Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cracovia z Pogonią chyba dziś nie zagrają.
https://www.instagram.com/p/C_5XM0BopUd/?igsh=bGRheGpoN2Jicmd5&img_index=2
0
@FcPortoFan1999 Raczej go oślepił blask reflektorów.
0
O prze .... To to już trzeba umieć....
3
@Antimadridista_WR Haaland moim zdaniem.
0
@NeroTFP1 Nie wiem i mogę się tylko domyślać ale myślę że gdybym kogoś zabił w obronie własnej to po pierwsze raczej bym go nie dusił bo obrona własną to raczej odruchowo więc coś szybszego. Dwa to bym potem nie wpadł na pomysł żeby zwłoki poćwiartować i zmiksować.
1
@MesQueUnClub_87 W to nie grałem bo premiera była wrzesień 23 a w tamtym czasie nic nie miało szans z Baldurem.
1
@MesQueUnClub_87 To polecam zainteresować się Phantom Blade Zero ostatnio widziałem gameplay i czekam.
1
@Radioactive9705 Do tej pory pamiętam tą dziurę w 8 etapie. I legendarne "kuti kuti". Wtedy człowiek był hardcorem żeby te gry przechodzić. 3 życia i do widzenia nie to co teraz "kontynuuj" ile razy chcesz. Nie raz wracam bo Mario albo pierwszej Zeldy.
3
@Arden Szczerze mówiąc gdyby nie walka z rasizmem Winicjusz niczym specjalnym by się nie wyróżniał. Więc musi walczyć.
1
@MesQueUnClub_87 @clyde Dla mnie to jest najłatwiejsza ich gra (grałem we wszystkie dostepne na PC). Jak się już wyczuje system walki to żaden humanoidalny przeciwnik nie jest problemem. A ostatni boss to mógłby mieć i 15 kulek życia nic by mu to nie dało.
0
@norbi77 Dlaczego? Zastanawiają się jak na to wyjść i wielkie cuda. Swego czasu Monty Python robił wspinaczkę na ulicy i jak się okazało na koniec wcale nie takie łatwe. Tu po prostu trochę inna dyscyplina.
0
@Marian_Pazdzioch Ej serio? Już mnie wali to czy to PiS uśmiechnięci czy może smutni. Ale chyba nie powinno być twk że tu każdy może zadzwonić do ministra i wyciągać informacje a to nie pierwszy taki przypadek.
1
@cules100pro Nic im to nie pomoże. Flicowica ich zmiecie.
0
@Knysz Flick Flickiem ja nie mam zaufania do lekarzy u nas patrząc na historię kontuzji naszych.
0
Tu trzeba rozgraniczyć dwie rzeczy. Co się robi i ile czasu się coś robi. Potrafię zrozumieć że monotonia jak się coś robi x lat działa na wszystko nawet na najlepsze zajęcie na świecie. Ale z drugiej strony mógłby sobie takie komentarze darować bo piłkarze (nawet ci z ekstraklasy) to są jak pączki w maśle w porównaniu z innymi. Nie dość że kasa niewyobrażalna (patrząc na to co robią). To jeszcze dostają mase rzeczy od sponsorów. Już nie mówiąc o sławie (chociaż to może być uciążliwe jak się z żoną wyjść nie da bo od razu "afera na mieście").
Zwykli ludzie też mają monotonię tylko że ich nikt nie słucha. I oni nie bardzo mają wyjście. On po powiedzmy 15 latach będzie się cieszył majątkiem a reszta znów wstanie do roboty.
0
Aha.... Miał wracać w listopadzie czy grudniu a teraz już w końcówce września czy początek października. Podnieta a potem drugi Fati. Ale skoro lekarze tak twierdzą to niech wraca.
0
@draxidox Szczerze mówiąc uważam że aborcja powinna być dozwolona jak jest zagrożenie życia matki albo jest pewne że dziecko nie przeżyje ( co powinno być potwierdzane przez jakąś radę lekarską żeby nie było żadnych wątpliwości).
