nie wiadomo jak to jest zabezpieczone więc instalowanie czegoś z zewnątrz to ryzyko.
Co do trade też o tym myślałem. Ale widzę tu taki problem. Gdyby wprowadzić AH jak na WoW to obawiam się że byłoby jeszcze gorzej coś kupić bo po prostu po kilku sekundach by znikało. W jedynce boty sprzedawały orby. A tu kupowały by itemy. I dwa to musiałoby być w grze i nie wiem czy by to nie wpłynęło na płynność gry. Teraz cały trade itemami jest poza grą. A gdyby to wszystko było obrabiane w grze to nie wiadomo. Taką teorię słyszałem ale w sumie nie wiem czy to faktycznie by wpłynęło na lag. Mi ten trade na stronie jakoś specjalnie nie przeszkadza.
Ale sama gra wygląda bardzo dobrze jak na ea. Aż w sumie zacząłem żałować że kupiłem Diablo IV haha. Pomyśleć że to w finale będzie za darmo....
4
Path of Exile 2.
Dziś o godzinie bodaj 21:30 czasu polskiego na twitchu będą pokazywać co nowego wejdzie w patchu 0.1.1. Podejrzewam że wejdą miecze liczę na druida.
0
@barca__rządzi Czyli ich kandydat też powinien "zlecieć w sondażach za Mentzena" i w końcu byłby prezydent inny niż z tego szkodliwego duopolu.
0
@norbi77 Taktyczny bo widzę że kanał YouTube ciekawy.
1
@Kgorecki2500 Dowódca wojsk północnych generał legionów Feliks lojalny sługa prawdziwego cesarza Marka Aureliusza.