Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Po pierwsze i podstawowe. Nie bronie go bo nie ma co. Skłamał i to jest fakt nie widzę powodu żeby go bronić. To on się powinien tłumaczyć z tego co mówi a nie ja go bronić.
Po drugie mam gdzieś te herby bo one mi życia nie zmienią.
Po trzecie. Bądź obiektywny i tak jak wkładasz posty o konfie wkładaj też o rządzie bo to od nich nasze życie w jakim stopniu zależy. A podejrzewam że contentu Ci nie braknie. Ale tego jakoś z Twojej strony nie widzę.
@lithotripter Nie to nie jest żaden argument tylko zwrócenie uwagi że ktoś widzi u kogoś drzazgę w oku a u swoich nie widzi całego tartaku.
0
@Muszynianka U mnie tak c... zrobił z monitorem za ponad 2000. Przecież to jest prz.... z nimi jeszcze najlepsze że się za mnie podpisał i to źle. Ja do niego dzwonię a on do mnie że mu się czekać nie chciało i zostawił pod drzwiami.
Może i to jest "stereotypowe" tak jak napisał @Rust_Cohle ale powinieneś zadzwonić do kuriera i mu powiedzieć że nie ma paczki i niech szukają. Ktoś by w końcu zapłacił parę tysięcy to może by się rozumu nauczył.
4
@arasz1819 Dobrze że jest taki co nigdy nie skłamał w poważnych dla państwa sprawach. A imię jego Donald Tusk. Dziś nawet zatankowałem paliwo po 5.19 za litr i pojechalem do domu. Co prawda za godzinę przyjechała policja i musiałem zapłacić mandat za jakąś kradzież ale nie wiem o co chodziło...
1
@Popitek12 Leo Messi dopóki nie skończy kariery będzie najlepszy. On nawet jak nie gra miesiąca to bije wszystkich na głowę. Chuck Norris piłki nożnej.
0
No i spokój. Victor lepszy niż rekin.
2
Rekin by to walnął nad poprzeczkę.
0
Co za daremny chłop.....
2
Może jemu jest źle bo rekiny żyją w wodzie a na lądzie no to wiadomo że ciężko?
1
Ja pi.... my za niego dali 50 baniek ponad. Chłop za to odpowiedzialny powinien wylecieć.
1
Przyjęcie na 5 metrów i efekty każdy widzi.
0
Ale strzał... Chociaż parę szans było.
0
Szczerze mówiąc nie wiem czy by to wpadło gdyby bramkarz na koniec tego nie dotknął.
0
Rekin gryzie pierwszy raz.
0
@Tomason Mi się podoba wiedźma na ogień co się zmienia w succuba. O na traci hp mon stop to może być ciekawie.
0
Ciekawe czy temu z Ipswich też przypomnieli że równość jest najważniejsza i religie to sobie może schowac do kieszeni. niech ubiera opaske nastepnym razem. Czy jednak skoro chłop wyznaje Islam to OK.
1
@Tomason Tam się nie ma co znać. Wystarczy się dowiedzieć jakie są Ascendancy czego na ten moment nie wiadomo (bo podali nazwy i kilka skilli ale to mało). Druga sprawa że ludzi "przeraża" drzewko bo ma 1500 dotek. A ono jest proste jak budowa cepa wystarczy wyczuć logikę. Ono jest podzielone na 3 części str/dex/int i w zależności od tego logicznie skille do ciężkiego sprzętu jest obok str a jakąś magia przy int.
Ja będę grał na początku warrior na 1h sword + shield bo nie ma druida w EA. Ascendancy tak jak mówię za mało wiadomo żeby stwierdzić. Chociaż może zrobię tak że nie będę grał endgame tylko 3 akty i zmienię klasę bo jest 6 do ogrania. A endgame jak wejdzie druid (ma być za chwilę). Zobaczę co będzie.
0
Path of Exile 2.
Predownload w piątek w nocy (o drugiej czasu polskiego). Podobno prawie 100 GB.
1
@escarabajo Tylko dlaczego oni tacy smutni? To są właśnie te pytania... Nigdy nie mają końca.
9
@D10SLEO Właśnie zostałem kibicem Ipswich Town.
0
@Martwy Lepiej niech dadzą Bloodborne na PC.
1
@escarabajo A no widzisz. Dobrze żeś to rozszyfrował. Ja myślałem że to Al Sad czyli sad Ala Allaha albo Alladyna. A oni po prostu smutni są. Człowiek się całe życie uczy.
3
@okiemtypera_lucaxx95 Kliknij przyspieszenie. Rozpędz do 500 km/h i wciśnij hamulec do oporu.
0
@Herato Po pierwsze nie wiadomo czy by wygrali z nim w składzie.
Po drugie. Co ma Messi do tego?
1
@Aragorn33 Czyli jak ktoś ma inne zdanie niż real jest obrzydliwym antysemitnikiem? I będą bany za antysemityzm?
0
@tomek8756 Nikogo bo nikogo nie znam osobiście. Do każdego więc mam stosunek neutralny.
0
@daniel32778 A no racja. Popatrzyłem tu
https://footystats.org/pl/players/argentina/lionel-messi
I mnie zmyliło. Bo jak dasz statystyki kariery to pokazuje 689 tylko że do sezonu 20/21 nie zwróciłem uwagi.
@zodiak_10 Moja reakcja na to że to było do 2021 roku po kliknięciu statystyki kariery.
https://tenor.com/pl/view/drcox-scrubs-head-gif-9165423584213603067
0
@zodiak_10 Jak mu nie wstyd trzymać koszulkę ze złą liczbą goli przecież Messi ma coś 680.
1
@tbas Z Rss to nam gola nie uznali bo im się coś przewidziało. Gdyby był uznamy to nie wiadomo co by było.
0
Co się stało w meczu Fiorentina Inter?
0
@ObiwanKenobi Coś czuję że to może wejść do użytku codziennego. Tu jest ta granica.