Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No przecież ręką.... Będziemy na czworakach grać?
1
Ale trzeba trzecią.
0
Eminem. Brawa.
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted, in one moment
Would you capture it or just let it slip?
No i walnął.
1
Ciekawe że przy potencjalnym karnym go nie wezwał.
Ale i tak im walniemy.
1
Skoro może być anulowana to na 99.9% będzie.
0
Nerwicy idzie dostać haha.
1
@Iniesta8i @macio_944 Tak mi się właśnie wydawało.
0
Ten Gumbau czasem nie był u nas?
0
Brawo. Szczerze mówiąc myślałem że złapał.
0
Ładna próba. Nie brakło dużo.
0
Do 70 im jebniemy. A potem dalej.
0
Dobra. Żarty na bok. Olmo dawaj. Na nich.
0
Czy Olmo przetrwa rozgrzewkę? Haha.
2
Ami Torresa ani Lewego praktycznie nie ma.
Raphinha technika jak marzenie haha.
0
Ale kontratak. Trzeba się ogarnąć.
0
Space Marine 2
Mapa drogowa na rok po premierze. Nie wygląda źle zwłaszcza że cały content będzie za darmo (tylko skiny płatne) a przynajmniej takie są zapewniania twórców. Tylko jedna rzecz jest słaba. Wygląda na to że na premierę nie będzie ultrawide (chyba że sezon 1 startuje na premierę).
Tym niemniej od 5 września
We march for Macragge and we shall know no fear! For The Emperor!
1
@KrychaFCB Czyli co "j**** LGBT i niech w*********** z tego kraju" to kontratyp wolności artystycznej jeśli dodam do tego muzykę? No coś mi się wydaje że ten sam pan śpiewał by z innego klucza jako pierwszy oburzony atakowany i pokrzywdzony a gdyby to zrobił ktoś z konfy to 3 tygodnie było by gadania we wszystkich mediach jacy oni są homofobiczni. HIPOKRYZJA i tyle jak ich "biją" to źle ale jak oni "biją" to może być.
0
@esem91 Też słyszałem o tym że oni "tworzą" bezpłodne komary. Ale powiem szczerze że jakoś nie zauważyłem żeby tego badziewia było mniej. Powiem więcej jak mi lata po pokoju to się go nie pytam "płodny czy nie?" tylko mi lata i mnie denerwuje.
Już bardziej jestem skłonny uwierzyć że robią te komary żeby przenosić jakiś syf bo potem na pandemii nie jeden zarobi a zdaję się że Bill robi coś w farmaceutyce. A swego czasu chyba była afera że w Afryce lipne szczepionki ludziom wciskał (bodaj na polio ale nie pamiętam bo to było x lat temu).
0
@Encore Czyli to są ich staty w karierze?
0
@4drian0 Ciekawe. IGN Polska dali 4/10. Ppe i gry online chyba po 8 cd action 7. W zagranicznych też rozstrzał. Jak freeware Mam wrażenie że to jest typowa ubi gra. Średniak nic więcej.
1
@19Riki20 Do nas prędzej przyjedzie Leao pisany Lią niż Leao...
3
@Marian_Pazdzioch Ci kosmici ostatnio bardzo aktywni ale muszą popracować nad jakimś systemem kamuflażu bo aż wstyd....
0
@doc Jak zaczynał tak grał i tak się kojarzy. Transfer na którym powinniśmy się czegoś nauczyć. A mianowicie że się nie płaci takiej kasy za chłopa po jednym dobrym sezonie. Ale nie nauczyliśmy się nic.
1
@macio_944 O tyle o ile się zgadzam że krytyka Barcelony jest czasem przesadzona czy przedwczesna. Tak jednak trzeba pamiętać dlaczego do białych jest takie podejście. Co by nie mówić oni mają formę ( i masę farta) zawsze kiedy trzeba. Czyli koniec sezonu.
8
@draxidox Swoją funkcję spełnia - ktoś zarabia fajne pieniądze.
2
@tomek8756 Sam na 2-3 bym pewnie nie poszedł (no chyba że już by się na nią rzucili bo wtedy już nie ma wyjścia). Ale gdybym był tak jak tu z 2 kumplami to tak.
Niestety samemu na kilku masz marne szanse (zwłaszcza że jesteś nieuzbrojony a nie wiesz co oni mają).
4
Ładnie obronił.
0
Jak można było to zjednać tak żeby nawet nie oddać strzału to nie rozumiem.
0
Kurde... Nie dużo brakło.
0
Ja pi.... Spalony bo spalony ale bez jaj. Coś takiego?