Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Zazdrość i tyle. Dudek tak samo. Stare pokolenie które myślało że wiecznie będą najlepsi i Polsce. Że Polski piłkarz w takim klubie to co najwyżej Dudek na ławie w realu. Boli ich to że na zachodzie mało kto ich jeszcze pamięta.
3
Szczerze mówiąc. Nie wiem jak to opisać inaczej niż brzydki. Te czarne kontury robią taki syf że aż przesada.
Nadaje się na pracę koncepcyjną jakiegoś potwora z Dark Souls. Niepokojące nie wiadomo co wyłazi ze ściany w jakimś chorym miejscu. I mimo że grasz x godzin to nie wiesz czy atakować czy spi.....
0
@Wasacz_ Prezent w Polsce w sumie c... może a jak jest do tego z tej samej partii co rząd to już w ogóle dramat. Pokazał to szogun analfabeta i Dudex też.
1
@Wasacz_ Dla niej pewnie był porażką przede wszystkim. Ale z czasem człowiek docenia różne rzeczy które wydawały się porażką.
Oby Iga wygrała jeszcze złoto olimpijskie.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie wiem do końca co to jest anime (z zasadzie czym się różni od zwykłej kreskówki). Ale jeśli się to wpisuje to Król Szamanów jest fajny. A intro w polskiej wersji to jest mistrzostwo świata.
2
@Ojciec5tkidzieci Myślałem że on obchodzi urodziny w rocznicę picia z jaruzelem i kiszczakiem. No cóż parafrazując pewnego agenta "zdrowie pana rereredaktora".
1
@Safrani Nie chodzi mi o gościa co grał w City.
Edit: Benjamin Mendy jak znalazłem w internecie.
2
@escarabajo @Mitch_Atleta @szymonekk Otóż w hokeju nie ma goli samobójczych. Jeśli zawodnik strzeli samobója to gol jest zaliczany ostatniemu zawodnikowi drużyny przeciwnej który dotykał krążka.
0
@SawneyBean Może jest tak jak mówisz że "Potrzebowaliby dowodu, na którym ewidentnie widać/słychać stosunek wymuszony siłą. Jeżeli czegoś takiego nie ma - to po sprawie :-)". Nie wiem ale to jest logiczne w związku z tym że udowadnia się winę a nie na odwrót.
Ale z drugiej strony była sprawa tego chłopa z bodaj City gdzie takie oskarżenia zniszczyły mu karierę. A siedzieć nie poszedł bo się po czasie okazało że nie prawda. Więc należy zadać pytanie. Na jakiej zasadzie ta sprawa się ciągła tyle czasu? Skoro nie poszedł siedzieć to raczej nie było dowodu na to że był gwałt. Mi się wydaje patrząc na to co się dzieje że w takich sytuacjach często chłop musi udowodnić że jest niewinny niestety.
5
Piętnasty raz w historii NHL bramkarz na liście strzelców. Dziesiąty raz rzeczywiście bramkarz strzelił.
0
@tristan87 I to jest straszne. Rozumiem wspominać 3 miejsce na mistrzostwach świata albo 2 na olimpiadzie. Ale remis na wyjeździe czy 2:2 ze Szkotami u siebie tak jak było ostatnio? No słabo to wygląda...
0
@Radioactive9705 Masakra. Remis sprzed pół wieku wspominany... To tylko pokazuje jak my jesteśmy słabi piłkarsko.
1
@Kgorecki2500 Grałem w to wiele razy ale do obozu na bagnie dołączyłem raz. Zawsze lubiłem nowy. Bo tam jest dobra ekipa. W starym kto jest? Diego i Milten w sumie tyle reszta to buce.
1
@4drian0 No dobrze im to idzie trzeba przyznać haha.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Z jednej dla kibica Barcy tak. Ale jako kibica ogólnie to powiem szczerze nawet gdyby miał mieć o 2 więcej a nie mieć mundialu to wolę że ma 4. Ronaldo ma chyba 5 i pewnie 2 by oddał za mistrzostwo świata.
0
@Muszynianka U mnie strona działa. Tylko X się nie wczytuje ale ktoś tu podał że to problem samego X więc z tym nic nie zrobią ludzie od tej strony.
0
@esem91 Najbardziej mnie w tym wszystkim zastanawia czy tego pająka złapali.
