1

@Aragorn33 Mi się na powtórce też wydawało że go Jude "faulowal" czyli jednak nie mam omamów haha.

0

@zodiak_10 Krew nie woda. Tam cały naród jest.... udany.

0

Wydaje się że spalony ale zobaczymy co narysuje VAR haha.

0

@Aragorn33 Równie dobrze to samo można powiedzieć o TVN czy TVP bo jak Mentzen jeździł w październiku to był kwik a jak Trzasku robi to samo to już luz. Kto oglada media informacyjne ten sobie szkodzi i tyle. Nigdy nie było i będzie apolitycznego medium bo w mediach pracują ludzie a ludzie mają poglądy nawet jak im się wydaje że nie bo ich polityka nie obchodzi.

1

@Krystian1588 Skoro ma nie być Geralt to lepiej ona niż jakiś randomowy wiedźmin Zbyszek. Jedynym innym rozwiązaniem by było zrobić kreator postaci ale wtedy jeśli główna postać ma mieć głos w dialogach to musisz zatrudnić dwóch aktorów bo kreator z narzuconą płcią jest bez sensu.

0

@MesQueUnClub_87 No właśnie o to chodzi. Dasz raz drugi to potem jak Cię tylko będą widzieć to będą uważali że im się należy.

0

@MesQueUnClub_87 I tak mu nie dałem. Powiedziałem mu "ja nie mam sumienia". Bo ten konkretny żul siedzi pod tym samym sklepem już 15 lat. Ja nie wiem co się w jego życiu wydarzyło że tam wylądował ale mimo wszystko. Co by się nie działo to ja tego zrozumieć nie mogę. Bo to jest już raczej brak chęci na zmianę.

6

@Who_you_mam U mnie ostatnio było "panie prezesie o pięknej duszy. Apeluję do twojego sumienia o zapomogę w postaci złotych pięciu" to był chyba najlepszy tekst żula jaki w życiu słyszałem.

1

@dzefrej234 Obawiam się że to niewystarczające rozwiązanie.

2

"Jedyne o co proszę, to żeby sędziowie podejmowali takie same decyzje we wszystkich meczach" Hansi... Hansi to przecież każdy by musiał grać na biało. Żeby sędzia nie był pewny czy może np gwizdnąć rękę czy nie.

1

@Kgorecki2500 W sumie nie rozumiem tego że komuś się chce platynować gry masowo. Ja w swojej karierze gracza zrobiłem jedną grę na 100% (Space Marine 2). Planuję też zrobić 100% w Baldur's Gate 3. Ale znam gościa co ma 100 czy 120 platyn nie raz przechodzi jakiś szajs po kilka razy żeby zrobić.

0

@marcin62 Z Aloy był problem bo na twarzy przytyła jakby między I a II siedziała w McDonald's. A przynajmniej tak wyglądała w kilku ujęciach trailera.

W grze nie zwróciłem na to aż takiej uwagi. Ale gdyby to ode mnie zależało to bym usunął te czerwone badziewie z jej twarzy bo to nie wygląda fajnie.

https://ibb.co/T8qf8Nq

1

@gumaz Włączę Ojca Chrzestnego III.

0

@Alvarinho Ja mam do tej gry tylko jeden wymóg. Żeby walka była lepsza jeśli chodzi o animację. Marzeniem jest żeby walczyła jak Geralt w SOULCALIBUR.

0

@clyde Niech jest kim chce. Isobel w BG3 też jest a jej dziewczyna w pewnym momencie mówi mniej więcej żeby się od nich już odpier.... bo ją chcę "wyobracać". Nie jest problem w tym że w grach są postacie homoseksualne. Tylko sposób w jaki to jest pokazane. W nowym DA za pomylenie zaimków robisz pompki. W świecie gdzie jest magia występują blizny po operacji usunięcia piersi.

Jeśli wątek będzie dobry to ok ale jeśli Ciri będzie co drugą rozmowę mówiła "jestem lesbijką" to będzie bardzo nie OK.

0

@mordini123 Ale w biedalidze gra. Nie oszukujmy się poziom większości drużyn w tych rozgrywkach jest co najwyżej średni. Żeby nie powiedzieć słaby. Na tle nawet ligi europy a co dopiero ligi mistrzów.

0

@Robert_Kubica Bo wygrywają w lidze biedaków?

0

@Lionel_Messi10 Na pierwsze raczej nie ma szans bo Liverpool się raczej nie wywali.

1

@SelloutCrowd Metallica Iron Maiden Bon Jovi Nickelback Linkin Park radio nie szło w aucie od 15 lat.

1

@karolszymek I tak jest 100 razy lepiej niż było na Polsacie.

0

@Kgorecki2500 Typowa lewica. Zamiast zaproponować zmniejszenie obciążeń podatkowych żeby ludzie mieli kasę na swoje zwierzęta jak im potrzeba to lepiej "dać" 500 bo wtedy wychodzi że pan laskawca dał. Tylko ciekawe kto za to zapłaci.... W końcu to musi pie.... bo nie da się non stop "dawać wszystkiego za darmo".

0

Tylko bez wylewu w obronie.

2

Zęby mu wyrosły.

0

FdJ już chyba ze 4 straty.

0

@Rhoo No bezsensowne podanie obrońcy.

0

Tu Pena odje.... cyrk piękny. Ale gdyby szli we 2 to i tak by pewnie był gol.

0

Rekin znów gryzie.

0

Bezsensowny ruch ale czy to było aż na karnego to nie wiem.

3

Pena przyspawał Szczęsnego do ławki.

0

Nie rozumiem po co takie coś robić....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?