0

@Comentateiro Gak klikniesz to jest napisane "w wywiadzie opublikowanym w sobotę we włoskim dzienniku „Corriere della Sera”" więc może tam coś takiego być. Tym niemniej wcale mnie takie coś nie dziwi. Tak działają politycy którzy chcą dobrze dla swojego kraju. Zero oburzenia. Chciałbym żeby nasi robili to samo.... Chociaż u nas rudy też działa dla Niemiec haha.

0

Guardiola chyba dostanie kur.....

5

Tworzymy historię Balde i Mama Balde w LM.

0

@spyke W sumie 15 ale nie wiem ile było za Marca.

1

@Popitek12 Telewizja kłamie.

0

No chwała... Martin asysta też mu może pomóc.

1

LeBron w NBA z synem a gdyby tak zagrał dziś Balde to zagrał by z Mamą to by dopiero było.

0

@Safrani Obawiam się że według Ciebie jeśli ktoś ma inne zdanie niż Ty to znaczy że myśli że "zjadł wszystkie rozumy". Co jest złego w Wilku? Poza tym że mówi jak podejrzewam coś z czym Ty się nie zgadzasz.

0

@macio_944 Przy tym czasem nie robi jakąś baba obłąkana przez DIE?

0

@Safrani Co mam doczytać? "Premier zaznaczył, że mówi o tym "ponieważ ciągle jest bardzo dużo zamieszania w przestrzeni publicznej i to jest zamieszanie, które bardzo często wytwarzają ci, którzy dużo mówili o CPK, ale nic nie zrobili". Czyli na ten moment zrobił dokładnie to samo co jego poprzednicy. Wsadził kasę i gada. Tyle że pis szedł od zera i PODOBNO już można było budować. Czyli coś jednak zrobili bo pewnie musieli zrobić jakieś pozwolenia. Nabyć lokacje. I takie rzeczy. A tuski rok nic nie zrobili tylko audyt miał być i jakieś oceny tego projektu ale ja nie widziałem nic takiego. Jedynie coś im połączenia kolejowe nie pasują.

0

@Safrani To niech robi bo na razie tylko gada a zwłaszcza jak idą wybory.

2

@Kgorecki2500 Akurat czy mówi w innym języku to mnie mało interesuje w przypadku polskiego polityka. Może mówić w 10 językach i c... z tego jak nic dla kraju nie zrobi albo gorzej - ma władzę i tylko szkodzi.

0

@MesQueUnClub_87 Sorry ale komentarz "Niech sobie jeszcze założy czapkę i szalik do tych ćwiczeń. W samej bluzie może być za zimno." To jest przywalanie się.

0

@capoN Przecież niektórzy to piszą tylko dlatego że jest "nie z ich bajki" i trzeba się przywalić.

0

@Pedri16Future Co by o tym nie powiedzieć to z 7 ma 10 można się zgodzić. 2 dodatkowe też ale z zastrzeżeniami.

0

@PizzerMan Byle do meczu dociągnąć.

0

@spacer Jak ktoś uczciwie zarobił pieniądze to może je nawet rozdać na ulicy. Albo spalić nikomu nic do tego. Jedni dadzą na republikę drudzy kupują wyborczą żadna różnica.

1

Szybko poszło.


0

@marcin62 Ta gra techniczne sama w sobie nie jest wybitna. Więc za negatywne nawet płacić nie trzeba.

3

@Kgorecki2500 Jako osoba która przeczytała Władcę pierścieni dwa razy jestem już nie do odratowania haha ...

0

@Rust_Cohle To musi być fake. Przecież nikt by z nią nie poszedł na randkę....

0

@mrboom Z tego co jest w tym tweecie to nawet żółtej nie było.

0

@Deviler Gdybym się nie urodził w Polsce to też bym nie wiedział. Powiedzmy sobie szczerze że człowiek niezwiązany emocjonalne z którymś z klubów nie będzie tej parodii piłki oglądał.

2

Faktycznie coraz ciekawsze są decyzje w ekstraklasie.


0

@tomek8756 Czy Sysia wie o "jego Sysi"? To jest lepsze pytanie.

0

@Rewolucja123 Ta a potem "boże jak on mnie zgwałcił". Już nie raz było Tacy jak on to powinni uważać.

0

@Aragorn33 Ewidetny faul. Prawie chłopa zabili a on tylko w piłkę chcę grać...

3

Blady strach padł na szatnie gdy okazało się że treningi będą trwały po 23 godziny dziennie haha.

0

@PizzerMan Z ciekawszych rzeczy to obejrzałem pitu pitu na YouTube haha. A tak to standardowa niedziela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?