Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Safrani Ja pierdole..... No to piękne święta.... Straszne że w prawie 2025 roku takie coś się dzieje.
0
@Lola120 Asterix jak Asterix ale Kleopatra faktycznie top tam była.
1
Widać że wariat.
0
@Faro Szczerze mówiąc Kevina oglądałem raz za dzieciaka. Uznałem to za badziewie i więcej od tego nie wracam.
0
@draxidox Bez rodzynek. Z rodzynkami. Mako - sernik bez różnicy.
0
@Borneo Wpisałem w google kto to jest ten Piątek i po pierwsze co mi wyskoczyło na wikipedii.
"odpowiedzi na tę publikację Macierewicz złożył zawiadomienie do prokuratury, zarzucając Piątkowi przemoc i groźby wobec funkcjonariusza państwowegoTydzień później przedstawiciele organizacji pozarządowych, m.in. Reporterzy bez Granic, International Press Institute, Freedom House i Global Editors Network, w liście do Macierewicza nazwali to działanie elementem kampanii dławienia wolności wypowiedzi w Polsce"
Więc "Maciarewicz nigdy nie oskarżył tej książki." Trochę nie do końca.
Chłop jest współpracownikiem wyborczej. Z jego"twórczości" widać że nie lubi pis i tylko o tym piszę.
"Maciarewicz został zbadany przez ko.isje do soraw Rosyjski i wyniki wstępnego raportu są złe do niego" zdziwił bym się gdyby było inaczej po to ta komisja powołana.
Chcesz książki to sobie poczytaj to autor powiedział że może iść do sądu i chętnie pokaże dowody ale nie było chętnych. Wg tego co tam jest Komorowski miał pseudonim bodaj "litwin". O Tusku też było że miał pseudonim "Oscar". Morawiecki ma podobno dwa.... Czego jak czego ale agentury nam nie brakuje... Szkoda tylko że obcej.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/251476/niebezpieczne-zwiazki-bronislawa-komorowskiego
https://allegro.pl/oferta/niebezpieczne-zwiazki-donalda-tuska-w-sumlinski-budzynski-agent-oskar-14877105428?srsltid=AfmBOorTfYhqPS8Esq-m_qisoNIwFvDaETvUQeF-gRWV9jJ2roaWb-7k
0
@BezglutenowyPedri Też bym nie grał w EA ale akurat absolutnie nie mam w co innego. Też mam za darmo ale kupiłem ten pakiet za 6 dych bo jako jedyny mi się podoba armor (trochę jak Blaidd z Elden Ring). To mówię a macie. GGG to dla mnie poziom Larian Studios. Im nie będę żałował bo wiem że będę w to grał. Wejdzie jakiś fajny skin "dla druida" to kupuje.
Druga sprawa że w tym EA jest więcej i ciekawiej niż w Diablo IV za chyba 500 (razem z dodatkiem).
0
@Matan_Zajcev Szczerze mówiąc nie wierzę że w Polsce coś takiego jak cpk czy atom powstanie bo tak jak napisałem tu chodzi o to żeby budować a nie zbudować. To są dobre projekty do tego żeby ktoś zarobił i tylke. Jestem pesymistą bo mnie nauczyło tego 30 lat "po upadku komunizmu". Tu się robi absolutne minimum żeby było a w czasie kadencji kilka osób się ustawi na całe życie.
0
@gumaz Jak to nie można kłamać? Przecież już "Dziś nie można kłamać" to kłamstwo.
0
@Astad Trójka to jest syf. Do I i II to nie ma podjazdu. III chciała być trochę jak GTA i w efekcie ani to dobra Mafia ani GTA.
0
@Wasacz_ Co do michnika tylko jedno zdanie. Każdy kto pił z kiszczakiem i jaruzelem powinien mieć do wyboru emigracja do Moskwy albo pieniek / pluton egzekucyjny. A oni tu zgrywają nie wiadomo kogo. Żadnego szacunku do tych ludzi....
0
@rocky5 Prze..... święta się zbliżają a tu takie coś.
0
@Blantozaur Mi chodzi o to że nie widzę sensu żeby z kimś handlować. A nie żeby grać. Po prostu w EA myślę że lepiej jest zrobić kilka postaci więc nie będzie grane jakiegoś super endgame i w tym kontekście handel itemami jest nie potrzebny. Bo to co dropi w zupełności wystarczy. To nie jest liga gdzie się chcesz rozwijać bo chcesz bossa zabić czy coś. Tu sens jest właśnie w testowaniu różnych postaci a nie ubieranie jednej moim zdaniem.
