Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Najprawdopodobniej tyle że będziesz miał dodatki które wchodzą w skład season pass 1 (nie wiem ile to miało SP.
1
@Safrani Wygląda to dość fajnie ale zobaczymy czy faktycznie będą brać pod uwagę co ludzie w EA będą mówić.
0
@Kgorecki2500 Jeszcze tylko 250 i wszyscy się uśmiechniemy. Nie dlatego że będzie tak dobrze tylko dlatego że wejdzie ustawa która będzie to nakazywać.
0
@michal26 Nie wiem czy to jest większa demoralizacja społeczeństwa. Czy to jest bardziej szkodliwe dla społeczeństwa niż choroby wynikające z palenia? Lub te związane z alkoholem? Idę rano po ulicy i widzę żula co od 40 lat nic nie robi a jego jedynym celem jest wyżydzenie 20 na flaszkę. A potem w nocy wracam i widzę tego samego żula co leży pod drzewem bo mu się udało. Mnie to bardziej demoralizuje niż OF.
Dla mnie OF to jest dokładnie to samo jak kiedyś był Playboy (dla niektórych pewnie też jest demoralizujący). Faceci lubią ładne kobiety i tyle nic się nie zmieniło w tym temacie przez 15000 lat. Nic tylko technologia.
3
@michal26 Ktoś ma pieniądze i płaci codziennie 5 dolary za paczkę papierosów. A drugi połaci podejrzewam że miesiecznie za subskrypcje która daje możliwość oglądania ładnej kobiety. No nie wiem kto jest dziwniejszy szczerze mówiąc.
0
@Eklerek Wcale bym się nie zdziwił gdyby dostał z rok zawieszenia za nawoływanie do przemocy. Świat jest po..... więc całkiem możliwe.
0
@baryn Teraz jak będą chcieli to też wykorzystają. Bo powiedzą że Ukraina ich nienawidzi. Że się Rosjanie spotykają z wrogim nastawieniem w całej Europie.
0
@graco14 Właśnie na to patrzyłem ale "wymiary klocków: największe 7 x 1 x 2,5 cm, najmniejsze 2,5 x 2,5 x 2,5 cm" to nie wiem czy nie są za małe.
0
@baryn To wtedy mógłby wyjść i powiedzieć coś w stylu "Aleksandr nie jest winny temu co się dzieje. Zwykli Rosjanie nie są winni problem jest w politykach którzy szastają ludzkim życiem sami nie ponosząc żadnych konsekwencji nawet niczym nie ryzykując. Wojna nie służy zwykłym ludziom tylko małej grupie która się bogaci podczas gdy ludzie giną" I by to miało większy wydźwięk. A jeszcze gdyby razem z nim był ten Rosjanin to już w ogóle. A tak to będzie pogadane 2 dni i wszyscy o tym zapomną.
0
Zna ktoś jakieś dobre klocki dla dziecka co ma 1.5 roku. Bo szukam i szukam ale same małe a to raczej niebezpieczne bo by jeszcze zjadł.
0
@marcin62 Deluxe u mnie stoi. Kolekcjonerkę bym kupił. Ale oficjalnie chyba już nie ma. A przed premierą nie byłem pewny czy warto.
0
@Safrani Na ten moment to mówi że załatwi. Zobaczymy czy się wyrobi do wyborów i co będzie dalej.
0
@baryn Ja od nikogo nic nie wymagam. Ja ma jego miejscu bym mu podał rękę bo chłop ma z Rosją wspólnego tyle że się tam urodził i ma rodzinę (najprawdopodobniej).
0
@MesQueUnClub_87 Po 5k to były wersję kolekcjonerskie z figurką kostkami i całą resztą.
0
@MesQueUnClub_87 Miało w ogóle nie być pudełek. Ale ludzie robili spam. No to zrobili w wersji deluxe. No cóż dobra gra to ludzie chcą mieć nie dziwię się. Pasowałoby więcej kolekcjonerek.
1
@Ojciec5tkidzieci Tak jakby zwykli Rosjanie mięli wpływ na to co robi władza... Ludzie to jest ten sam (no może podobny bo jednak możesz opuścić kraj ale jednak) poziom co Korea Północna. Będziesz podskakiwał to cię aresztują i tyle cie będzie.
1
@BulaKG Jak na grę rpg single player w prawie półtora roku po premierze to w c... nowy Dragon Age tyle nie zrobił a premiera była z miesiąc temu.
