Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BartqRKO Straszne to jest że za ciemnej komuny my w piłkę potrafili grać a teraz nie.... Ale cóż jak się dzieciom wciskało x lat "nie kiwaj" to efekt jest jaki jest. Który u nas by tak poszedł jak on?
2
@Bykunn Wydaje mi się że kolega @siuuu żartuje. Bo przecież nie jest tak zamotany.
Ja się na nowych serialach nie znam ale mnie denerwują strasznie zaimki. Ono myślało.... Dla mnie to za dużo. Dużo bardziej nienachalny sposób przedstawienia lesbijek był np w nowym Baldurze były chyba ze 2 takie pary i mnie nie bolały bo właśnie nie było cudowania.
Najgorsze co można zrobić w grze czy filmie to robienie z tego karykatury albo stereotypu np lesbijka to od razu feministka różowe włosy. W BG3 one były naturalne i dobrze to wyglądało. Z drugiej strony Concord poszedł właśnie w drugą stronę i zwinęli interes w niecałe dwa tygodnie.
0
@Marian_Pazdzioch Mam kilku przyjaciół z którymi tak robimy. Tylko że to nie wygląda tak że ja coś chcę to potem inny coś oczekuje. To jest na zasadzie ktoś ma problem to się go rozwiązuje i tyle raz jeden a za chwilę ktoś inny będzie czegoś potrzebował. Nie ma "ja tobie pomogłem to teraz oczekuję" tylko raczej to wychodzi naturalne. Np auto mi się w Niemczech z..... to przyjechał po mnie kumpel i tyle. Potem znajoma się przeprowadzała to my pojechali z "towarem" ludzka rzecz. Nie musi nikt nikogo prosić czy coś albo się czuć zobowiązany. Moim zdaniem to całkiem normalne.
Chyba że Tobie chodzi o pomoc za nic dla totalnie obcych ludzi no to fakt że takiego czegoś raczej nie ma bo niby dlaczego miałoby być?
0
Czy ta strona ostatnio źle działa każdemu czy to u mnie internet?
Ledwo się wczytuje. Komentarzy to się nie da zobaczyć....
1
@nike007 Jest rozwiązanie. Można uciszyć przeglądarkę (przynajmniej na telefonie).
0
@kanver_ Ale grając ze słabszymi teoretycznie możesz coś ćwiczyć. A z taką Portugalią to tylko praktycznie defensywa i raz na 20 minut wyjście za połowę. Dywizja C to już jest tragedia totalna. To jest tak jak z Portugalią tylko w drugą stronę. Granie z Lichtensteinem czy San Marino też nic nie da.
0
@FcPortoFan1999 Ale co nam daje to że gramy z tą Portugalia? Debile już młodego skreślają i taki efekt tego meczu.
0
Najlepszym rozwiązaniem dla naszej kadry byłby spadek do dywizji B. Tylko że tego nie powie żaden "ekspert" bo by dostali spazmów. Zawsze jest gadanie "chcesz się rozwijać to musisz się mierzyć z najlepszymi" tylko że mam mecz z Portugalią gdzie oni w 15 minut mogli wygrywać 3:0 nie daje nic.
Za chwilę skończy Lewy i Zieliński i co nam zostało? Będziemy w najlepszym wypadku słabą drużyną (jeszcze nie tragedia). Z nimi jesteśmy co najwyżej średni. Dużo lepiej byłoby grać z przeciwnikiem jak Norwegia czy Walia niż się podniecać bo przyjedzie Portugalia.
Nie masz dobrej ligi z której jak wyjedziesz dalej to grasz albo która gra w Europie regularnie to trudno o dobrą kadrę.
0
@norbi77 Pytanie czy w dzisiejszych czasach to się może udać.
0
@norbi77 To jest bardzo dobry serial. A słyszałem że podobno robią coś o tym szmaciarzu z Ashurze.
0
@Nazio_87 Szczerze mówiąc spodziewam się 5-6 zero.
0
Nie jest źle mięli kilka szans ale tylko 1:0 spodziewałem się że będzie gorzej do tej minuty.
0
@DiSBlaDE No właśnie nie wiem i dlatego sam bym mu nie dał nic.
Co nie zmienia faktu że pyralgina to jest lek przeciwbólowy a w poprzedniej dyskusji było pytanie"można psu dać jakieś leki typu pyralgina, paracetamol:?" Ja nie napisałem że może dać mu byle co tylko że można bo mój jadł. I wychodzi na to że pyralgine można.
0
@DiSBlaDE Pyralgina to nie jest lek dla ludzi?
Dlatego mówię ja bym mu sam z siebie nic nie dał może dostawał pyralgine nie pamiętam co to było bo już go nie ma 2.5 roku.
Też nikomu nie radzę dawać na zasadzie " a c... dam mu apapu".
0
@DiSBlaDE To że się do kogoś jeździ to nic nie znaczy. Ona mnie przekonała tym że jak miał problemy z uszami z którymi nie mogło sobie poradzić 3 "speców" ona sobie poradziła. Uwierz mi że ja o niego dbałem bardziej niż o sobie jeśli chodzi o zdrowie. Jak zmarł miał 17 lat i 7 miesięcy nie wiem czy to dużo na Cocker spaniela angielskiego. Ale mu chyba źle ze mną nie było.
