Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Fenelon Reszta towarzystwa lekko zażenowana.
3
"Barça poprosi o wyjaśnienia na temat spalonego Lewandowskiego na Anoeta, ale nie było błędu VAR-u. " No chyba jednak był bo praktycznie każda powtórka to pokazuje....
0
@Gaz A ile było w golach bo nawet nie pamiętam?
0
@tbas Nie wiem czy aż tyle ale są o tym artykuły. Na sam atak serca po tym szajsie umarło prawie 40000 ludzi.
https://www.npr.org/2007/11/10/5470430/timeline-the-rise-and-fall-of-vioxx
Dobranoc.
1
@Aragorn33 Mi się już na meczu te powtórka dziwna wydała ale mówię "no przecież niemożliwe" chociaż z drugiej strony to dziwnie długo trwało zanim ją pokazali. Zwykle jest praktycznie od razu a tu nie.
1
Bardzo ciekawe rzeczy chłop mówi. Robert Kennedy będzie się zajmował podobno zdrowiem w USA za Trumpa.
0
No szkoda. Nie zawsze się strzeli 4-5 goli. Trudno. Ławka trochę krótka jeśli chodzi o ofensywe.
Przynajmniej mnie nie będzie gryzł mecz z Osasuną haha.
0
W przerwie będzie w szatni nieciekawie haha.
0
Kiedy mu się kończy kontrakt? Chłop zacznie bieg i kontuzja...
0
No jednak jest linia. Te półautomatyczne spalone to jest chyba najlepsze co w la liga jest.
Tylko nie wiem czy to był but Lewego a nie tego od nich.
0
Brawo. Na 99.9% nie ma spalonego.
0
@blakkudium Oni odpiszą że nie. Niech przyjedzie to go zbadają i stwierdzą symulację.
0
@norbi77 To jest ktoś znany czy po prostu przypadkowa babka?
0
@TheNekro94
1. Świat według Bundych
2. Hoży doktorzy
2
@norbi77 Ewidentnu ruch ręką powodujący podmuch wiatru który z siłą huraganu powala zawodnika realu Madryt. Dziwi brak czerwonej.
1
@escarabajo Meczy jest jeszcze ponad 60. 1 gol na 2 mecze. Średnią ma dobrą.
0
@Marian_Pazdzioch Mi właśnie ostatnie 2 dni zaczęła działać lepiej.
0
@FcPortoFan1999 Raczej Cracovia w obronie nic nie grała. Pierwszy gol po wolnym (którego według komentatora nie powinno być). Drugi to błąd chyba Jugasa. Trzeci strzał życia.
0
Ja p...... jak można strzelić na 3:3 w doliczonym i stracić taką szmate.
Za dobrze by było. 9 punktów z beniaminkami gdzie Cracovia ma zawsze problemy. Potencjalne pierwsze miejsce. No za dobrze. Dotrwać do stycznia i wzmocnić obronę bo tak się nie da co mecz tracą 2+ gola....
1
W końcu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. I to nawet nie chodzi o wyniki. Tylko wszystko w koło drużyny.
0
@MesQueUnClub96 Widzę że Cię sarkazm nie opuszcza nawet na potencjalnym pogrzebie BioWare haha.
4
Dragon Age: The Veilguard.
Według wcześniejszych przecieków gra sprzedała się źle. A jeśli prawdą jest to co mi się wyświetliło na X to wręcz jest katastrofa. 10 lat tworzenia 150-250 milionów i nie całe 500 tysięcy sprzedanych kopii.... Baldur's Gate 3 był robiony 7 lat i budżet był około 100 milionów. To może być koniec BioWare.
Oznaczam tych którzy się wypowiadali w ostatniej dyskusji o tej grze. @MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 @Luciano99 @Sulimo @ProMILs @Jakchcesz @Bolton @Khajio @Gall i reszta zainteresowanych.
0
@tbas Piękna sprawa.
0
@mekston Raczej aluminium.
2
@Kgorecki2500 Przypierdalanie się na zasadzie "bo mi się nudzi" bo się musi babie nudzić że szuka problemów na X.
1
@Matej W sumie może tak być. Kara nie musi oznaczać że my im coś zapłacili.
0
@mekston I tak lepsze niż to:
https://ibb.co/Nj6fDqm
1
Mnie bardziej niż zasada 1:1 interesuję to "Do tej pory klub zarabiał 60 mln euro rocznie minus liczne kary." Za co klub płaci kary producentowi koszulek?
0
@Stinger_ Żeby się coś mogło popsuć musi kiedykolwiek działać.
0
@arasz1819 Wiem co Ty chcesz. Napisałem że podejrzewam że zwykły Amerykanin będzie zadowolony. Ja tego nie śledziłem tak żeby wiedzieć co on obiecywał. Z mojej perspektywy to się liczy w tej prezydenturze żeby się nie przywali do krypto (a chyba raczej nie planuje).
Ale jak chcesz więcej to z tych jaskrawych przykładów. Mur za powiedzmy 2 lata podejrzewam że może być robiony (bo chyba JB to zablokował i nie jest taki jak miało być). Nielegalnych mogą wywalić bo to mówił w pierwszym wywiadzie.
Wojna na Ukrainie. Pewnie przestaną rozdawać pieniądze i będzie po Ukrainie. Tu jest kwestia ile Ukry na tym stracą bo raczej bez strat się nie obejdzie (no chyba że będą kontynuować bez Ameryki). Ale czy to źle z perspektywy Amerykanina dla którego Ukraina to leży daleko nie do końca wiadomo gdzie? NATO będzie naciskał żeby na siebie płacili zgodnie z umową (my płacimy więc się nie ma co obawiać).
Klimatycznie pewnie już jest płacz w pewnych organizacjach bo znów nie będzie płacił na ten cyrk.
Podobno mają się wziąć za rozliczenie tych dziadków od covida.
Podatki pewnie jakieś zmniejszy bo ostatnio tak zrobił. Pewnie będzie wiekszy wzrost gospodarczy ale o ile to trudno powiedzieć.