@MesQueUnClub_87 Jest u Larianów na stronie. Edit (w EU jest out of stock haha).
https://eu.merch.larian.com/en/products/baldur-s-gate-3-deluxe-edition-ps5
Na allegro też widziałem coś za 300 ale ja kupowałem od nich i przyszło za tydzień (wersja PC).
0
@Kgorecki2500 Mnie ciekawi ten remake jedynki. Popatrzę na YouTube jak to wygląda. Chociaż wątpię żebym w to zagrał. Wiem że to trochę sprzeczne. Na pewno będzie inny dubbing i to mnie odrzuca. Tak jak w Warcrafcie reforged jak usłyszałem nowy to wywaliłem. Tyle że w Warcrafcie da się zmienić na stary (zamienić pliki) tu raczej będzie to niemożliwe bo to nie będzie Gothic 1 do 1.
0
Baldur's Gate 3.
Niespodziewanie Baldur dalej jest rozwijany. W przyszłym roku gra otrzyma patch 8. 12 nowych subklas tryb fotograficzny cross-play i więcej.... Wygląda na to że teraz będą dodawać content. I to wszystko za darmo. Patch 7 miał być ostatnim dużym patchem. Ale liczba graczy mówi sama za siebie (95k na steam 3 dni temu) ludzie chcą więcej. Może dojedziemy do patcha 10? Może będzie górna część Baldur's Gate (tak jak było w planach). Oby.
1
@Safrani Chyba by trzeba odciąć cały internet. Bo inaczej zawsze odpali jakiś VPN i wszędzie wejdzie.
1
@PizzerMan Po porażce realu zawsze trochę lepiej.
0
@Borneo Moim zdaniem poparcie będzie rosło bo się zmieni pokolenie. Na początku tj w latach 90 ludzie głosujący to było pokolenie wychowane w komunie i na solidarności która się dogadała z komuną. I tak się ten pasożyt żywi. Tu na prezydenta wybrali chłopa o wątpliwej reputacji (wałęsa) a potem już otwarcie komunistów kwacha i millera. Z nimi Korwin miał robić koalicję? Korwin jak był w sejmie w latach 90 proponował zakaz robienia budżetu z deficytem to go wysmiewali i do czego doprowadzili przez ponad 30 lat rządów lewicy gospodarczej?
0
@Borneo Niech im ludzie dadzą szansę. I byśmy zobaczyli co i jak bo jak na razie od "końca" komuny to rządzi tylko rząd albo otwarcie lewicowy albo przechylony w lewo w kluczowych kwestiach (gospodarka). Dobrze że święta idą może będzie paliwo po 5.19 xD.
13
Uwielbiam X.
0
@Popitek12 Może komuś się podoba konkretna osoba a nie wiem czy wszystkie znajdziesz.
Mnie szczerze mówiąc dziwią bardziej ludzie którzy dzień w dzień kupują paczkę lub dwie papierosów albo piwo. To już bym wolał ładną dziewczynę pooglądać.
0
@NeroTFP1 Ktoś chcę sobie założyć OF to niech sobie zakłada. Ktoś chce sobie opłacać to śmiało. Nikomu nic do tego. A borek jest ostatni żeby krytykować bo swoje w internecie też pokazał....
@Popitek12 Dziwi Cię że ludzie lubią ładne babki? Bo mnie wcale. Kiedyś był Playboy teraz jest OF czy ogólnie internet a za parę lat pewnie będzie VR albo coś.
0
@Kgorecki2500 Tylko czasu mało haha.
0
@Safrani "Zlotousci byli. Ale do roboty już się nie nadawali." Czyli to samo co i Tusk też opowiadał że paliwo będzie za 5 z hakiem. I też tylko gada. Minęło już rok jak mają władzę i co zrobili? Ze 100 konkretów może 15 (nawet chyba nie tyle) i to jakieś bzdury. Oni są siebie warci a mimo to ludzie głosują na jednych bądź drugich.
3
Total War Warhammer.
Nowe dlc nadchodzi 4 nowych legendarnych lordów. 2 dla Khorna i po jednym dla Ogrów i Orków. Gdyby nie to że wychodzi poe 2 to bym zagrał a tak to tylko kupie i będzie czekać.
0
@PizzerMan A nic wielkiego. Wszedłem rano na YouTube i się pokazało nowe dlc do Total war. Byłoby grane gdyby nie to że 6 grudnia wychodzi PoE 2