Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Dobra. Wszyscy wiemy że prezydentem USA został ostatnio Donald Trump. Jednym z jego haseł było wywalenie na śmietnik ideologii WOKE oraz to cale DIE. Więc zadaję pytanie.
Kiedy gra film serial bądź przedstawienie teatralne staje się WOKE? Czy Baldur's Gate 3 jest woke bo można wybrać w kreatorze postaci zaimki a towarzyskie są zainteresowani postacią gracza nie zależnie od płci? Czy popularny ostatnio serial Pingwin pod to podchodzi bo jest tam postać czarnoskóra niewystepujaca w komiksach? Czy seriale Akolita oraz Wiedźmin przepadły (nie osiągnęły sukcesu na miarę siły swojej marki) przez to że były WOKE czy dlatego że po prostu były c...?
1
@July_6_BcN Monty python odpowiedział na to pytanie w bodaj 83 roku.
2
"mówił 57-latek" Henry ma 47 nie 57 lat.
Co do artykułu to podejrzewam że trener też nie jest zadowolony gra w obronie. Szczęsny na 100% dużo tym meczem straci. Drugi gol to kryminał. Balde wydaje się mieć opanowaną piłkę (widać to na skrócie canal+) a on go trafia (dobrze że mu nic nie zrobił. Karny też jego chociaż tu były głosy że "nie trafił" no nie trafił tylko dlatego że napastnik podskoczył co jest naturalne bo raz nie chcesz komuś zrobić krzywdy a dwa nie chcesz się narażać. Ewidetny błąd bramkarza i to nawet w czasie meczu powiedzieli.
Zagrał 4 mecze i szczerze mówiąc to zaczyna mi podnosić ciśnienie jak tylko jest piłka na wyjście bramkarza. Gdyby nie był Polakiem to nikt by się go nie domagał. Zobaczymy czy wyjdzie na coś więcej niż puchar króla. Bo po wcześniejszym "popisie" mi się nie wydaje.
3
@esem91 To tylko pokazuje jakich szkodników my wybieramy. Nie potrafia a raczej nie chcą zrobić żadnego dużego projektu. Szczytem marzeń jest most albo strefa relaksu.
0
@PizzerMan Bardzo dobrze po wcześniejszym meczu. Chciałoby się żeby PSG i real dostały w trąbę ale raczej zwłaszcza real marne szanse.
1
@Borneo Ty zapytałeś kolegę @D10SLEO "a czy Baryłka będzie mogła cokolwiek po tym wystąpieniu zrobić." To ja Tobie zadam inne pytanie. A czy Tusk zrobił cokolwiek dla Polski jak mógł w momencie kiedy był "Imperatorem kontynentu"? Bo jakoś poza połamaniem o sankcje za rzekome braki w praworządności i szczekaniem na własny kraj żeby tylko dowalić kaczorowi nie widzę nic w skutek czego mi by się żyło lepiej bo mam taniej / bezpieczniej czy łatwiej.
2
@CLS63AMG @Tomaszekkkkk
Ludzie przecież niektórzy tu nie widzą (a raczej udają) jak wygląda świat. Tusk / unia co nie zrobi to jest luz. Na przestrzeni lat USA nas przegoniło gospodarczo niesamowicie właśnie przez sposób rządów biurokratow unijnych i takich tusków a oni dalej że jest ok. Na ulicach zwłaszcza zachodu burdel w nocy strach jak trzeba gdzieś iść. Ale luz dobrze jest. Ktoś powie im to w twarz to za chwilę będzie foliarzem albo jeszcze lepiej ruską onuca bo też takie teksty tu były nie raz.
@Eklerek Uważaj bo za chwilę przyjdzie jeden z kolegów i powie "tusk nigdy nie obiecywał paliwa za 5.19 tylko ludzie sobie to dopowiedzieli" tak jak ktoś tu do mnie napisał kilka miesięcy temu.
0
Dawać jeszcze jedna.
0
@tbas Jak nikt jak ja wierzę. Tylko że się obawiam strat haha.
0
Nie mam pytań.... Jak nie bramkarz to obrońca kabaret odwala.
0
Co to k.... było....
0
Dawać Pene ludzie.....
0
Jeszcze jak się okaże że za chwilę Balde załatwi to będzie hit...
1
I ktoś jeszcze będzie za nim tu płakał....
2
@HypeR No nie wiem. Czy ten Pena daje argumenty żeby go wywalić? Szczęsny też jakiejś pewności nie daje zwłaszcza przy wyjściach. Zagrał 3 mecze i czerwoną złapał.
Gdyby nie był Polakiem nikt tu by się go nie domagał.
1
@Eklerek Masakra taki wielki kraj. Tu powinny być ze 3 takie elektrownie (albo lepiej bo Czechy mają 3) a my 30 lat JEDNĄ "budujemy".