Natomiast co do gwałtu tu mam problem bo świat jest chory i potrafię sobie wyobrazić sytuację gdzie idiotka z partnerem idiotą dochodzą do wniosku że nie chcą dziecka. To powiemy żeś mnie zgwałcił. Zrobi sobie aborcję. A potem zmieni zdanie. I co jej zrobią? Dostanie 3 lata za fałszywe zeznania a jak nie karana to nawet siedzieć nie pójdzie. Bo przecież jej nie zamkną za zabójstwo człowieka ponieważ wtedy by przyznali że to jest człowiek od poczęcia a o to się między innymi rozchodzi.
Świat jest pełen chorych ludzi i nie trudno manipulować prawem.
Gdyby w takich sytuacjach ona i on lądowali w pace jak za gwałt to ok ale na to nie ma szans.
0
@draxidox Chłop po praktycznie jednym sezonie za taką kasę.... Ale wniosków żadnych nie wyciągają.
0
@DLFCB To są jacyś celebryci? Czy stali się sławni po tym jak się synek ro......?
0
@Faro Zobaczyłem pierwszą sekundę i wyłączyłem.
0
@MichuZ44 Myślisz że męczennik nie zrobi w 41 meczy przynajmniej 43 goli i 21 asyst?
2
@Blantozaur Niestety taki świat. Technologia ma plusy i minusy. Niedługo nawet lodówka będzie pytać czy dokupić mleka bo nie ma.
W sumie jak jesteś normalny to żadna różnica czy cie mają podsłuchu czy nie. Ani z tym nic nie zrobisz ani się nikt tobą nie interesuje.
1
@Faro Może nie czyta w myślach ale fakt jest faktem że ostatnio my z bratem gadali o aparacie a za chwilę się zaczęło pojawiać reklamy aparatów i filmy na YouTube gdzie aparaty porównują. Gdyby tego nie widziałem to bym w to nie uwierzył bo to się wydaje chore.
1
@Kgorecki2500 Naciągana teoria bo z nim czy bez niego lot się odbył. No chyba że chłop ma prywatny samolot i lata sam no to zwracam honor.
0
@KobeFR Dzięki wezmę żeby było ale grał nie będę. Czekam na następnego i może się zainteresuję bo podobno nowy silnik graficzny ma być.
0
@Death_voice No cóż. Cena postępu haha. Podejrzewam że za chwilę i tak powiedzą że to fake news i policja wcale nic nie potwierdza.
2
@AFA Ta Arabia była kluczowa. Złamała rekord. Balonik pie.... z taką siłą że aż strach. A w Argentynie po tym meczu to była stypa z tego co mi znajoma mówiła. Oni wszyscy myśleli że jak nie przegrali tyle meczy to jeszcze te 7 na mundialu dadzą radę. A tu nagle się okazało że remis z Meksykiem i po wszystkim. Na szczęście Leo tam strzelił i to był według wielu kluczowy moment całych mistrzostw.
0
@tbas Nosz k... Wy jesteście zamotani czy co z wami jest? Zdaje się że współżycie w miejscu publicznym to jest karane. Napisałem "A niech dyma gdzie chce" tylko i wyłącznie w odpowiedzi na Twoje "w szkole ksiądz ma dymać kolegę?". To Ty pierwszy wyjechałeś z dymaniem w szkole. Ja bym wolał żeby każdy się dymał u siebie w domu. Ale od tego się zaczęła dyskusja że ksiądz na plebanii się bawił z kolegą i kolega @kamyk_23 strasznie się oburzył. Jeszcze raz JEŚLI NIE ŁAMIĄ PRAWA TO NIECH ROBIĄ CO CHCĄ może dotrze (ale wątpię).
0
@Sinirsey No to dobrze bo nie byłem pewny czy on jeszcze istnieje. Disney tak zarżyna swoje produkcje ostatnio że lepiej się upewnić.
@A4ron Pepe to nie znam. Mi się Pepe kojarzy z ptakiem z World of Warcraft którego się spotykało w różnych miejscach haha.
0
@TheNekro94 Serio coś takiego tam jest? Dobrze że sobie to odpuściłem.