2
@Tasde Też sobie zostawię komentarz bo może być ciekawie.
Co do cpk to oni chyba jednak mięli jakiegoś inwestora co się zawinął po tym jak Donaldincho przejął korytko. A elektrownia z tego co było gadane to miała być koreansko amerykańska. Mignął gdzieś taki news więc coś chyba było robione. Ale nie wiem.
500+ To było wiadomo że to ściema nic nie da ale przecież pis zgrywa prawicę i nie wypada powiedzieć "program socjalny" tylko ładnie nazwali "prodemograficzny". Czy to dobry program dla ludzi czy nie nie będę wnikał (poza tym że napiszę że mi się nie podoba). Program na który swoja drogą "pieniędzy nie ma i nie będzie. Przynajmniej do końca tej kadencji". Jak twierdził minister finansów Jacek Rostowski. Ale jakoś działa i zdaję się że samo po chciało już dawno robić podniesienie tej kwoty. Teraz jest 800 a miało nie być na 500 jak pisałem wyżej.
W Polsce tak już jest że nie chodzi o to żeby zbudować a żeby budować bo wtedy są prezesi od spraw (wstaw nazwę projektu) i tak idzie już prawie 40 lat.
PS: Zobaczymy co zrobią platformersy bo ponad rok i jakoś nawet 100 konkretów nie ma a miały być za 3 miesiące z hakiem.
0
@Borneo "tylko Jakubiak opowiada jakby w wojsku była tragedia itp". Nie. Jakubiak mówi o tym co robiła i do czego doprowadziła po w pierwszej kadencji. A nie o tym co jest teraz w wojsku. O tym że Błaszczak dużo dla wojska zrobił. Jedyne o czym mówi na teraz to jest burdel biurokratyczny bo nie wiadomo ile trzeba czekać na decyzje.
Ja nie wiem czy Macierewicz to jest agent czy nie i mnie to nie interesuje tym bardziej że w Polsce to wszyscy są czyimiś agentami. Tu agent albo nawet kilku było prezydentami. My w swojej historii podpisywali bodaj najgorsze umowy na gaz. Jak Kaczyński mówił w chyba 2009 że trzeba na ruska uważać to Tusk się śmiał i po pleckach się klepali. Jak była katastrofa to tak się zajęli że wrak leży tam do tej pory. Także z agenturą to spokojnie. Mi się wydaje że po prostu jedni i drudzy są mega nieudolni a naszym nie fartem jest to że rządzą. A każdy ich rozgrywa jak chce.
0
@PizzerMan Jutro wigilia ale jakoś mnie te święta specjalnie nie ruszają. Mogło by ich nie być. Żadnej różnicy.
0
@Blantozaur I tak to jest wszystko do wywalenia na koniec. Bo tymi postaciami się nawet na standardzie nie będzie dało grać. One będą miały status Early Access i już nigdy nie dostaną nowego contentu w przeciwieństwie do tych co będą na standardzie (jeśli będzie jak w I że do core gry ligi będą wchodzić).
0
@Blantozaur Ja tam jadę na dropie itemach od sprzedawcy i orbach. W EA nie robię handlu z ludźmi. Nawet nie wiem czy ta strona stoi.
0
@Blantozaur Ja przeszedłem War na 2h weapon i moim zdaniem w tych trzech aktach nie było nic trudnego. Teraz robię Witch na ogień. I czekam na Druida wtedy będę grał endgame.
0
@gumaz No to chyba in plus bo przecież teraz jest gadanie o tym jak to każdy jest ładny body positivity itd. W reklamach ładne kobiety są zastępowane przez grubasów więc młodzież kopiuje czyli chyba sukces osiągnięty...
1
@ObiwanKenobi Zanim zobaczyłem ten tweet żyło mi się tak samo. Ale powiedzieli że nie wiem że żyje mi się lepiej więc od teraz już wiem i jest mi lepiej....
0
@Borneo Dla mnie to co mówi Polko wcale nie wyklucza tego co mówił Jakubiak. Bo oni mówią moim zdaniem o różnych rzeczach o innych problemach.
