1

Dobrze. Bo 2:0 niebezpieczne.

0

Pięknie podał. Oby nie spalony.

0

Pewnie po chłopie za chwilę.

1

Na spokojnie. Nie ma się co ich bać. Chociaż pewnie będą nerwy jak na początku z Niemcami. Ale jak młodzi ogarną to wszystko można zrobić.

1

@Adran360 Obrona chyba na urlopie....

0

@Stinger_ Trzeba dotrwać do okienka i wzmocnić obronę. Wtedy być może medal uda się wywalczyć. Pięknie by było. Ale droga daleka.

0

@bartekvisca Mi się tam tylko jedna rzecz nie podoba. A mianowicie sposób w jaki Tommy trzyma broń. W oryginalnej wersji było inaczej.

0

@ObiektywnyGosc A co Leo powiedział?

1

@KamQiX Strogonow.

0

@PizzerMan Warcraft Direct 13 listopada. Ostatnio coś robią bo na deweloperski wleciał patch 2.0 do Warcraft 3 "reforged". Może co jeszcze z tego będzie.

https://news.blizzard.com/pl-pl/hearthstone/24150105/zapiszcie-t-dat-transmisja-warcraft-30th-anniversary-direct-juz-13-listopada

0

@Gronek Słowo klucz "drobne".

0

@TheNekro94 Ciężko będzie wszystkie bilety sprzedać haha.

0

@kamyk_23 Tyle że Objadek mi nie mówił że wie jak zrobić po 5 z hakiem. A Donaldu Tusku tak. Objadek wiedział jak zrobić po 8 haha.

Ale żarty na bok i powiedzmy sobie szczerze że jeden i drugi się nadaje do zaorania razem z tą babą od psów.

5

@kamyk_23 Eee żona pewnie nie. Ale w pierwszej linii marszu mogła iść. A może obaj mamy rację i prosto z kościoła szła na marsz albo (ale to już by był hardcore) modliła się na marszu o powrót demokracji oraz praworządności i paliwo po 5.19. Kto może to wiedzieć?

7

@Sulimo @Pedri16Future Kara śmieszna ale to norma. Znając życie dostanie max rok albo zawiasy na 3 lata.

@kamyk_23 Ja stawiam że chodzi na wszystkie wiece Tuska i jego ekipy a wcześniej pewnie latała za alimenciarzem kijowskim w marszach kod.

1

Już pomijam że na zdjęciu Kim jest na ziemi. Ale jeśli to jest faul to najlepiej w ogóle zakazać kontaktu z przeciwnikiem co się będziemy chrzanić.

0

@Kidd Pisane o 21:21 czyli akurat w momencie kiedy nasi zaczynali kontrolować sytuację.

2

@MesQueUnClub_87 Jaki problem? Kiedyś jak było wesele w czasie meczu ( no bo przecież nie mecz w czasie wesela bądźmy poważni) to my odpalili na opartym o flaszki telefonie mecz i było ok. Tam orkiestra a chłopy siedzą oglądają mecz. Tylko raz był śmiech jak do kumpla przyszła żona i mówi "chodź tańczyć". A on mówi " za 3 minuty bo sędzia 2 doliczył".

0

@karolszymek Słabo to wyszło.

0

Ja jebie. Oby nic mu nie było.

0

Ansu walnij im jeszcze Ty i będzie pięknie.

0

60 milionów za niego za czasów Xaviego to była tragedia. Teraz to drobne.

0

Brawa. Młodzi byli chyba zdenerwowani 20 minut ale jak się ogarnęli to niemcy nie tacy straszni. Tylko na przeżuty uważać.

1

Co im szkopom nie pasuje?

0

@PizzerMan ....

2

@Wasacz_ Za chwilę ktoś uzna że mu się ktoś inny nie podoba z jakiegoś powodu np "nie ma praworządności" i zabiorą pieniądze żeby dać tym gdzie praworządność nie jest zagrożona. I też będzie dobrze?

Ruscy są jacy są ale te pieniądze to jest własność prywatna i powinna być święta. Tym bardziej że jak podejrzewam to są pieniądze np przedsiębiorców czy innych ludzi którzy jedyne co mają wspólnego z tą wojną i Rosją to jest to że mięli pecha się tam urodzić. Na to czy ta wojna jest czy nie mają zerowy wpływ.

0

@Arcybiskup No widzisz jak grali w drugiej połowie.

0

Przelew przyszedł w 59 minucie dopiero.

0

@Arkon Pewnie z 1/4 po była w pis i na odwrót. Kiedyś był nawet chłop co po transferze powiedział "że się cieszy bo nie musiał zmieniać poglądów". Przypadek?

0

@PizzerMan Drugi Pathfinder mechaniką spaczenia mnie wku.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?