0

@Radioactive9705 Agent został wprowadzony. Początek upadku Solidarności.

5

@Rastafarnianin Wielkie cuda. 500 lat temu przykładowo też były powodzie. Ludzie takie rzeczy się zdarzają bo tak działa świat. Koniec pieśni.

0

@kamyk_23 Niech leci. Posady i tak nie dostanie i już to powinien wiedzieć nauczony postępowaniem Kwacha który do Iraku bodaj poleciał za Amerykanami za darmo bo liczył że dostanie fuche w NATO.

0

@Sulimo Ale tytuł newsa...

1

@xvcWinterSoldier Dwa pytania.

1. Z kiedy to jest?
2. Ona mówi tu o tamach na rzece czy to jest jakaś dziwna przenośnia której nie czaje?

Chociaż dziś słyszałem plotkę że pis chciał budować zbiornik retencyjny w tej okolicy co ją zalało ale po się zaczęło burzyć że nie bo by ludzi trzeba wysiedlić i w efekcie ich wysiedlila wszystkich woda.

1

@macio_944 Dał by to Pique i by był gol. No ale piłkę dostał NAPASTNIK i wszyscy widzą co się stało.

0

@kamyk_23 Nie mówię że nie. Nawiązałem tylko do Zdadka co wcinał ośmiorniczki u sowy i przyjaciół.

1

@kamyk_23 Jeszcze by rząd upadł i by się niektórzy zapłakali.

7

Szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego taki news tu jest. Nigdy u nas nie grał. Nigdy nawet nie grał w Hiszpanii. Jedyne co go "łączy" z nami to to że chciał kiedyś (czy może coś było na rzeczy) ale takich o których się mówiło to jest wielu i nie ma o każdym informacji.

2

@PatrychoO Obecnie mam wrażenie że każda reklama jest głupsza niż poprzednia. Kiedyś w reklamach ubrań czy perfum były ładne dziewczyny. Teraz to jest tak gruba sprawa że aż się wylewa z ekranu. Szczerze mówiąc nie wiem jakim cudem takie reklamy mogą kogokolwiek zachęcić do zakupu czegokolwiek.

0

@Mezocyklon87 Wtedy to miałem 6 lat haha. I nawet nie bardzo to pamiętam.

0

Coś w tym może być haha.

https://ibb.co/QNgVMz9

0

No i dobre. Teraz żeby Eminem szybko wrócił. I dalej do boju.

1

Rekin "szczęki 7"... No głupota.

0

Młody ładnie. Szkoda że nie weszło.

0

No niech ma. I tak im to nie pomoże.

0

@Korsain W sumie haha. Ale bardziej mi chodziło ogólnie. Czasy Xaviego Koemana czy Setiéna.

4

Masakra jak mi tego brakowało. 4:0 a my dalej po następną. W końcu da się na to patrzeć. Ile to lat minęło od ostatniego takiego grania.

0

Podanie jak Iniesta.

0

Dobra. Zmienić go.

0

Balde bym zmienił. Dziś straszne decyzje.

Lewy.... Coś ty zrobił.

0

Ale wsadził. Podanie dobre.

0

Nie no. Chyba karny. Chociaż nie miał szans zrobić nic.

0

Tak rozłożył te ręce że karny mimo wszystko.

1

Nie róbmy sobie jaj.

2

Brawo. Niczym Leo.

1

Nie wiadomo co to było ale jest.

0

Balde wejście ma więc jak będą z nim pracować jeśli chodzi o końcową strefę boiska to może dużo dawać. Ciągnie go do przodu jak Albe.

1

Chyba lepiej by było gdyby Pedri uderzył.

5

Ale brama...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?