1

@Kgorecki2500 Nie wiem o co im chodzi przecież chyba nie jest kapitanem. No chyba że zdziwieni że ich przepisy obowiązują no to rozumiem.

0

@kamyk_23 Ja się nie dziwie MM że kazał do nich strzelać. Przecież jak wiadomo Pinokio był z drewna więc naturalne jest to że chciał wroga wybić haha.

0

@Deviler Było co ciekawego czy znów remaster goni remake i tak w koło?

0

@JordiAlbion Tylko że problem polega na tym że"Krycha z czasów Sevilli" był tylko w Sevilli. Potem już niestety nie w ogóle szkoda że odszedł bodaj do PSG bo może by został legendą Sevilli.

2

Nie no wstyd. Jak można przegrać z trzecią ligą.... Ludzie przecież to powinny być jakieś kary. Nosz k.... za zwycięstwo dostają premie a za takie coś co?

2

@urbipl Dziwne żeby było inaczej.

0

@FcPortoFan1999 Przecież to jest wstyd.

1

@kamyk_23 Wiadomo że dla Ciebie każdy kto myśli inaczej niż Ty to jest dzban. Do tego się już wszyscy tu przyzwyczaili.

Ja się nie mam zamiaru przejmować tym że jakiś lodowiec się topi i może się rozleci za 200 a może 500 lat. A już na pewno nie będę zmieniał swojego życia z tego względu. Jak mi będzie pasować to będę jeździł autem co pali 500 litrów na 100 kilometrów. I się śmiał z tych co udaja pro eko bo jedzie elektrykiem którego zrobienie i utylizacja według wszelkich informacji jest mega szkodliwa bo te ich bateryjki to jest jakiś shit.

3

@fart No i niech się topi jak mu pasuje. Kiedyś podobno była epoka lodowcowa i też się było. W bodaj XVII wieku na Bałtyku były karczmy bo taki był lód. Taka kolej rzeczy. Stopi się i go nie będzie. Pytanie jest czy człowiek ma na to znaczący wpływ na tyle żeby się tym przejmować albo jak niektórzy zarzynać z tego powodu gospodarkę gdzie reszta świata dalej swoje.

0

@Schoogs A nasz nowy nie będzie większy?

3

@vangoor Nikomu łaski w sumie nie robi. Bo nie jest jedynym bramkarzem świata. A za parę lat może stwierdzić że w sumie mógł tu przyjść. A z tego że odmówił to nikt go nie zapamięta.

2

Nie wiem czy było.


0

@MesQueUnClub_87 Napisałem tak w tym kontekście że wiem jak się to składa. Wiem co do czego. Wiem jakie są aktualne najlepsze generacje kart procesów czy ramu. Natomiast w laptopach nie wiem np jak to wygląda. Czy jest dokładnie tak samo jak w normalnym kompie? W laptopie ciężej coś wymienić dlatego pytam. Liczyłem na to że może ktoś poradzi jakąś markę albo nawet link.

PS: Widzisz zrobiłem tak jak radził kolega wyżej. Z ciekawostek na xkom ustawiłem filtry od 6k i przekątna 17" i widzę laptop pierwszy z brzegu z kartą graficzną rtx 4060 i procesor Intel i5. I tu mnie mota bo wiem że procesory Intel w stacjonarkach są np i9.

5

@NeroTFP1 "A uj tam przecież nie za nasze. Rób przelew Czesiu".

0

Laptopy.

Sytuacja wygląda tak że za chwilę brat będzie miał urodziny i myślę żeby kupić mu laptopa. Laptop który ma jest przez niego używany do grania w Path of Exile oglądania filmów itd. Ale ma już chyba ze 12 lat. A w związku z tym że za chwilę będzie Path of Exile 2 i raczej nie uciągnie to trzeba nowy. O ile jeśli chodzi o stacjonarki to bym jeszcze sobie coś znalazł to jeśli chodzi o laptopy jestem ciemna masa.

Reasumując potrzebuję laptopa do 6000. Jak ktoś coś może polecić to proszę się nie krępować.

1

@BorzyKrzys Urszula chyba myśli że ludzie nie pamiętają kto protestował przeciwko zbiornikom kilka lat temu.

PS: Ciekawe jest to że tylko konfie się wyrzuca to że biorą pieniądze haha. Każdy tam bierze i co x tego? To że się z kimś nie zgadzasz to nie znaczy że nie możesz brać od niego kasy. Ja też nie lubiłem swojego szefa. I co? Miałem robić za darmo bo w okolicy tylko taką opcję miałem x lat temu? Co to w ogóle za argument...

0

@Pawel13sz Z jednej strony tak bo tu grał i jest sprawdzony. Z drugiej ma 41 lat. No sytuacja nie jest ciekawa.
Kiedyś się udało z VV więc może to już czas na kogoś ze szkółki?

0

@Marian_Pazdzioch Czyli co w tym wypadku? Wyrwanie brzydszej koleżanki?

2

@kamyk_23 Pytanie czy im dadzą szansę. Pena by musiał coś grubo zaj..... Bo nie wydaje mi się że od strzała wejdzie młody.

0

@takisobiektos Bardziej mi chodzi o te 6% bo to wychodzi że mięli by piłkę jakieś 1.5 minuty.

1

@Kapitan hawk 4-5 godzin to masa czasu. Skąd wiesz co między nimi w tym czasie zaszło haha?

0

@tbas Flashscore ostatnio coś biedzi. Nie wierzył bym w to.

2

Matko jakie podanie.

0

@Xxxbarca4ever Dużo nowych było. Z drugiej strony. Nie wiem czy oni coś wielkiego zagrali my mamy 4 gole a oni same spalone.

0

@cules100pro No ostatnio jak wszedł to klasy nie pokazał (początek dobry a potem każdy wie co było).

0

Jedno co mnie pociesza to jest to że my strzelamy gole a nie jak ostatnio 2 max i tyle. Więc może ze słabszym bramkarzem nie będzie aż takiej katastrofy. Chociaż i tak mu nie ufam na tyle żeby bronił długo.

0

@Xxxbarca4ever Bo co? Bo tamci strzelili ze spalonych? To chyba znaczy że linia obrony robi co musi. Ze spalonego to moga nawet 10 strzelić.

1

Ale ten półautomatyczny spalony to jest klasa trzeba przyznać.

0

Spalony. Ewident.

0

Fck. Dobrze że 2 przewagi są.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?