0
@lithotripter W sumie w tym momencie jest tylko jedna (dwie jak liczyć Early Access) firmy od których bym kupił na premiere a nawet pre order. Larian od Baldur's Gate 3 i GGG od Path of Exile ale oni to na zasadzie kupienia w EA bo jak wyjdzie to poe jest za darmo.
1
@urbipl "Polały się łzy" ojej płaczą chyba ze śmiechu. Tysiące wpadają co tydzień za 2 mecze w tygodniu i trening ze 2 razy dziennie. A tu jakiś chłop co go za chwilę nie będzie krzesła wywraca. A my mamy kontrakty na x lat.
1
@Roobo Żeby coś w polityce międzynarodowej wymusić trzeba chcieć to zrobić. A nasi umiłowani przywódcy się do tego nie palą i to nawet nie tylko w kontaktach z Ukrainą ale ze wszystkimi.
0
@Roobo Szkoda tylko że to mówi były premier. Czyli osoba która mogła to załatwić za swoich czasów. Ale to tylko pokazuje jakich Polacy sobie od 30 lat wybierają nieudaczników za przywódców.
3
@LOPEZ16 Połowa pierwszego i drugi akapit jest winą lewicy ludzie mają tego dost więc zmieniają na prawo. Nie widzę w tym przesłanek że Trump jest wariatem no chyba że wariat mówi że są dwie płcie że trzeba bronić granic itd. No to ja też jestem wariatem.
0
@tomek8756 Oby.
2
@tbas Dlatego napisałem chyba bo nie byłem pewien. A o Tusku pamietam bo to było rok temu a nie 6 czy 7 i co najważniejsze ON RZĄDZI.
0
@marcin62 Moim zdaniem podstawka była lepsza. Kampania tam była fajna.
0
@kuz Wiadmo że tak teoretycznie może być ale z drugiej strony jak jest od małego to on go traktuje jako członka stada. Na YouTube jest taka babka SafariSammie czy jakoś tak. Ona się chyba w zoo jakimś zajmuje tygrysami panterami i lwami i nie wygląda żeby była zagrożona w jakiś stopniu. Nawet im palce w paszczę wklada i robi "boop" w nos haha.
Podejrzewam że randoma to by zaatakowały. Ale jej nawet nie podrapie bo ja zna.
0
@marcin62 Problemem nie jest woke tylko to jak jest zrobione i jak pasuje do świata. W nowym DA było to bez sensu przykładowo blizny po operacji usunięcia piersi w świecie gdzie jest magia. A do tego robienie pompek za zły zaimek (wtf). Dialogi jak z terapii. My ratujemy świat a baba opowiada jak się czuje i nie można jej powiedzieć nic przeciw temu całkowity brak możliwości bycia zły postać zachowuje się tak żeby nikomu się nie zrobiło przykro... gra RPG nie mam pytań.
Jeśli w KKD jak ten czarnoskóry będzie tam logicznie uzasadniony to mi nie przeszkadza.
1
@Borneo No to dobrze że wyjaśniłś. Jesteśmy w koalicji nie myślimy nic robić i zmieniać poglądy w zależności od tego czy akurat idą wybory i jak się układają słupki sondażowe... Uff można odetchnąć z ulgą i się uśmiechać.
0
@Borneo Gdyby nie to że NS wyleciał w powietrze to by już był bez udziału afd.
"Musk jest kumplem prezydenta chin I ma tam preferencyjne e kredyty od rządu chińskiego" nie widzę w tym nic złego. Niech rządy w USA Europie dadzą takie opcję to nie będzie trzeba iść do Chin. Gdybym ja mógł wziąć kredyt niskooprocentowany w Chinach to też bym wziął a nie brał w Polsce czy gdziekolwiek na wysoki %.
Jak były wybory we Włoszech to baba z komisji europejskiej mówiła coś na zasadzie " jak nie wygrają ci co mają to mamy narzędzia nacisku" jak im się rządy nie podobają to wjeżdża "praworządność" wtedy to nie jest wplywanie na wybory. Ale ujawnianie machlojek lewicy to już aj waj... Nie mam pytań Ty jesteś tak niereformowalny że aż dramat.
0
@Borneo To jest dobre widzisz że "popiera afd które chcę nord stream budować." Ale nie to że to nie afd już go zbudowało tylko że wyleciało w powietrze.
Napisz mi jasno czy powinno się ujawnić że lewicowy rząd chroni gangi gwałcicieli (głównie z innych kultur).
Ty masz wiecznie jeden argument "nie jest z UK czy Niemiec to się nie powinien mieszać".
28
@tbas Jak idzie o ścisłość to chyba piątka była. 100tka to była konkretów na pierwsze 100 dni uśmiechu.