8

@arasz1819 @Wasacz_ O matko.



https://www.kentucky.com/news/politics-government/article294842374.html

Tu macie chłop z milionem wyświetleń. To że stop lewactwu to podało no jest mało ważne. Po prostu się wyświetliło na Twitterze ale raczej nie oni to pierwsi pokazuja.

0

@4drian0 No nie wiem czy "mało kto się spodziewał, że wybije ponad 10 tys steamie". Ale może masz rację. Ciekawe czy gdzieś się da sprawdzić ile ludzi ogólnie gra na wszystkich możliwych opcjach.

BG był fakt tylko na steam ale nie było pudełek więc tu sporo ludzi zrezygnowało. Tu nie wiem jak wygląda sytuacja ale i tak ciekawe jest jaka jest tego sprzedaż.

Mimo wszystko taka marka i tyle lat robienia. To ciężko mi tu zobaczyć sukces. Tym bardziej że jak ktoś zauważył pewnie sporo ludzi zrobi zwrot bo kupili tylko po to żeby się przekonać czy faktycznie jest tam takie woke jak wskazują przecieki.

2

Myślicie że to prawda? Nie wiem czy oni już głosują na maszynach skoro chyba we wtorek są wybory. Co nie zmienia faktu że w ostatnich wyborach w Illinois takie rzeczy się działy.

https://x.com/Radoslaw2202/status/1852055411605803504

1

@partymaker Na PC dzięki myszy jest dużo przyjemniej. Na konsolach to okrągłe UI jest (na początku) strasznie wkur....

0

@marcin62 Szału nie ma patrząc na to że BG3 ma ponad rok i teraz jest 61k. Już nie mówiąc o tym co się działo w okolicach premiery.

Myślę że DA w weekend dobije do 200k i to max. Jak na grę od takiego studia i taką markę wynik 200k bardzo słaby ( a w sumie nie wiadomo czy dobije).

1

@matirix20 Na to co mnie szczepili 30 lat temu jak ospa czy inny shit to uważam że jest ok. Bo było używane i badane x lat. Na nowe covidy to bym się bał.

1

@Kgorecki2500 No cóż człowiek zawsze myśli że jest niezniszczalny / pecho odporny dopóki się coś nie stanie.

6

@Sulimo Każdy ma jakieś wady.

1

@Varkond Patrząc na recenzję IGN to jest gra prawie jak Baldur's Gate 3. Ale patrząc na inne np Skill Up to będzie żenada.

@LambiPL Grałem tylko w Inkwizycję.

@Jakchcesz Targetem są 12 latki i w grze są takie kwiatki jak blizny po operacji usunięcia piersi albo:

https://ibb.co/TtndMF5
https://ibb.co/C1zq3BH
https://ibb.co/B3vSrbH

@PatrychoO Dokładnie wspomniany BG3 zrobił to dobrze i praktyczne nikt nie miał problemu.


Mini spoiler: Isobel czy Alfira nikogo nie oburzyły a nawet powiem więcej ludzie je lubią.

@marcin62 Bo towarzysze podobno strasznie wykastrowani jeśli chodzi o sterowanie w walce.

2

Jutro premiera Dragon Age: The Veilguard i patrząc na recenzję oraz screeny z pewnych momentów będzie masakra. A tu przykład.


0

@Wasacz_ Z kiedy ta konferencja? Bo nie śledzę tego. Albo najlepiej daj link to popatrzę.

0

@JacekM No tu mnie masz hehe.

Tylko że różnica między mną a nim jest taka że ja piszę w internecie i to na szybko w przerwie w robocie. A on był prezydentem wpisującym się do księgi z kondolencjami po trzęsieniu ziemi czy tsunami.

Ale racja taki błąd nie powinien się zdarzyć.

0

@Wasacz_ Matko.... Czy ja mówię że nie wolno o tym dyskutować? Ja tylko zwracam uwagę że są różne rodzaje dokumentów. Nawet nie wiem czy prezydent może coś takiego posiadać i mnie to szczerze mówiąc nie interesuje.

