Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobrze. Bo 2:0 niebezpieczne.
0
Pięknie podał. Oby nie spalony.
0
Pewnie po chłopie za chwilę.
1
Na spokojnie. Nie ma się co ich bać. Chociaż pewnie będą nerwy jak na początku z Niemcami. Ale jak młodzi ogarną to wszystko można zrobić.
1
@Adran360 Obrona chyba na urlopie....
0
@Stinger_ Trzeba dotrwać do okienka i wzmocnić obronę. Wtedy być może medal uda się wywalczyć. Pięknie by było. Ale droga daleka.
0
@bartekvisca Mi się tam tylko jedna rzecz nie podoba. A mianowicie sposób w jaki Tommy trzyma broń. W oryginalnej wersji było inaczej.
0
@ObiektywnyGosc A co Leo powiedział?
1
@KamQiX Strogonow.
0
@PizzerMan Warcraft Direct 13 listopada. Ostatnio coś robią bo na deweloperski wleciał patch 2.0 do Warcraft 3 "reforged". Może co jeszcze z tego będzie.
https://news.blizzard.com/pl-pl/hearthstone/24150105/zapiszcie-t-dat-transmisja-warcraft-30th-anniversary-direct-juz-13-listopada
0
@Gronek Słowo klucz "drobne".
0
@TheNekro94 Ciężko będzie wszystkie bilety sprzedać haha.
0
@kamyk_23 Tyle że Objadek mi nie mówił że wie jak zrobić po 5 z hakiem. A Donaldu Tusku tak. Objadek wiedział jak zrobić po 8 haha.
Ale żarty na bok i powiedzmy sobie szczerze że jeden i drugi się nadaje do zaorania razem z tą babą od psów.
5
@kamyk_23 Eee żona pewnie nie. Ale w pierwszej linii marszu mogła iść. A może obaj mamy rację i prosto z kościoła szła na marsz albo (ale to już by był hardcore) modliła się na marszu o powrót demokracji oraz praworządności i paliwo po 5.19. Kto może to wiedzieć?
7
@Sulimo @Pedri16Future Kara śmieszna ale to norma. Znając życie dostanie max rok albo zawiasy na 3 lata.
@kamyk_23 Ja stawiam że chodzi na wszystkie wiece Tuska i jego ekipy a wcześniej pewnie latała za alimenciarzem kijowskim w marszach kod.
1
Już pomijam że na zdjęciu Kim jest na ziemi. Ale jeśli to jest faul to najlepiej w ogóle zakazać kontaktu z przeciwnikiem co się będziemy chrzanić.
0
@Kidd Pisane o 21:21 czyli akurat w momencie kiedy nasi zaczynali kontrolować sytuację.
2
@MesQueUnClub_87 Jaki problem? Kiedyś jak było wesele w czasie meczu ( no bo przecież nie mecz w czasie wesela bądźmy poważni) to my odpalili na opartym o flaszki telefonie mecz i było ok. Tam orkiestra a chłopy siedzą oglądają mecz. Tylko raz był śmiech jak do kumpla przyszła żona i mówi "chodź tańczyć". A on mówi " za 3 minuty bo sędzia 2 doliczył".
0
@karolszymek Słabo to wyszło.
0
Ja jebie. Oby nic mu nie było.
0
Ansu walnij im jeszcze Ty i będzie pięknie.
0
60 milionów za niego za czasów Xaviego to była tragedia. Teraz to drobne.
0
Brawa. Młodzi byli chyba zdenerwowani 20 minut ale jak się ogarnęli to niemcy nie tacy straszni. Tylko na przeżuty uważać.
1
Co im szkopom nie pasuje?
0
@PizzerMan ....
2
@Wasacz_ Za chwilę ktoś uzna że mu się ktoś inny nie podoba z jakiegoś powodu np "nie ma praworządności" i zabiorą pieniądze żeby dać tym gdzie praworządność nie jest zagrożona. I też będzie dobrze?
Ruscy są jacy są ale te pieniądze to jest własność prywatna i powinna być święta. Tym bardziej że jak podejrzewam to są pieniądze np przedsiębiorców czy innych ludzi którzy jedyne co mają wspólnego z tą wojną i Rosją to jest to że mięli pecha się tam urodzić. Na to czy ta wojna jest czy nie mają zerowy wpływ.
0
@Arcybiskup No widzisz jak grali w drugiej połowie.
0
Przelew przyszedł w 59 minucie dopiero.
0
@Arkon Pewnie z 1/4 po była w pis i na odwrót. Kiedyś był nawet chłop co po transferze powiedział "że się cieszy bo nie musiał zmieniać poglądów". Przypadek?
0
@PizzerMan Drugi Pathfinder mechaniką spaczenia mnie wku.....