1

@Kidd Kiedyś było powiedzenie że "kamera dodaje 5 kilo". Ciekawe ile kamer tu było włączonych?

3

@draxidox To jest zrobione jako nawiazanie do KH tylko i wyłącznie. Bo ona twierdziła że pracowała kiedyś w jakiejś firmie skarżyła frytki i to była bardzo ciężka praca. Tylko problem jest w tym że jak chcieli to potwierdzić to w tej firmie nic o tym nie wiedzą.

3

Czyli problemem Ferrana jest "s" w nazwisku.

0

Oriol i tak był lepszy.

0

Jedyna opcja nie wpaść na spalonego to startować z własnej połowy haha.

0

To jest właśnie różnica w jakości trenera. 3:0 do przerwy a w drugiej cały czas atak. Sevilla nawet sztycha nie zrobiła. Wiadomo że to początek sezonu ale kondycyjnie to my miażdżymy. Pomyśleć że pół składu ma 21 lat bądź mniej to już w ogóle z braku lepszego określenia mind blowing.

0

Szkoda. Ale wszedł ładnie.

0

@Stinger_ Jednak 50 baniek za chłopa w tym wieku to mi się dalej wydaje dużo.

Chociaż za Flicka Lewy wydaję się x lat młodszy to fakt.

0

Następny załatwiony?

0

W przerwie zmiany panie niemiec.

4

Ale wyjebał. Dawać jeszcze z jedną i można zmiany.

1

@FcPortoFan1999 Nie życzę im wygranej ale zawsze jest kilka % dopóki piłka w grze. Już nie raz w piłce były cuda.

1

@PizzerMan Najlepiej to by było roznieść dziś Seville 12:7. Wtedy Wojtek wychodzi w środę.

0

@Kgorecki2500 Najciekawsza w tym wszystkim jest nazwa konta. Julka Melanchton a pod spodem @FilipMelanchton.

0

@Sulimo No nie mieliśmy szans. W pierwszej połowie jeszcze jakoś to wyglądało. Ale w drugiej nic. Z drugiej strony w ostatnim sezonie utrzymanie to był cud i to co jest teraz w tabeli to i tak jest ponad wszelkie oczekiwania. Do tego dwie kontuzję na środku obrony.... Ale odkąd jest nowy prezes klub i tak idzie w dobrą stronę a droga daleka po dwóch dekadach Filipiaka.

7

@AlexDark00 Choroszcz "potrzebnu na wczoruj" haha.

0

@MichuZ44 Ale morale ma dalej "happy". Ważne to się nie załamywać.

6

Postęp na pełnej.


1

@AduŚ07 Kolejna rzecz która przewidziała nieśmiertelna ekipa Monty Pythona....


1

@Kgorecki2500 To jest mistrzostwo.


2

@Kgorecki2500 Śmiech śmiechem i wiem do czego nawiązujesz. Ale zdaje mi się że Diego albo Milten mówią że Gomez oszalał i kazał wybić magów ognia (jak się ich spotyka przed obozem).

0

@Stinger_ Oby Termalica odpowiedziała.

3

Być może ciekawa gra się szykuje.
Żeby tylko był na to wszystko czas.

https://x.com/playWUCHANG/status/1846975582560526535

2

@Leooo Ciekawa sprawa. Skoro zrobił sobie tatuaż to raczej nie podejrzewał że nie jego. Więc skąd pomysł na test DNA? No chyba że w Hiszpanii testy genetyczne po urodzeniu to norma.

0

@PizzerMan No jaja.

https://www.gry-online.pl/newsroom/blizzard-moze-szykowac-cos-duzego-w-zwiazku-z-warcraft-3-reforged/zb2b0c4

Ale żeby to uratować to musieliby zrobić żeby wyglądało jak na Blizzcon 2018. Może Microsoft zrobi to co obiecywali ci imbecyle z acti....

4

@AFA Odpowiadam. G.O.A.T strzeli dziś 0. Inter Miami gra dopiero w niedzielę.

0

@ObiwanKenobi Chyba mam od nich toster. Ale mogę się mylić.

1

@notrac Zgaduje że na ten film co tu jest miejsca brakło.

0

@Antimadridista_WR Obawiam się że nie ma się czym chwalić...

0

@Zoker Zazdrość i tyle. Dudek tak samo. Stare pokolenie które myślało że wiecznie będą najlepsi i Polsce. Że Polski piłkarz w takim klubie to co najwyżej Dudek na ławie w realu. Boli ich to że na zachodzie mało kto ich jeszcze pamięta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?