Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future No jest tylko czy aż tak żeby się w taki sposób wywracać? Dlatego lubię hokej albo rugby.... Piłkarze (duży %) to są takie p.... że aż żenada.
0
@Fido66 Od czasów Kluiverta czyli gdzieś 98/99.
0
@Kgorecki2500 Czyli 4 lata JB były nocą i teraz znowu noc.
0
@takisobiektos No ale jej na 100%?
0
@takisobiektos Z czystej ciekawości. Ten post co wrzuciłeś to jest jej? Bo widzę że po pierwsze w tym pierwszym ma ✓ oraz pod imieniem @ są różne. A nie orientuje się jak w tej kwestii działa Twitter. To się da zmienić? Czy to jest jakoś weryfikowane czy może każdy sobie zrobić co mu pasuje w tej @.
1
@Khajio X lat temu wyszła gra Humankind czy coś takiego. I z tego co słyszałem dużo w nowej Cywilizacji jest właśnie z tego zaczerpnięte.
1
@michal26 "Oderwani od świata idioci, którzy się dorobili i tyle". Tak z ciekawości. Jaka kwota posiadana w banku powoduje oderwanie od świata Twoim zdaniem?
1
@MESSIah16 Jeszcze ze 2 sezony i myślę że zrobi bo w tym to nie wiem. 35 goli to dużo.
0
@Khajio Akcję akcją. Ale z tego co słyszałem to gameplay magiem jest straszny. Także jak ktoś planuje to lepiej warrior albo inna melee klasa (podobno rogue jest ok).
2
@Khajio No nie wiem czy ktoś to ocenia jako lepsza II. Bo z tego co widziałem to ludzie mówią że " ok końcówka jakieś 2-3 godziny są super tylko że cała reszta to nie jest DA". Do tego dialogi jak dla kretynów już pomijam nawet kwestię woke. Tylko oni a zwłaszcza postać gracza zwraca się do kompanów jak do dzieci.
@Luciano99 Ciekawe jak ta gra się sprzedała.... Space Marine 2 poszło w 4.5 milionach a na steam grało jednocześnie 250k czy coś koło tego. DA max miał cos 80 z hakiem. Ok jest w tej usłudze od EA ale jak ktoś na YouTube zauważył (może i słusznie) steam jest najpopularniejszą aplikacją do grania więc może nawet osiągnął najwyższe liczby. Ale nawet jak nie to nie wydaje się żeby ta gra doszła do 400-500k jednocześnie.
Pomijam fakt że BG3 miał na samym steam 870k a gra była jeszcze na bodaj GoG. Teraz gra w Baldura więcej niż w DA. A Baldur wyszedł ponad rok temu... Mi się wydaje że to może być koniec BioWare ale w sumie z BioWare to tylko nazwa została ci co robili Baldury Dragon Age czy NVN dawno tam nie robią.
Zamiast zrobić grę którą chcą gracze to robią takie c... wie co i zdziwieni że mało kto kupi i trzeba zwijać interes a w kolejce już czeka ekipa z Ubisoftu z tym swoim Shadow...
4
@JohnnySilverhand Co to za argument że "tylko braki w wykończeniu Bawarczyków sprawily ze nie dostaliśmy od nich my wtedy 4." Gdyby nie braki u Dembele gdyby nie Roma to by było x więcej lig mistrzów. Gdyby sędziowie wywalili Viniego za duszenie to by nawet nie było dyskusji o złotej piłce dla niego.
Gdyby nie słupek gdyby nie poprzeczka.
Gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka.
Nie trafili i tyle. Dostali baty. I nas nie pomulili w pół godziny.
0
@Rewolucja123 Jest wtedy kiedy pasuje tym co ma pasować.
0
@Pedri16Future To jest pierwsza sytuacja (bo nie oglądałem drugiej polowy)? Jeśli tak to ja tu mam problem z tym od kogo ta kreska była robiona bo mi się wydaje że tam najbardziej wysunięty był Balde.
