0

@draxidox Fatalni są.

2

Nyom sprzedał mecz. Chłop robi dwie takie same zagrywki przy dwóch rzutach różnych (tyle że wcześniej jeszcze nie zaczęli). Ciekawe ile wziął...

0

@marcin62 Ta przy CP też miało być nie wiadomo co a premiera była taka że teraz nawet zagraniczni twórcy jak podają przykład słabej premiery to podają CP.

Pompowanie balonika zawsze jest fajne do czasu aż nie pi..... oby tu się tak nie skończyło.

0

@Popitek12 Wiem że to pytanie padło tu tylko dla jaj. Nikt tego tu nie traktuje poważnie.

Ale zastanawiając się poważnie to jeśli bym był świadkiem sytuacji że ktoś komuś u mnie w domu np przy wigili komuś nie chcę podać ręki przez to że jeden ma takiego herszta a drugi innego to bym mu powiedział wypad.... Ludzie powinni zwłaszcza w Polsce w końcu zrozumieć że politycy to są SŁUŻĄCY a nie jacyś bożkowie. Ja rozumiem że może dyskutować o czymś. Nawet delikatny przytyk typu "masz już to paliwo za 5.19?" Ale są granice.

0

@Kamiloza91 Zależy. Bo jak we wtorek nie wygramy to mają rozwiązać klub.

0

@sevs Film 2 i pół godziny na tvn7 trwa ze 4... Oglądać tam filmy to męczarnia.

2

Po przerwie na kadry się rozregulowało.

0

Ostatnie 15 minut było grane z 5.

2

Przecież go nie zabił więc nic nie było.

0

Gdyby był Messi to może a tak to wątpię.

0

@PolskiBarcelonista10 Biegają żeby im nie było za wesoło.

2

Brawo w końcu strzelał za 16.

0

Żarty się skończyły. Szczęki 7.

0

No bramkarz mógł zrobić więcej.

0

@Azazel_Pazuzu Spokojnie Flick ich w przerwie opi..... i w drugiej bestie zaczną gryźć.

0

Nasi na kacu po wczorajszej imprezie.

1

Młody ewidentnie chce coś udowodnić dziś.

2

Dobrze że go nie trafił bo zamiast piłki w bramce byłaby głowa.

1

Szkoda tego bo podanie ładne.

0

@Szreko Może faktycznie trochę źle proporcjonalnie to wygląda. Jeśli się czyta dosłownie. Ale spójrz na to "It has 174 hours of cinematics, making it more than twice the length of every season of Game of Thrones combined." To jest opis Baldur's Gate 3. Którego pierwsze przejście zajęło mi gdzieś 155 godzin. Ale przecież to nie oznacza że oglądałem tylko cutscenki. Myślę że z tych 4 godzin będzie się widziało w zależności od wyborów 1-1.5 godziny a może nawet nie. Tak by wskazywała logika. Chociaż mogę się mylić bo nie śledzę tej gry

1

@4drian0 Takie krótkie gry też są czasem OK. Nie wszystko musi być na 150 godzin. Np Space Marine 2 był na 10-15 godzin i za..... się grało.

1

@Kapitan hawk Wszystko było zaplanowane. Więcej dla prezesa będzie.

0

@esem91 Nie wiedziałem że oni to jeszcze robią. Prawie jak moda na sukces. Ci z pierwszych odcinków to już pewne nieżyją...

1

@Stinger_ Mówiłem k... co za frajerstwo.

0

@DonAndres*8 To nie Cracovia miała w nazwie G tylko wisełka ale dla niepoznaki usunęli i zostało (G)TS.

0

@Gaz A ilu we Francji zabił?

0

@Stinger_ Kartka ewident bo leciał sam na sam. Jeszcze bym nie powiedział że po zabawie.

0

@Sulimo Obyśmy wygrali i walka o puchary.

0

@daniel32778 No nie ma bo dla mnie to jest jak subskrypcja w WoWie na Netflix czy innym HBO. Ktoś ma pieniądze i ochotę to sobie płaci dopóki to nie jest nielegalne to nie widzę w tym nic złego.

0

@daniel32778 Tu "Mam kolegę, który jest przed 30. Można powiedzieć że jest w relacjach z kobietami nieudolny i korzystał z czegoś takiego, ale się nie przyzna" mnie zastanawia skąd wiesz że korzysta skoro się nie przyzna haha.

@michal26 Nie wiem czy to jest prostytuowanie się. Może jakaś forma tak. Ale mnie bardziej w tym biznesie oburzało by zajęcie gwiazd p...o (nie wiem czy można to napisać) one za pieniądze robią to z totalnie obcym człowiekiem.

Na OF podejrzewam że większość contentu to jest content solo więc tym bardziej nie widzę tu prostytuowania się bo to że się babka nazwijmy to "bawi ze sobą" to jest jednak inny poziom niż to co było pisane wyżej. A to że daje to na internet to jest jak Playboy to czy to jest marka osobista czy nie to nie ma znaczenia bo liczy się efekt. Kiedyś były kluby ze striptizem i też można powiedzieć że dziewczyny to były k... ale nie wiem czy ktoś do nich tak podchodził (nawet w starych filmach nie raz były pokazywane).

Wydaje mi się że ludzi oburza skala tego całego OF. Ale nie wiem dlaczego bo z czysto biznesowego punktu widzenia jest popyt to jest podaż i koniec tematu. Tak działa rynek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?