0

@ShawnC Niech robią na czym chcą jeśli znajdą sponsora ale tu właśnie pojawia się pytanie czy powinien to być projekt finansowany z budżetu państwa.
Tym bardziej że ta firma nic wcześniej nie zrobiła.

0

@Lucyfffer Ja się poczułem staro jak się okazało że mogę wybrać moją datę urodzenia w managerze haha.

0

@Safrani Co to za porownanie? Wiadomo jest że inaczej się gra w rpg niż w strategie. Gdybyś powiedział "ogrywam total war Warhammer" to co innego bo ta gra ma więcej do zaoferowania jeśli chodzi o nową grę. Baldura przejdziesz 4-5 razy i będziesz znał na pamięć. To bardziej jak Gothic do którego można wrócić raz na x lat.

@okiemtypera_lucaxx95 Co do Heroes to podobno robią jakieś Olden era czy coś takiego które ma nawiązywać stylistycznie do 3. Ale to jest pod skrzydłami Ubisoftu więc podchodzę do tego z rezerwą.

0

Co o tym myślicie?

https://www.gry-online.pl/newsroom/tworcy-gry-na-podstawie-ksiazki-olgi-tokarczuk-otrzymali-17-mln-z/z12ae45

Szczerze mówiąc dla mnie to jest dziwne. Jak można z budżetu państwa dać 17 baniek na takie coś tym bardziej że z tego co widzę to jest to pierwsza gra tej firmy (przynajmniej ja nie mogę nic znaleźć)?

Mi to wygląda na typowy przykład "dawania swoim".

Co do samej gry no cóż podejrzewam że Baldur's Gate IV to to nie będzie. Ba byłoby dobrze gdyby to nie był taki szajs jak Inkwizytor (tak jak ktoś napisał w komentarzu).

0

@NeroTFP1 Smutne to jest trzeba przyznać że "Dzisiaj mija 10 lat od remisu 2:2 z Portugalią. ????????????" I był tweet z tej okazji. To tylko pokazuje w jakim miejscu była / jest polska piłka. My dalej wspominamy remis z Anglią 50 lat temu. A ostatnio był nawet remis ze Szkotami 2:2 u siebie... Smutne to.

0

@Seledynowy Prognozy 5 minut po kontuzji czyli bez jakichkolwiek badań są c... wartę.

0

@ZeroArtiforce Nie wiem czy to jest niesamowite po tylu kontuzjach szczerze mówiąc. Tym bardziej że on bazował na szybkości.

Druga sprawa to nie wiadomo co mu w głowie siedzi. Może się obawia kontaktu z przeciwnikiem. Tym niemniej wierzę że może się odbudować. Bo on coś grał w przeciwieństwie do rekina bo on odkąd tu jest nie pokazał praktycznie nic.

0

@Aragorn33 Oby nie bo chwilę później już wrócił do normalnego stanu jeśli ktoś nie pamięta.

0

@Szklaner W sumie x lat oglądania piłki i tylko raz widziałem żeby sędzia dał wolny pośredni za przetrzymywanie piłki przez bramkarza. Było to w meczu Legia : Cracovia parę lat temu.

1

@Szklaner Raczej to chodzi o to że bramkarz łapie. Rzuca a debil łapie piłkę. To samo druga sytuacja. Karny bo łapie piłkę.

1

@Luciano99 No jak auto po wizycie u Was w warsztacie.

0

Z Osasuną takie puścili.

3

Swoją drogą pierwszy raz widziałem sytuację żeby w meczu Alaves : Barcelona był faulowany zawodnik Realu Madryt haha.

7

No teraz ładnie obronił.

1

3 razy mógł strzelać.

2

Co interwencja to ciśnienie skacze.

3

@mekston Yamala to bym już zmienił. Na kadrze zagra pewnie max. A potem real Sevilla i Bayern.

4

Masakra. Ten bramkarz jest.

0

Ładnie ich jedziemy. Tylko teraz zmienić w przerwie Yamala bo na kadrze będzie grał.

0

@Arden Stary zapie..... A młody siedzi.

1

@Popitek12 Nie chcę Cię załamywać ale 50 też haha.

1

Masakra. Boli od samego patrzenia. I do tego taki niefart że już koniec meczu i 2 gole przewagi. Nawet gdyby tego nie wybił to nic by im się nie stało.

0

@kanver_ Nie mówię że on jest słaby. Tylko że niespecjalnie mnie przekonuje jego forma na ten moment. Zresztą jak i całego realu. Takie trochę co im wyjdzie to jest. Tek jak w Barcelonie na koniec okresu Xaviego.

0

@FCKubanczyk89 No właśnie o to chodzi. Czy oni ustalili to że on się ma odsunąć.

0

@Danny Gaucho Co do dmichania cudzych żon to pamiętaj że:
Nie robi się masażu stóp żonie Marsellusa Wallaca.

0

@zadafcb Mnie zastanawia czy on wiedział że tamten się odsunie.

3

@Pedri16Future Oni chyba faktycznie myślą że jak się cenę czegoś podniesie to wpływy do budżetu wzrosną. No to się mogą zdziwić.

0

@kanver_ Świetny poziom dla jednego nie jest świetny dla drugiego. Vinicjusz w 9 meczy zrobił 2 gole z akcji mając 24 lata.
Moim zdaniem szału to nie robi. Ale jak uważasz że jego gra i statystyki są świetne no to ok.

0

@kanver_ Matko. Według Ciebie serio nie ma różnicy ile kto ma lat? Czy 4 gole gościa który ma powiedzmy 25 lat i 400 meczy znaczy to samo co 4 gole chłopa co ma 17 lat?

1

Następny po sezonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?