Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fart Ogólnie rzecz biorąc. To u nas w sprawie Neymar PSG też był optymizm. Real też był optymistycznie nastawiony do Mbappe i kilka razy ich wy.... Arsenal też był przekonany że Cesc zostanie. Z tego wychodzi że dopiero jak będzie oficjalnie albo w jedną albo w drugą to sprawa zakończona nie ważne co kto powie albo czuje.
0
@tomek8756 Same mięśnie.
8
Prawda jest taka że na tej eskapadzie w Stanach Laporta wygrał w Vegas za klubowe i teraz mamy nieograniczony budżet. Tylko nie może tego powiedzieć bo tebas by się w.....
Dlatego dla niepoznaki będą niby sponsorzy albo inne dźwignie w ciągu najbliższych tygodni.
9
"teraz stery ma przejąć Joan Laporta" no to chłopak bez szans. Podpisuj albo cię zjem.
4
Nie ma przypadków są tylko znaki (patrzcie na nazwiska pań).
3
"wylądowała w Barcelonie i... odbyła trening" jestem rozczarowany. Powinni trenować w powietrzu. Czyżby trener już zaczynał mięknąć? Amigosi już go ustawiają do pionu.
0
@BorzyKrzys A co z nim jest nie tak? Poza tym on tego chyba nie ujawnił tylko się na kogoś powołuje (włoskie media).
@MesQueUnClub96 A kto tak powiedział? Ja nie wiem kto to jest. Pojawiło mi się na X. Dość ciekawa informacja to Wam wrzucam. I tyle.
Pomijam fakt że o tym kto jest machiną propagandową to decyduje ten kto akurat jest przy władzy. Albo jakich kto ma kolegów tak jak w tym filmie (wątekz Pablo Gonzalezem za którego walczyli wszyscy święci mediów obecnie rządowych.
1
Jesli to się potwierdzi to trzba przyznać że na tej Ukrainie prezydent ma dobrą wypłatę albo chłop ma łeb do interesów. Zwłaszcza że jeszcze przed wojną nic tego nie zapowiadało.
2
@MichuZ44 Ależ piekna chemia zostanie użyta do wyczyszczenia tego. Ahh planeta na pewno będzie zadowolona.
0
@tomek8756 Wracają Messi i Neymar. Przychodzi Rabiot Haaland i Silva a na stadionie zostanie zainstalowany ekran nie 360 tylko 720 stopni. Tak czuje.
0
@Culer9002 Przede wszystkim rekord kobiet na 100m to jest 10,49 z tego co znalazłem w internecie. Praktycznie sekunda dłużej niż facetów. Więc najszybsza babka u chłopów pewnie by była w drugiej setce (albo gorzej bo kiedyś czytałem że najszybsza byłaby coś koło 5000 ale nie chcę mi się w to wierzyć).
Reasumując jeśli ten gość coś trenuje na poważnie (nie wiem kto to jest) to ma z nią szansę bo ona mimo iż szybka to tego 10,49 nie zrobiła.
0
@kuz Ta za czasów Xaviego Messiego Puyola i reszty.
Ale pomijając to. W tej 11 trochę słaby bramkarz i dwaj napastnicy o niewiadomym zdrowiu.
0
@kanver_ Pytanie jest takie. Czy w klubie jest alternatywa? Zakładając że Lewy będzie zmieniany a VR nie będzie rozpatrywany jako skrzydłowy. Kogo mamy? Torres który też nie przekonuje bo jest nieskuteczny nawet na euro z Niemcami miał szansę zakończyć sprawe i jak zwykle nie trafił. Jest też ten młody. Ale o nim w sumie wiadomo tyle co nic. I w zasadzie tylu zmienników Lewego. Myślę że to są goście w jego zasięg bo jak nie to faktycznie pakować walizy.
1
@wyrek No są. I dlatego że mamy już swoich przestępców nie powinniśmy tu sprowadzać cudzych a do tego obcych kulturowo nie bardzo chcących się asymilować i bez papierów.
0
@kanver_ Co to znaczy "będzie miał ciężko o szanse"? Niech pokazuje na treningach że bardziej zasługuje i będzie grał. Zawsze mnie irytuję takie gadanie. Tak jak ostatnio chyba Arsenal kogoś kupił i już płacz i artykuły typu "Kiwior ma problem" czy który to tam gra. Chłopie zapi.... na treningu i będziesz miał szansę Flick czy Arteta nie patrzą na to czy Polak czy Niemiec Włoch czy Marsjanin. Pokaż że zasługujesz i będziesz grał. Tak samo w drugą stronę. Podobno Flick wymaga od każdego pressingu. Więc ja jako kibic oczekuję tego że jak ktoś będzie truchtał do obrony to wyleci. A nie będzie grane za nazwisko.
0
Nasz bramkarz jakoś dziwnie się rzuca.
3
@abram3k No nie wiem czy "bardzo słaby". Po kartce której być nie powinno został przyspawany do ławy. Chłop nie ma 20 lat. A tu oczekiwania jak do jakiegoś Rivaldo.
Dać mu po 30 minut kilka meczów z rzędu i będzie coś widać a nie tu 5 tu 7 minut i oczekujmy cudów.
1
Wściekły press w 90 minucie to mi się podoba.
1
@karci0 Mi jego haha.
0
@kanver_ Mam nadzieję że jednak nie na koniec. W sumie to powinien być dopiero jego początek. Nie potrzebnie przyszedł w styczniu i po czerwonej której być nie powinno został przyspawany do ławki praktycznie.
1
Swoją drogą Kounde to ma taką szopę na głowie że aż szkoda.
0
Lewy ładnie odzyskał trzeba powiedzieć.
0
Mógł grać do 23.
0
Pablo Gonzalez bohater niektórych mediów w Polsce (między innymi wyborczej no cóż za zdziwienie hehe). Agent ruski hahaha.
0
@RosjaninBut Szmaciarz idzie na jakiś rekord "w 31 miesięcy nieletni uchodźca popełnił 33 przestępstwa" ciekawe kiedy go wsadzą ( i dlaczego tego nie zrobili po max drugim razie).
0
@mordini123 12:30:06.05 haha.
0
@maroon A Panu Petelickimu jak popełniono samobójstwo?
0
@JohnnySilverhand To jest ten co sobie strzelił 4 razy w brzuch?
0
@KrwawiaceoczyVEB "kilka miesięcy temu przeszedł operację z powodu poważnej kontuzji lewego barku i ma nawracające urazy prawego kolana". Mało hospitalizowanych odkąd Komar poszedł do PSG? Jeśli będzie u nas grał to życzę mu powodzenia ale za taką kasę to bym go nie brał.
0
Space Marine 2.
Dobrze. Szarpne na ultra. Oby było dobrze zoptymalizowane.