1
Stary Williams to już że 3-4 asysty powinien mieć.
1
@partymaker Podobno do wakacji.
1
Moment. Oni od właściwego chłopa to pokazali? Bo mi się wydaje że powinno być od Balde.
0
Myślałem że Balde łamał linię.
0
Brawo Eminem. Jeszcze ze 2 i po problemie.
3
@agaFCB @Wasacz_ Ja mam wrażenie że każda reklama jest głupsza od poprzedniej zwłaszcza w Polsce. Jak już myślałem że doszli do ściany to wyskoczył chłop z tekstem o tym że się chce dowiedzieć wszystkiego o "WACIE" bo zaklada firme czy coś takiego. I nie wiem czy to niby śmieszne miało być bo VAT i WATA ale moim zdaniem to żenada.
1
@Hosh Z jednej strony tak. Ale z drugiej rozumiem że może się obawiał czy mu jej nie zabiorą (oczywiście dla jej "dobra"). A poza tym tak jak mówisz był sławny więc służbom to nie przeszkadzało dopiero ktoś "życzliwy" musiał zgłosić. Mnie bardziej zastanawia dlaczego ją uśpili. Tym bardziej że to wiewiórka a nie jakiś lew.
I nie wiem czy jedna wiewiórka i jeden szop to już jest hodowla. Może w znaczeniu prawnym tak ale on ich nie rozmnażał (przynajmniej nic o tym nie wiem).
2
Komuś po kilku latach zaczęła przeszkadzać wiewiórka i stwierdzili że lepiej ją zaj..... i nikt nie pomyślał że to chore? Szkoda słów.
1
@Comentateiro Gdyby ktoś był złośliwy to by powiedział że zaszła tam dość poważna zmiana klimatyczna bo się burza zmniejszyła o ponad połowę. I to bez udziału człowieka. Ale ja nie jestem złośliwy to nie powiem.
1
@Kgorecki2500 Dlaczego uważasz że go sowieci rozwalili? Kiedy oglądałem o tym program i wiadomo że oficjalnie był wypadek. Ale w śledztwie było dużo nieścisłości. Dlatego stawiam że mogło to zrobić wojsko amerykańskie. Bo on był jednym z niewielu w armii który chciał ruskich z Polski przepędzić. Tylko że to by było nieopłacalne z punktu widzenia amerykańskich żołnierzy.
1
@macio_944 Ciekawe co by żona pomyślała gdyby takie coś zobaczyła.
1
@Azazel_Pazuzu Cmentarze jak cmentarze. Ale śmiech to było zamykanie lasów.... A to że otwarte było dla rządu to akurat mnie nie dziwi bo przecież nie od dziś wiadomo że są równi i równiejsi.
0
@Safrani Widzę że Metallica gdzieś gra.
4
@Kgorecki2500 Serio Joe powiedział o mniej więcej połowie społeczeństwa że to są śmiecie? Na niecałe dwa tygodnie przed głosowaniem. Geniusz.
0
@misterio Szczerze to ja to widzę tak że to po prostu zwiecha systemu i dlatego pokazuje.
Tylko że problem jest taki że zawsze tak jest w jednym kierunku. Bo gdyby było w obu to by był film jak klika KH i daje DT. Ale takich teraz nie widziałem ani nie widziałem takich na ostatnich wyborach jeśli chodzi o JB. A że klikali Trumpa i dawało Joe było dużo. I tu jest problem.
0
@misterio Teraz to już chyba c... z tego będzie.
https://ibb.co/fvkz5q4
Wcześniej było całe widać...
0
@arasz1819 Dlatego dodałem jeszcze artykuł. Żeby nie było znowu że tylko random z neta coś napisał/ pokazał.
@misterio Gdzie w tym artykule jest jak" tapią po tym urządzeniu i wszystko jest ok?" Ja tam tylko widzę zdjecie z tego wyżej. I wypowiedź chłopa że wszystko działa ale nie widzę żeby klikał i działało. Chłop klika Trump i wychodzi Kamala.