2
@Arden Zgodnie z przewidywaniami głównie zmieniły się osoby które zarabiają na spółkach skarbu państwa.
Dla dobra kraju nie zrobiono praktycznie nic. Było trochę kręcenia w sprawie CPK (i w sumie nie wiadomo kiedy będzie i czy w ogóle). Za paliwo zamiast płacić po 5 z hakiem tak jak obiecywał dalej dopłacam. ZUS dobrowolny jest tylko jak się decyduje płacić. Ze 100 konkretów na 100 dni zrealizowano może z 10 i to jakieś bzdury typu "Ocena z religii zostanie wykreślona ze świadectw szkolnych". Jedyny sukces to walka z alkotubkami.
1
Chorwaci w 25 minucie:
- Zagrajmy z nimi 5 minut na serio.
1
No i c... i po wszystkiemu...
1
@Kgorecki2500 Może żadne mu się nie podoba?
1
@Azazel_Pazuzu A to dobrze. Bo myślałem że wrzutki z Twittera tylko u mnie nie działają.
0
@norbi77 Ale jak polski premier / prezydent w Polsce popełnia przestępstwo to moim zdaniem nie powinno być immunitetu.
0
@norbi77 A według mnie nikt nie powinien mieć. Jak jest w Polsce.
Napisałeś "Prezydent posiada tajne informacje itd, a ich ujawnienie może zagrażać państwu, więc głowy państwa powinni posiadać immunitety." Co ma do tego immunitet? Po to są tajne informacje żeby były tajne jak ujawni to powinien ponosić konsekwencje.
4
@PatrychoO Już był Neymar. Był Klips. I ten chłop z City czy tam Liverpoolu (któremu w efekcie zniszczyła karierę) także spokojnie z takim czymś.
To jest właśnie to jak wszyscy wiedzą że masz kasę. Musiał byś wszystko nagrywać bo inaczej jak udowodnić że stosunek był za zgodą? Chłop zawsze jest w przegranej sytuacji. Bo ona może po fakcie stwierdzić że jednak ją gwałcił... (specjalnie trochę przesądzam bo są i prawdziwe gwałty ale jak jest taki ktoś to nigdy nie wiadomo czy nie chodzi o kasę).
0
@MesQueUnClub_87 A ten drugi?
1
@BartqRKO Straszne to jest że za ciemnej komuny my w piłkę potrafili grać a teraz nie.... Ale cóż jak się dzieciom wciskało x lat "nie kiwaj" to efekt jest jaki jest. Który u nas by tak poszedł jak on?
2
@Bykunn Wydaje mi się że kolega @siuuu żartuje. Bo przecież nie jest tak zamotany.
Ja się na nowych serialach nie znam ale mnie denerwują strasznie zaimki. Ono myślało.... Dla mnie to za dużo. Dużo bardziej nienachalny sposób przedstawienia lesbijek był np w nowym Baldurze były chyba ze 2 takie pary i mnie nie bolały bo właśnie nie było cudowania.
Najgorsze co można zrobić w grze czy filmie to robienie z tego karykatury albo stereotypu np lesbijka to od razu feministka różowe włosy. W BG3 one były naturalne i dobrze to wyglądało. Z drugiej strony Concord poszedł właśnie w drugą stronę i zwinęli interes w niecałe dwa tygodnie.
0
@Marian_Pazdzioch Mam kilku przyjaciół z którymi tak robimy. Tylko że to nie wygląda tak że ja coś chcę to potem inny coś oczekuje. To jest na zasadzie ktoś ma problem to się go rozwiązuje i tyle raz jeden a za chwilę ktoś inny będzie czegoś potrzebował. Nie ma "ja tobie pomogłem to teraz oczekuję" tylko raczej to wychodzi naturalne. Np auto mi się w Niemczech z..... to przyjechał po mnie kumpel i tyle. Potem znajoma się przeprowadzała to my pojechali z "towarem" ludzka rzecz. Nie musi nikt nikogo prosić czy coś albo się czuć zobowiązany. Moim zdaniem to całkiem normalne.
Chyba że Tobie chodzi o pomoc za nic dla totalnie obcych ludzi no to fakt że takiego czegoś raczej nie ma bo niby dlaczego miałoby być?
0
Czy ta strona ostatnio źle działa każdemu czy to u mnie internet?
Ledwo się wczytuje. Komentarzy to się nie da zobaczyć....