0

No i to się da oglądać.

1

O to właśnie chodziło. Teraz na spokojnie po drugą i bez kontuzji. Po 12 punktów.

1

Brawo za strzał z dystansu.

1

No nie fart. Ale akcja dobra.

0

@PizzerMan Podbijam. Niech idzue do gorących a nie jakieś bzdety.

0

1

@Arden Ja bym go skazał na krzesło elektryczne.

1

@MesQueUnClub96 Fajny. Ciekawe jaką rasa.
Edit: W sumie google pokazuje samojed.

2

@juarez Dziwne że tam karnego nie było. Przecież ewidetnie biały pada w polu karnym. O czym ten sędzia myśli? Chyba już im nie posędziuje.

1

@marcin62 Dalej mi szkoda że nie będzie dodatku do tego. Grałem 2 razy a zagram jeszcze 2 na 100%.

Plotka też jest taka że to ma być ostatni duży patch chociaż tu też coś się chyba zmieniło patrząc na ostatnią informacje.

0

Pomijając to co piszą dziennikarze bo to nigdy nie wiadomo co i jak jest prawdą. To mnie zastanawia jak się zmieni nasza sytuacja jeśli powiedzmy od stycznia będziemy grać na Camp Nou. Jak to zmieni sytuację na następne letnie okienko transferowe.

6

Niestety karny przypadek ale ewident.

1

PSG pograne. 9 punktów max hehe.

0

Wylosowali nam szajs.

0

@SpainFanRM89 Aha. Skąd taka informacja? Bo tu nie widzę a warto by było to napisać w sumie.

0

@Pnog37 Gdyby połączyć całą trójkę to by może wyszedł piłkarz na Barcelonę.... Może.

1

@tbas Nie jest to moim zdaniem sprawiedliwy system. Jak masz pecha to możesz trafić na dużo cięższy zestaw niż inny zespół. Do tego brak dwumeczu więc teoretycznie możesz zagrać 4 mecze z koszykiem 1 i 2 na wyjezdzie.

No ale może będzie to świeże i fajnie wyjdzie. Chociaż tak jak mówię nie do końca mnie to przekonuje.

0

@Kgorecki2500 Nevermind.

0

Nico bez sponsora na koszulce. DZIEJĄ SIĘ RZECZY. Za chwilę here we go będzie hehe. To nie może być przypadek.

0

@FanBarcYxD Mafia 2 jest bardzo dobry (nie jest jak 1 ale dalej bardzo dobra).

Polecam Baldur's Gate 3 na luzie ze 150 godzin grania.
Za kilka dni wychodzi Space Marine 2.
Ostatnio była premiera Black Myth: Wukong podobno dobre ale nie grałem.
Horizon Forbidden West polecam ostatnio skończyłem też ponad 200 godzin ale tam robiłem wszystko.

1

@FCBparasiempre Co to znaczy "Jestem bardzo ciekaw czy Flick w dalszym ciągu będzie wystawiał Ferrana Torresa(czytaj patałacha nad patałachami) kosztem Olmo, czy też się w końcu zreflektuje...?" Przecież Olmo wczoraj był pierwszy mecz jako zarejestrowany i to chyba około 14 dopiero. Dla mnie wcale nie dziwne że nie wyszedł w podstawie. Wystawiał rekina bo nikogo innego za bardzo nie miał. Więc tu się nie ma co "w końcu" reflektować.

0

Różnica między tym co jest teraz a tym co było za Xaviego jest taka że teraz nawet jak tego nie uznał (słusznie) i nie odgwizdał karnego na Olmo (chyba błąd) to i tak my wygrali. W ataku jest jakaś metoda (przynajmniej takie jest początkowe wrażenie) mogło być znacznie więcej goli bo Lewy mógł strzelić Pedri i Olmo też.

Tylko tej pi.... kontuzji szkoda.

PS: Chciałbym zobaczyć nagranie z sytuacji ewentualnego karnego i czerwonej na Pedrim.

0

Jest jakaś aplikacja żeby odczytać tekst np listu który jest napisany tak niewyraźnie że głowa boli jak się na to patrzy (np jak lekarz coś napisze)?

5

@doc My to mamy pecha. Co młody lepszy to ACL albo coś podobnego.

0

Brawo. Mecz do zapomnienia oby tylko urazy nie długie.

1

Oby nic wielkiego.

4

Podoba mi się że znów 94 a my biegamy. Ciekawe czy w dalszej części sezonu to będzie podobnie wyglądało.

1

Dobra żółta. Młody widać myśli.

0

Do varu chu.... go teraz nie wołają? Prądu nie ma?

2

Znów chłopaka rozwalił pewnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?