Druga strona. Ciekawe kto bardziej rozbroił kraj czy pis czy po za pierwszej turze. Nie liczę tego co dali Ukrainie. Bo tam jedni i drudzy byli za tym żeby dawać i to najlepiej za free bo przecież oni walczą za nas.

12

Tam to jest dopiero atmosfera hehe. Raz na taki mecz iść....


0

@MOLESTA Metallica - Nothing Else Matters.

1

@norbi77 Widzę że poziom prezydentów w Polsce od "upadku" komuny niezmiennie taki sam - poziom dno. Agent alkocholik analfabeta no i Dudu. Jedynie o zgrozo chyba Kaczyński sobą coś prezentował (przynajmniej ja nie pamiętam żeby miał jakąś większą wpadkę. Chociaż może już skleroza i tak samo się nadawał do tarcia chrzanu).

0

@Wasacz_ A może jest tak że te dokumenty są jako tajne z jakiegoś powodu? Kiedyś tu była dyskusja na temat immunitetu i ktoś zauważył że prezydent musi mieć immunitet żeby go nie mogli zatrzymać za granicą bo może mieć przy sobie tajne dokumenty. Macierewicz był chyba swego czasu szefem MON więc tajnymi rzeczami się mógł zajmować.

0

@Kondziubarca A gdzie. Są przemyślenia. Matiego. Po el Clasico. Bo widzę. Tylko po. Złotej piłce.

0

Path of Exile 2.

Wczesny dostęp / beta testy jak zwał tak zwał zostały przesunięte o 3 tygodnie wystartuje (podobno) 6 grudnia.


16

Już się nie mogę doczekać co się będzie działo na Mestalla haha. Przecież to będzie jazda 90 minut (no chyba że real zejdzie z boiska bo wiadomo).

Powinien każdy kibić dostać balon w kształcie złotej piłki. I w momencie jak będą wchodzić rzucić to wszystko na murawę. Piękny to byłby widok prawie 50 tysięcy złotych piłek dla Viniego.

0

No i dobrze że Vini nie dostał. Bądźmy szczerzy. Chłop się zachowuje jak buc i gdyby sędziowie byli uczciwi (lub mięli więcej odwagi) to nie raz by wyleciał z czerwoną. Żeby wspomnieć LM. Gdyby dostał SŁUSZNE czerwo to kto wie czy nie odpadli by już na początku fazy pucharowej bo c... wtedy grali. W lidzeto samo zawsze jest pierwszy żeby się ciskać do sędziego. Co było widać nawet w ostatnim meczu. Nasz bramkarz słowo powiedział i żółta. On cały mecz swoje i z łaski mu dał przy końcu (a i wtedy było aj waj). Piłkarsko ma poziom i tego mu nikt nie odbiera ale poza tym jest mały a uważa się za niewiadomo kogo (teksty typu mogę kupić całą twoją rodzinę do pilkarzy Mallorca o których swego czasu było tylko to pokazują). A w klubie mu jeszcze klaskaja bo Vini biedny bo rasizm. YL pokazał jak się powinno na to reagować. Śmiech i bomba na 3.

0

To już jest pewne że Brazol z Madrytu nie wygrał? Czy jednak może być jakiś zwrot akcji?

0

@Foesum Mówił "strzelcie nam piątą to nam się zachce i wygramy 6:5" bo jak wiadomo gdyby im się chciało to by wygrali.

2

@El Plutoninho Raczej nie var tylko ten cały półautomatyczny spalony.

2

Inne mecze my grali i nie było problemu. Problem się pojawił po realu. Więc proponuję zawiesić spalone jeśli chodzi o real Madryt. Nie będzie problemu.

0

@tbas Przecież z tego "tłita" nie wynika za kim był Donaldu Tusku.

0

@pyku91 Mówił "ale nie strzelajcie nam następnej bo pożałujesz".

0

Jutro będzie nie artykuł o Negreirze a cała książka 1500 stron jak Władca Pierścieni z dodatkami.

0

Gavi 5 im walnie.

0

Zaraz będzie Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?