Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Radioactive9705 Agent został wprowadzony. Początek upadku Solidarności.
5
@Rastafarnianin Wielkie cuda. 500 lat temu przykładowo też były powodzie. Ludzie takie rzeczy się zdarzają bo tak działa świat. Koniec pieśni.
0
@kamyk_23 Niech leci. Posady i tak nie dostanie i już to powinien wiedzieć nauczony postępowaniem Kwacha który do Iraku bodaj poleciał za Amerykanami za darmo bo liczył że dostanie fuche w NATO.
0
@Sulimo Ale tytuł newsa...
1
@xvcWinterSoldier Dwa pytania.
1. Z kiedy to jest?
2. Ona mówi tu o tamach na rzece czy to jest jakaś dziwna przenośnia której nie czaje?
Chociaż dziś słyszałem plotkę że pis chciał budować zbiornik retencyjny w tej okolicy co ją zalało ale po się zaczęło burzyć że nie bo by ludzi trzeba wysiedlić i w efekcie ich wysiedlila wszystkich woda.
1
@macio_944 Dał by to Pique i by był gol. No ale piłkę dostał NAPASTNIK i wszyscy widzą co się stało.
0
@kamyk_23 Nie mówię że nie. Nawiązałem tylko do Zdadka co wcinał ośmiorniczki u sowy i przyjaciół.
1
@kamyk_23 Jeszcze by rząd upadł i by się niektórzy zapłakali.
7
Szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego taki news tu jest. Nigdy u nas nie grał. Nigdy nawet nie grał w Hiszpanii. Jedyne co go "łączy" z nami to to że chciał kiedyś (czy może coś było na rzeczy) ale takich o których się mówiło to jest wielu i nie ma o każdym informacji.
2
@PatrychoO Obecnie mam wrażenie że każda reklama jest głupsza niż poprzednia. Kiedyś w reklamach ubrań czy perfum były ładne dziewczyny. Teraz to jest tak gruba sprawa że aż się wylewa z ekranu. Szczerze mówiąc nie wiem jakim cudem takie reklamy mogą kogokolwiek zachęcić do zakupu czegokolwiek.
0
@Mezocyklon87 Wtedy to miałem 6 lat haha. I nawet nie bardzo to pamiętam.
0
Coś w tym może być haha.
https://ibb.co/QNgVMz9
0
No i dobre. Teraz żeby Eminem szybko wrócił. I dalej do boju.
1
Rekin "szczęki 7"... No głupota.
0
Młody ładnie. Szkoda że nie weszło.
0
No niech ma. I tak im to nie pomoże.
0
@Korsain W sumie haha. Ale bardziej mi chodziło ogólnie. Czasy Xaviego Koemana czy Setiéna.
4
Masakra jak mi tego brakowało. 4:0 a my dalej po następną. W końcu da się na to patrzeć. Ile to lat minęło od ostatniego takiego grania.
0
Podanie jak Iniesta.
0
Dobra. Zmienić go.
0
Balde bym zmienił. Dziś straszne decyzje.
Lewy.... Coś ty zrobił.
0
Ale wsadził. Podanie dobre.
0
Nie no. Chyba karny. Chociaż nie miał szans zrobić nic.
0
Tak rozłożył te ręce że karny mimo wszystko.
1
Nie róbmy sobie jaj.
2
Brawo. Niczym Leo.
1
Nie wiadomo co to było ale jest.
0
Balde wejście ma więc jak będą z nim pracować jeśli chodzi o końcową strefę boiska to może dużo dawać. Ciągnie go do przodu jak Albe.
1
Chyba lepiej by było gdyby Pedri uderzył.
5
Ale brama...