3

@Who_you_mam Szczerze mówiąc myślałem że właśnie to zrobi.

1

@NeroTFP1 Tu szóstka i tu szóstki. Ja tam nie widzę różnicy haha.

1

@blakkudium Stawiam że bonusy są na zasadzie za granie. Więc raczej to zrobią bo nie wpisli mu przecież wygra PL albo złotą piłkę.

3

@blakkudium Chyba rekord. 11 baniek za chłopa z ekstraklapy. Chociaż z drugiej strony gdyby był w normalnej lidze to by było pewne z 30.

0

@tristan87 Kto by nie był i tak nie ma szans. Niestety będzie wybór między dżumą a cholerą Taśmowy / Rudy vs Pinokio (?) / Jakiś random pis.

1

@D10SLEO No skoro to już załatwione. To teraz ruszamy. Cpk. Atom. Dobrowolny ZUS zmniejszenie VAT podniesionego na rok 15 lat temu. Kwota wolna. Oj będzie się działo.

1

@Leooo City chyba ma ponad 100 zarzutów w Anglii jeśli chodzi o pieniądze. No i co z tego? Nie od dziś wiadomo że jak masz pieniądze to możesz sobie pozwolić na więcej.

1

@Arden Nie no żarty żartami. Ale jak czytam że Milan chcę 90. To już lepiej (jesli faktycznie byśmy mieli z 70-80 milionów wolne) iść po Nico a jak nie chcę to defensywny pomocnik.

0

@4drian0 Podobno że jakieś problemy z optymalizacją są. Ale nie wiem bo czekam na Space Marine i tego nie brałem. Ale kiedyś wezmę na 100% bo widziałem że portale odejmują ocene za " brak różnorodności i równości" czyli warto.

0

@Arden Czyli Lią do nas?

0

@maroon Bo nikt normalny nie chce oglądać facetów w takim wydaniu . Dlatego kiedyś jak świat był normalny to były w reklamach ładne kobiety. A nie facet na masce samochodu albo babka co ma 50 kilo nadwagi i się udaje że to normalne.

Jak to celnie powiedział swego czasu Al Bundy "reklama jest skierowana do nas facetów. Więc porusza ciekawe dla nas tematy. A my lubimy ładne kobiety. Ładne kobiety sprzedają samochody a brzydkie... rakiety tenisowe. Przy ładnych kobietach kupujemy piwo a przy brzydkich pijemy".

@tomek8756 Co do zdjęć to moim zdaniem najładniejsza 3.

2

Dajemy za niego chyba 40 milionów. Przyśpieszamy jego przyjście o pół roku. Przez co przychodzi w połowie sezonu. Po czym go wypożyczamy. I jak tu ma przyjść inny młody chlop z Brazyli? Przecież każdy z odrobiną oleju w głowie wybierze inny klub...

0

@FcPortoFan1999 Z rezerw można?

Edit: Zresztą. Gdyby co kolejkę tracili to mają MAX 38. To chyba spadek. Więc bym się poważnie zastanowił.

0

@FcPortoFan1999 Nie ogladam takiej TV haha. U mnie tylko History i inne Discovery lecą. No i mecze.

Ciekawe czy Ibisz znów będzie. I czy to się utrzyma dłużej niż 2-3 sezony.

1

@tomek8756 U nich pewnie bohaterem jest ten co po pijaku nieubezpieczonym autem potrącił staruszkę która wtargnęła na pasy z prędkością 150 km na godzinę (szybko dziś ataruszki chodzą). I nie mówię tu nawet o tej sytuacji tylko o tym jak się ludzie zachowują w stosunku do tych których poglądy im się podobają a których nie.

0

1

@JohnA Chociaż doliczone 9.

0

@JohnA Raczej się nie zanosi.

0

@vangoor Raczej na pewno będzie w tygodniu. Tylko nie wiadomo w którym.

2

@Transu96 To jest akurat gra gdzie żebym w nią zagrał to bym musiał ją dostać za darmo. A i wtedy nie wiem czy by mi się chciało to ściągać.

0

@Pedri16Future Dajcie mu pilotować samolot. Może zrobi cpk.

0

@OskP Raz jest lepiej raz gorzej ale dopóki Klub będzie istniał (i ja też) będę kibicował.

0

@MesQueUnClub96 Czyżby jednak nie było lepiej niż Ligue 1?

2

Wypłaty mają w milionach. Wystarczy im. Lewy 2 strzelił to mu w nagrodę kupić lizaka. A Torres w nagrodę dodatkowy trening i sprawa zamknięta.

0

@blakkudium Gdyby wiedział gdzie ma strzelać to by w polskiej lidze nie grał...

1

@tomek8756 Kara śmierci musi wrócić. Wiadomo że nie zatrzyma takich sytuacji w 100% ale tacy ludzie nie są na nic w społeczeństwie potrzebni.

5

@Comentateiro No nie wiem ja mam na nich wywalone. Gdyby nie to że brat ogląda to bym tylko wynik na flashscore zobaczył i tyle.

2

@MesQueUnClub_87 Nie tyle on co cały zespół od lat. Przecież tu praktycznie tylko Messi bił za 16. Reszta to mam wrażenie że tylko jak już nie ma żywcem co zrobić to uderzy. Teraz Yamal może próbuje więcej ale to tyle.

3

Tago mi brakuje w Barcelonie. Wczoraj Pedri miał 2-3 sytuacje żeby uderzyć i podał. Mam nadzieję że trener zwróci im na to uwagę.

10

@esem91 Ludzie wiedzą że to go rusza i dlatego to robią. Gdyby na to nie reagował to by przestali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?