Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Balde zagrał....
0
Jaki k... faul.
0
Bilbao chyba karny.
0
K... Już widziałem to w sieci. Z drugiej strony mógł podać do Sardynki może by się przekształcił w Rekina.
9
Yamal negocjacje. Dobrze.
2
@blakkudium Ciekawe czy u tebasa panuje optymizm w kwestii rejestracji.
0
@mordini123 Przynajmniej ci nie przyszli po socjal. I raczej nie będą za kilka lat palić samochodów przepraszam protestować jak na zachodzie.
0
@marcin62 Nie rozumiem tego... Nagrali coś? Więc są dowody. Dlaczego skazanie tych badziewiarzy będzie trwało ponad rok? Przecież to jest sprawa na 10 minut...
0
@mordini123 Nie do końca mi się to podoba. 36 drużyn ale grane tylko z 8. Wiadomo że z różnych koszyków ale dalej uważam że to nie uczciwie w jakimś stopniu.
1
@Popitek12 Zależy który Norris. Bo np Chuck Norris to by wygrał nawet pieszo.
3
@juarez Ciekawe na jakiej pozycji grywa. Jak na Lewym skrzydle to żaden Nico nie jest potrzebny.
1
@kanver_ Już dali milion euro za Makucha. Stawiam że nie strzeli 10 goli. Widziałem jak grał w Cracovii i nie wiem skąd pomysł że jest tyle wart.
0
@LambiPL @pt9 @Kluivert_P @barteq @Joe_Barbaro A coś takiego? Z tego co się dowiedziałem jest to jest fajny zestaw.
https://www.euro.com.pl/noze-kuchenne/gerlach-zestaw-5-nozy-w-bloku-991a.bhtml?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=akc_pmax&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwq_G1BhCSARIsACc7NxqBGE48LmgQlYGcjNZ5F2ujicsokmdO25cG75crk3DUxMHV2xmjZtsaAo4lEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
2
Pytanie techniczne do gotującej części naszej społeczności. Jakiej firmy noże polecacie? Cena nie gra roli bo w sumie po remoncie kuchni za kilkadziesiąt tysięcy to już na tego typu sprzęcie nie będę oszczędzał.
Może ktoś zna jakiś fajny zestaw.
0
@DamianBarcaCule Dla Polski to by było najlepiej żeby w Polsce rząd chciał dobrze dla Polski przede wszystkim.
1
@Comentateiro Amerykański Donald T. Goni w ilości kłamstw polskiego Donalda T. Ale jest bez szans.
0
@Michael24 Szczerze mówiąc jak widzę co się tu dzieje od czasów po odejściu Neymara to mam coraz większe przekonanie że lepiej by było gdyby Barcelona miała właściciela. Wiadomo że to też nie jest optymalna sprawa bo przykładów jak Valencia gdzie chłop praktycznie nie potrzebuje sukcesu i go nienawidzą jest też trochę. Ale jak widzę sposób prowadzenia Klubu ostatnimi czasy to naprawdę nie wiem czy nie warto zaryzykować....
0
@juarez Nic im innego nie zostało.
1
@4drian0 Moim zdaniem wygląda to źle. Coś mnie odrzuca w tym stylu graficznym. Nie wiem dokładnie co to jest albo jak to nazwać ale jest tam coś co powoduje że ta gra mnie wcale nie interesuje. Ty napisałeś "cukierkowość" ale ja bym to nazwał inaczej może bardziej. Obrzydza mnie to dokładnie jak ten idiotyczny pony lvl w diablo 3 (zrobiony dla jaj ale jednak).
0
@tomek8756 Dopóki nikomu nie robi krzywdy to niech sobie każdy robi co chce. Nikt jej nie musi oglądać jak nie chce i tyle.
0
@AduŚ07 Ta ruskie napisy... UFO spadło i tyle żadne balony meteorologiczne żadne ruskie. Tylko kosmici. Powie się ruscy i nikt nie podejrzewa prawdy. Ostatnio rakiety latały to 3 tygodnie szukali i im się nie spieszyło a teraz od razu są ja Wam mówię PODEJRZANE.
0
@Tatazolwinia No nie wiem czy jak strzeli między 15 a 20 i nie wygramy nic to się spłaci bo w efekcie będzie 1 mistrz i 1 superpuchar. To trochę mało jak za 50 + 10x3 pensja. Tym bardziej że trzeba mieć z tyłu głowy że jak on pójdzie na emeryturę to trzeba zapłacić za kogoś innego. No chyba że będzie grał młody ze szkółki.
1
@Safrani Aha. Czyli teraz to nam już tylko wiara została haha.
3
@Bulbulator Czasem mam wrażenie że lepiej zrezygnować i podpisać nową umowę niż przedłużać. Bo nowy ma lepszą ofertę niż ci co są lata.
0
@Janas11224 Ile taki kosztuje. I hakie to jest duże?
1
@Rust_Cohle Nie. Bo jest brzydki jak noc haha.
13
@D10SLEO Nie jego wina że któryś prezes debil mu dał. Potem było odraczanie rozkładanie i się zrobiło.
0
@mordini123 Co to znaczy że bez falstartów? Że jak zrobisz to cie nie dyskwalifikuje? Czy że jak się wszyscy ustawimy to lecimy komu jak pasuje?
0
@Tatazolwinia Jeśli patrzysz z perspektywy czasu to masz rację. Ale jeśli patrzysz na transfer powiedzmy w momencie jego robienia to już nie. Z perspektywy czasu każdy widzi że kasa na Cou czy Komara była stracona. Ale w momencie jak jeden czy drugi przechodził to nikt nie myślał że będzie kontuzji więcej niż gry jak w wypadku Dembele. Danie pieniędzy za młodego gościa to jest inwestycja na np 8-10 lat. Bo tyle ma przed sobą.
Poszedł Neymar i wzięli skrzydłowego co się wydawało rozsądne (nie mówię o cenie ale o tym ruchu). Cou przychodził jako młoda gwiazda PL.
W przypadku Lewego nie było szans na to że będzie się dało go sprzedać. Było wiadome że z sezonu na sezon będzie coraz gorzej (raczej prędzej niż później). bo wieku nie oszuka. I w tym kontekście mówię że to się nie opłacało.
2
Z jednej strony fajnie bo Polak w Barcelonie. Z drugiej kasa jaka na niego poszła to nieporozumienie. No ale po fiasku z Messim potrzebny był "sukces" na rynku.