W internecie znalazłem coś takiego.
Powszechnie używane środki uśmierzające ból u człowieka zupełnie nie nadają się do podania czworonogowi. Zarówno ibuprofen, jak i paracetamol dla psa są trucizną, poważnie uszkadzając mu wątrobę. Są to niesteroidowe leki, tak samo jak aspiryta czy naproksen.
Z kolei pyralgina dla psa okazuje się być skutecznym środkiem zwalczającym bóle brzucha oraz stany zapalne mięśni i stawów. Ponadto działa przeciwbólowo, rozkurczowo i obniża gorączkę (podobnie jak meloksykam, czyli np. opokan dla psa).
Pyralgina dla psa, po konsultacji z lekarzem weterynarii, może więc być bezpiecznie stosowana, ale przez określony czas. Samodzielne dawkowanie jest niedopuszczalne, ponieważ pyralgina zaszkodzi psom z problemami układu krążenia.
https://pupilkarma.pl/blog/zdrowie/p338,co-mozna-podac-psu-na-bol
1
@DiSBlaDE Mój pies miał ponad 17 lat. I na koniec problem ze stawami nie raz był u weterynarza. I nie raz o tym rozmawiałem. Ja się nie znam ale skoro weterynarz która się nim opiekowała ponad 10 lat twierdziła że można to mu dawałem. Więc mówię tylko to co wiem od fachowca.
Może nie wszystkie leki przeciwbólowe mają Paracetamol może się mylisz nie wiem. Tak jak napisałem wyżej ja mówię to co mi powiedziała osoba która powinna się znać.
Edit: To jest oczywiste "Z tego powodu ważne jest, aby nigdy nie podawać psom leków przeznaczonych dla ludzi bez konsultacji z weterynarzem." Sam z siebie też bym mu nie podał nic takiego.
0
@Matheu12 Mnie to cieszy że przełożyli. Przejście na nowy silnik często jest dużym wyzwaniem. A dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Lepiej później niż szybko i wydać szajs.
Dodatkowo jeśli ktoś tam myśli to cena powinna być niższa niż zwykle. Powiedzieć coś w stylu "gra jest na pół sezonu więc cena jest niższa" i wszyscy by byli zadowoleni.
Co jest ciekawe. Gdzieś mi przeleciało przed oczami że wymagania karty graficznej w tym FM są wyższe niż w nowej fifie ale nie jest to potwierdzona informacja.
0
@ranger3120 Można mój jadł. Ale nie całą tabletkę. Zadzwoń do weterynarza podaj wagę i wielkość psa i Ci powiedzą. A najlepiej jedź do normalnego weterynarza a nie czekaj na zbawienie jak ma "torebka stawowa powiększona i cierpi biedne zwierze".
9
Może w końcu czują że trening to trening. Od ilu lat coś z treningiem było tu nie tak? Ile było sytuacji że ktoś odchodził i mówił coś w stylu "w Barcelonie się nie trenuje"?
0
@kamyk_23 Znam wielu co wyjechało. Sam się trochę włóczę po świecie. To że się wyjechało to nie powód żeby nie można się odzywać o polityce.
1
@zgiru Imigrant nie imigrant obywatelstwo imigranci mają więc moim zdaniem taki argument jest głupi. To że ktoś wyjechał to nie znaczy że "wiedza na temat sytuacji w kraju raczej 0" ktoś może nic innego nie robić jak tylko szukać na X haków na wroga politycznego hehe.
0
@jakub1906 Nie sądziłem że tam może AI dać rezygnację z transferu jak się chłop połamie.
0
@VegetaPolska Gram. Po patchu 1.0 dużo lepiej się gra.
0
@kamyk_23 Czyli przykładów brak dokładnie tak jak się spodziewałem.
@mleczak77 Wiem że oni wszyscy są podobni. Rozmowa z nimi jest w sumie całkiem zabawna.
1
@kamyk_23 Przykład proszę. Bo ostatnio jak my gadali to bzdury pisałeś Ty.
@FcPortoFan1999 Ja w sumie też mam to w .... wiem że mi politycy w życiu nie pomogą w niczym.
0
@FcPortoFan1999 W sumie racja. Może kolega @kamyk_23 napisze list polecający haha.
0
@FcPortoFan1999 Tylko jest jeden problem. Ja ich nie bardzo lubię.... Myślisz że mimo to Donaldu Tusku dałby się oszukać gdybym np po niemiecku do niego zagadał?
0
@FcPortoFan1999 Wiem. Niestety jestem bez szans na jej otrzymanie.
0
@kamyk_23 Ja bym wolał w totalizatorze sportowym ale warunek zaporowy to jest bycie w lewicy u Hołowni albo w K.O.
0
@BorzyKrzys Można nie lubić SM z konfy ale chłop jest młody odniósł sukces jest milionerem i porównywanie go do reszty tej ekipy jest śmieszne. To że w polityce jest krótko i brakuje mu doświadczenia w tej kwestii nie zmienia faktu że gdyby tam było więcej ludzi którzy najpierw zarobili a potem szli do polityki tobby było dobrze. A my mamy masę ludzi którzy zarabiają bo są w polityce i gdyby wylecieli to by nie wiedzieli gdzie iść.