Z tego co rozumiem to Ty zarzucasz pis że kupowali starą broń na "kreskę" (co mnie jakoś specjalnie nie dziwi patrząc na to jak ten kraj funkcjonuje od w sumie zawsze). Ale sam powiedziałeś że Amerykanie dopiero robią nowy sprzęt a czołg to robią pierwszy od 50 lat. Więc co jest dziwnego że brali co było w sumie?
I ostatnia sprawa.... Napisałem "z tego co rozumiem" bo Ciebie jest ciężko rozczytać. Mogę z kimś rozmawiać zwłaszcza na poziomie. Pisz mniej ale dokładniej. Ja też robię literówki ale jest jakiś limit. Pasowała by jakąś logika bo już pierwsze zdanie i złapałem się za głowę....
"dla mnie jakubuak jest naznaczona politycznie a to nie jest naznaczona politycznie"
1
@blakkudium 11 odważnie widzę....
1
@gumaz Prawda jest taka że tacy pracownicy to się powinni cieszyć z płatnych nadgodzin (oczywiście to oni powinni płacić za możliwość robienia nadgodzin) bo bez pracy w tym zakładzie ich życia byłyby nudne a tak to przynajmniej atmosferę mają (specjalnie nie piszę że miłą) i do ludzi (?) wyjdą.
0
@Szreko Ja mam trochę inne podejście. Kupuję wszystko co jest bo te 80 zł raz na 3-4 miesiące to im mogę dać nie są to pieniądze ratujące życie. A najbardziej to mi się podobają legendarni bohaterowie. Czytałem książki o Gotreku i Felixie. Więc jak weszli to się cieszyłem. Potem Ulrika i jako lord Malakai Makaisson. Bardzo mi się ta koncepcja podoba bo nie wszyscy z lore się nadają na lordów a fajnie że wchodzą. Dobrze to wymyślili to im trzeba przyznać.
Czekam też na Thanquola do skavenów. I jakiegoś normalnie wyglądającego lorda dla Slaanesha chociaż nie wiem czy tam tacy są dostępni haha. Marzenie to frakcja Amazonek ale jak będą to raczej jako część Dogs of War (które podobno robią). Golgfag jako najemnik (chyba pierwszy raz w historii TW się gra najemnikami) wyszedł fajnie.
0
@Szreko Podejrzewam że będą i tak samo będzie Ind bo po pierwsze jest gotowe miejsce a po drugie po stracie kasy na to całe śmieszne Hyenas czy jak się miała to strzelanka nazywać im się otworzyły oczy że kasa jest w Warhammerze od tego czasu (co się zgrało z SoC) widać poprawę.
0
Total War.
Na koniec roku CA obiecuje poprawę. I że nie będzie robienia głupich rzeczy. Wyglada też na to że przed nami jeszcze długie wsparcie dla Warhammera.
PS: to jest mistrzostwo... "Our approach to Blood Packs will change: If a future Total War game, thematically, requires blood then we will include it within the base game without the need for a separate purchase". Która gra TOTAL WAR nie wymaga krwi.... haha.
1
@marcin62 W Total War mnie ekskomunikowali bo w pierwszej turze wypowiedziałem wojne niemcowi. Ale to był w sumie jedyny raz jak grałem Polską w strategię.
0
@Borneo No dobra. Tylko że co to ma wspólnego z polską armią Błaszczykiem i tym co mówił Jakubiak?
W jednym artykule jest że ma być wsparcie dla Abrams kontynuowane. I polskie części do f15 reszta to jest o tym co robią amerykanie.
"Poza tym jak biorę z portali info ty od polityka partii podejrzanej o sympatyzowanie z wrogiem" ja się powołałem na to co mówił Jakubiak czyli kukiz psl jakby nie było koalicja rządowa.
1
@JordiAlbion Jest to gra AC w Japonii na którą fani czekali lata. Ale nie będzie się w niej grało samurajem tylko afrykańskim niewolnikiem który został kimś w rodzaju maskotki Nobunagi był tak mało znaczący że po upadku swojego pana został odesłany do bodaj jezuitów. Ale ze względu na kolor skóry Ubisoft usilnie robi z niego samuraja na podstawie bardzo wątpliwych źródeł.
Do tego podejrzewam że będzie do bólu powtarzalny gameplay jak to u ubi np rozwal 10 klasztorów jak w Vallhala. Przeciwnicy jako gąbki na obrażenia i pewnie w .... błędów bo podobno robi to dużo nowych niedoświadczonych devów to już daje pewien obraz tego co można się spodziewać.