2

Wypłaty mają w milionach. Wystarczy im. Lewy 2 strzelił to mu w nagrodę kupić lizaka. A Torres w nagrodę dodatkowy trening i sprawa zamknięta.

0

@blakkudium Gdyby wiedział gdzie ma strzelać to by w polskiej lidze nie grał...

1

@tomek8756 Kara śmierci musi wrócić. Wiadomo że nie zatrzyma takich sytuacji w 100% ale tacy ludzie nie są na nic w społeczeństwie potrzebni.

5

@Comentateiro No nie wiem ja mam na nich wywalone. Gdyby nie to że brat ogląda to bym tylko wynik na flashscore zobaczył i tyle.

2

@MesQueUnClub_87 Nie tyle on co cały zespół od lat. Przecież tu praktycznie tylko Messi bił za 16. Reszta to mam wrażenie że tylko jak już nie ma żywcem co zrobić to uderzy. Teraz Yamal może próbuje więcej ale to tyle.

3

Tago mi brakuje w Barcelonie. Wczoraj Pedri miał 2-3 sytuacje żeby uderzyć i podał. Mam nadzieję że trener zwróci im na to uwagę.

10

@esem91 Ludzie wiedzą że to go rusza i dlatego to robią. Gdyby na to nie reagował to by przestali.

0

@KrychaFCB Sprawdzić czy go czasem ktoś nie nadał bo może ktoś na drugim końcu świata na niego czeka.

2

@Encore Już wiemy jaką będzie miał nową ksywę na La Bambie.

0

@Pedri16Future Znowu przejebali? Myślałem że jak już strzelił na 1. To wygrają i przestałem śledzić na flashscore.

13

Kilka niedociągnięć jest. Ale jak na pierwszy mecz to mi się to oglądało lepiej niż koniec okresu Xaviego.

0

Oj żeby się to nie zemściło.

1

@Sulimo W pierwszej mówili że 12 to był Torres.

0

K... Strzał na bramkę. Wciśnij to O na padzie czasem.... A nie zawsze wchodzić do bramki.

0

@tadzik447 No właśnie. I weź tu daj kartkę jak nie wiadomo o co chodzi.

2

Co to było. Aż nie wiem jak to podanie skomentować.

1

Pedri mógł strzelać.....

0

@szkudi7 Bo klnie po niemiecku i sędzia nie rozumie.

0

By były jaja gdyby go zmienił bo żółtą dostał.

0

Teraz nas oszczędził. Bo mogła być drugą i nara.

0

Martinez chyba na jakimś kacu haha.

0

Brawo. Tylko teraz ich gnieść a nie jak biedaki w tył i czekamy na koniec.

0

Tylko nie jak debil proszę.

0

Brawo brazol. Przynajmniej coś chłop robi.

0

@krol211 50 baniek 3 sezon bodajże i takie liczby.... Warto było.

1

Brawo. Dawać. Szkoda że trzeba było dostać żeby się przebudzić.

0

No chyba jednak nie spalone.

0

Brakuje kogoś w pomocy. No i Torres nic nie daje.

0

Ciekawe kiedy sędzia wyciągnie kartki. No chyba że zostawił w szatni i dopiero po przerwie.

2

Sędzia jak zwykle ślepy. Ale to nic nowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?