Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i to się da oglądać.
1
O to właśnie chodziło. Teraz na spokojnie po drugą i bez kontuzji. Po 12 punktów.
1
Brawo za strzał z dystansu.
1
No nie fart. Ale akcja dobra.
0
@PizzerMan Podbijam. Niech idzue do gorących a nie jakieś bzdety.
0
@Linnox @Kessie
1
@Arden Ja bym go skazał na krzesło elektryczne.
1
@MesQueUnClub96 Fajny. Ciekawe jaką rasa.
Edit: W sumie google pokazuje samojed.
2
@juarez Dziwne że tam karnego nie było. Przecież ewidetnie biały pada w polu karnym. O czym ten sędzia myśli? Chyba już im nie posędziuje.
1
@marcin62 Dalej mi szkoda że nie będzie dodatku do tego. Grałem 2 razy a zagram jeszcze 2 na 100%.
Plotka też jest taka że to ma być ostatni duży patch chociaż tu też coś się chyba zmieniło patrząc na ostatnią informacje.
0
Pomijając to co piszą dziennikarze bo to nigdy nie wiadomo co i jak jest prawdą. To mnie zastanawia jak się zmieni nasza sytuacja jeśli powiedzmy od stycznia będziemy grać na Camp Nou. Jak to zmieni sytuację na następne letnie okienko transferowe.
6
Niestety karny przypadek ale ewident.
1
PSG pograne. 9 punktów max hehe.
0
Wylosowali nam szajs.
0
@SpainFanRM89 Aha. Skąd taka informacja? Bo tu nie widzę a warto by było to napisać w sumie.
0
@Pnog37 Gdyby połączyć całą trójkę to by może wyszedł piłkarz na Barcelonę.... Może.
1
@tbas Nie jest to moim zdaniem sprawiedliwy system. Jak masz pecha to możesz trafić na dużo cięższy zestaw niż inny zespół. Do tego brak dwumeczu więc teoretycznie możesz zagrać 4 mecze z koszykiem 1 i 2 na wyjezdzie.
No ale może będzie to świeże i fajnie wyjdzie. Chociaż tak jak mówię nie do końca mnie to przekonuje.
0
@Kgorecki2500 Nevermind.
0
Nico bez sponsora na koszulce. DZIEJĄ SIĘ RZECZY. Za chwilę here we go będzie hehe. To nie może być przypadek.
0
@FanBarcYxD Mafia 2 jest bardzo dobry (nie jest jak 1 ale dalej bardzo dobra).
Polecam Baldur's Gate 3 na luzie ze 150 godzin grania.
Za kilka dni wychodzi Space Marine 2.
Ostatnio była premiera Black Myth: Wukong podobno dobre ale nie grałem.
Horizon Forbidden West polecam ostatnio skończyłem też ponad 200 godzin ale tam robiłem wszystko.
1
@FCBparasiempre Co to znaczy "Jestem bardzo ciekaw czy Flick w dalszym ciągu będzie wystawiał Ferrana Torresa(czytaj patałacha nad patałachami) kosztem Olmo, czy też się w końcu zreflektuje...?" Przecież Olmo wczoraj był pierwszy mecz jako zarejestrowany i to chyba około 14 dopiero. Dla mnie wcale nie dziwne że nie wyszedł w podstawie. Wystawiał rekina bo nikogo innego za bardzo nie miał. Więc tu się nie ma co "w końcu" reflektować.
0
Różnica między tym co jest teraz a tym co było za Xaviego jest taka że teraz nawet jak tego nie uznał (słusznie) i nie odgwizdał karnego na Olmo (chyba błąd) to i tak my wygrali. W ataku jest jakaś metoda (przynajmniej takie jest początkowe wrażenie) mogło być znacznie więcej goli bo Lewy mógł strzelić Pedri i Olmo też.
Tylko tej pi.... kontuzji szkoda.
PS: Chciałbym zobaczyć nagranie z sytuacji ewentualnego karnego i czerwonej na Pedrim.
0
Jest jakaś aplikacja żeby odczytać tekst np listu który jest napisany tak niewyraźnie że głowa boli jak się na to patrzy (np jak lekarz coś napisze)?
5
@doc My to mamy pecha. Co młody lepszy to ACL albo coś podobnego.
0
Brawo. Mecz do zapomnienia oby tylko urazy nie długie.
1
Oby nic wielkiego.
4
Podoba mi się że znów 94 a my biegamy. Ciekawe czy w dalszej części sezonu to będzie podobnie wyglądało.
1
Dobra żółta. Młody widać myśli.
0
Do varu chu.... go teraz nie wołają? Prądu nie ma?
2
Znów chłopaka rozwalił pewnie.