Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aj szkoda. Ale podanie piękne.
0
@Foton Właśnie się chciałem dowiedzieć co on dalej mówi.
1
@Ryoumen Dlaczego nie będą rządzić? To że się zmieni władza to nie znaczy że pewnych spraw Amerykanie nie forsują na świecie. Bo w przeciwieństwie do Polski tam się politykę prowadzi w perspektywie dłuższej niż jedna kadencja.
@Matan_Zajcev A co do samej sprawy. Moim zdaniem powinno być ograniczenie kapitału zagranicznego czy to amerykańskiego czy ruskiego bez różnicy w państwowych obszarach kluczowych. Np max 40% Czy media to jest coś takiego? Pewnie tak bo w jakimś stopniu wpływają na to co się dzieje w kraju.
Ale nie mam tu na myśli TVN czy Polsat bo to są prywatne spółki a nie państwowe i moim zdaniem jak ktoś chce sprzedać to może nawet Kimowi z Korei sprzedać. Co komu do tego? Właściciel powinien decydować co robi ze swoją WŁASNOŚCIĄ.
1
Jest gdzieś transmisja z tego? Bo bym chciał zobaczyć dalszą część a nie do końca wiem skąd to jest.
https://x.com/KoneserUnii/status/1866767337556177148
1
@MesQueUnClub96 Dziwne jeśli mówimy o nazwijmy to fizyczności. Nie rozumiem jak facetowi może się nie podobać ładna kobieta. Rozumiem że nie to ładne co ładne ale co się komu podoba. Ale mówimy tu o sytuacji że żadna się komuś nie podoba.
1
@MesQueUnClub96 W ogóle jak to teraz jest trzeba pisać coś rozszerzone czy każdy jak komu pasuje?
1
@Comentateiro A co będziecie robić jeśli jednak wygramy?
1
@gaucho104 "Zobaczymy przy następnych wyborach czy nie przeszkadza " nic nie zobaczymy bo zostanie prezydentem (no chyba że Ci chodzi o te wybory ale to nie jest decyzja tylko Warszawy). W Polsce jest niestety tak że od prawie 20 lat idziemy falami. Raz po raz pis teraz jest klimat anty pis i po mogłoby wystawić totalnego randoma i by wygrali prezydenta. Dokładnie tak jak swojego czasu pis zrobił z Dudą. Kto to był Duda te 8 lat temu? Zwykły leszcz którego nawet w partii dobrze nie znali. Ale był klimat anty po. I rozwalił shoguna. Mimo że nikt inny jak Adam Mimichnik sugerował że to niemożliwe o ile Komorowski po pijaku nie przejedzie na pasach zakonnicy w ciąży.
1
@PIWOSZ89 W tym roku na twichu spędziłem 6.5 godziny. 3 "oglądałem" jak jakaś babka grała w Path of Exile 2. 2 godziny "oglądałem" jak inna grała w Space Marine 2 żeby dostać "dropa". Oraz przez 1.5 godziny oglądałem Warcraft Direct.
"Oglądałem" oznacza że było w tle wyciszone a ja robiłem co innego ale się do dropa liczy nawet jak karta nie jest załączona.
2
@BulaKG W sumie to sprawdziłem i wyszło że przeczytałem prawie 17 książek.
Zagłada Thanquola
Anioły z Calibana
Spaczony Miecz
Wizje Herezji
Zaprzysiężona we Krwi
Vulkan: Władca Smoków
Corax: Władca Cieni
Władca Zniszczenia
Smocza wojna
Księga Adrii
Studnia Wieczności
Dusza Demona
Rozbicie
Księga Lorata
Samuraje. Dzieje japońskich wojowników
Powrót Nagasha
i Archaon: Wszechwybraniec którego jeszcze w tym powinienem skończyć
0
Tytuł clickbait bo w tekście trochę co innego. Ale chłop szuka w...... od La Bamby ewidentnie.
https://www.flashscore.pl/wiadomosci/pi-ka-nozna-laliga-vitor-roque-vinicius-junior-jest-dla-mnie-wzorem-do-nasladowania/E3v2QTPH/
1
@don'T.R.I.P.e Za całą książkę wystarczy to:
https://ibb.co/jH80vfj
0
@marcin62 Jak zmieniłem na monitor na 34" 3440 x 1440 z ultrawide 21:9 to dopiero zobaczyłem co to znaczy ładna gra. Jak włączyłem AC Vallhala to mówię k... jak to wygląda... Teraz bym nie dał rady grać na mniejszym monitorze.
0
@Ojciec5tkidzieci Poważne pytanie. Myślicie że to jest na serio czy dla jaj? Oczywiście pytam o to co napisał Gramatyka bo według mnie to jest dla jaj. Czy jednak można być aż tak doklejony?
2
@LOPEZ16 Czym się różni PO od PiS. Tym że jedni to są socjaliści bezbożni a drudzy socjaliści pobożni. Czyli tylko podejściem do religi i delikatnie spraw obyczajowych. Czyli rzeczy które mimo wszystko nie wpływają na to jak się w kraju żyje (bo nie mówimy tu o państwach nazwijmy to religijnych jak islamskie). Gospodarczo to jest praktycznie jedno i to samo. Nawet metoda wygrania wyborów jest identyczna czyli "kto da więcej". Mój wujek ostatnio głosował na Hołownie bo mówi że to "trzecia droga"... Uj z tego że trzecia jak w tą samą stronę. Zgodnie z moimi przewidywaniami przedwyborczymi Hołownia wszedł do rządu i praktycznie nie ma nic do powiedzenia (bo nie mają jaj żeby się postawić Donaldu Tusku). Przewidywałem też że zostanie w ciągu tej kadencji wchłonięty przez PO. Zobaczymy czy tu też będę miał rację (chociaż tu się mogę mylić bo na ten moment nie wygląda).
0
@KamQiX U mnie w Małopolsce ostatnio w sklepie przed bratem babka była strasznie oburzona bo masło po 16 zł. Poj.....
0
Odnoszę wrażenie że "Frenkie de Jong był załamany po meczu z ....." jest co chwila.... Niestety patrząc całościowo to słaby transfer czekać do końca kontraktu i podziękować bo nie wierzę że ktoś go kupi.
2
@macio_944 Szczerze mówiąc jak to włączyłem to nie wiedziałem co to za mecz. Ale jak się zorientowałem że piłkę dostaje Komar oraz mając w pamięci Twoje "Piękne to było dośrodkowanie" to moją reakcją było "o ku...." i to jeszcze przed zagraniem.
0
@MESSIah16 Naprawdę jazda po pijaku powinna być karana jako umyślne przestępstwo. Szkoda słów bo tylko się człowiek w....
5
8 minut bo 1:2 gdyby było 1:1 to by były 3.
5
A ten z Betisu dalej bez kartki.
0
Patrząc na to jto strzelał cud że strzelił.
0
Nie ma spalonego. Noga była.
4
55 milionów kurwa mać....
3
Brawo de Jong. Debil.
0
@ViscaelBarca2007 Sugerujesz że może mieć taśmy na wielu ludzi?
0
Spalony spalonym ale podanie na poziomie....
0
Bramkarza mamy dobrego. Fakt faktem.
0
@marcin62 Bez sensu to jest że można 1 dziennie...
0
@Szklaner Konfucjusz reinkarnacja.