2

@Dari0G Jak tego Pablo zamknęli to przecież całą wyborcza go broniła. Więc nic dziwnego.

9

@bartas97 Miliard klauzula. Tymczasem jakiś szejk do asystenta:

Ahmed otwórz sejf.
Który proszę pana?
Nie wygłupiaj się. Ten mały oczywiście.

0

@D10SLEO @TheNekro94 Tylko czy kiedyś mięli z tego jakiś efekt? Bo co ten rzut tu dał? Tak swoją drogą.

5

0

To co? Jutro na meczu Nico wychodzi z tunelu jako ostatni?

0

@RafaPL Ktoś się Donaldu Tusku włamał na konto? Nie możliwe żeby sam z siebie napisał że były jakieś kontrowersje haha.

0

@4drian0 To ultimate to jest jakaś kolekcjonerka?

PS: Podobno ta gra nie jest jakoś fenomenalna. Ale to tylko info z internetu niektórych dziennikarzy. Więc nie wiem ile jest w tym prawdy.

1

Parafrazując klasyka "to se jeszcze pomyśli".

0

@tristan87 61 lat a nie myśli za grosz. Straszne... Tylko psa szkoda.

1

Pisałem to raz i napiszę drugi

Mamy taką listę płacową że trzeba ich z niej zrzucać i tyle. Nie ich wina że preses był debil i im dawał. Ja jak chodziłem do szefa po kasę to nie miałem sytuacji żeby mi dał przykładowo 200 podwyżki a ja do niego "chłopie wystarczy 150". Każdy chce dostać ile można i wcale im się nie dziwie.
Problem jest taki że w piłce go nie zwolnisz bo byś musiał wypłacić. I nie sprzedaż bo chorych pieniędzy nikt inny im nie da.

0

@Kgorecki2500 A Tusk był? Pewnie nie bo i po co? Przecież Niemcy nie grają.

0

No cóż szkoda bo zawsze szkoda jak się przegra finał. Ale i tak gratulacje. Gdyby takie coś zrobili piłkarze to by było pi.... do śmierci. Wystarczy wspomnieć jaka była podnieta przy bodaj ćwierćfinale na euro. Wielki sukces bo raz na 100 lat przeszli jedną runde po grupie na turnieju.

2

@draxidox Chłop się nie p.... sprowadza wszystkich na ziemie.

0

@FanBarcy22 O co chodzi z tym gościem?

0

@misterio Czyli z tego wynika że w 140 lat wzrost temperatury był 1 stopień średnio. Ciekawe jak to wyglądało od 1740 do 1880 albo w takim samym cyklu jeszcze wcześniej

Druga sprawa. Czy to jest tak dużo żeby się tym martwić?

Tu jak klikniesz to jest pdf z tym raportem jak Ci się chcę to czytaj.

https://judiciary.house.gov/media/press-releases/new-report-reveals-evidence-esg-collusion-among-left-wing-activists-and-major

0

@misterio Matko. Mi chodzi o to że kiedyś jak nie było działalności przemysłowej człowieka to też były zmiany klimatu i to jest fakt.

Ja nie mówię że nie wpływa bo może wpływa ale nie jest to czynnik jedyny i podejrzewam że nawet nie decydujący. A na pewno nie jest to powód żeby uprzykrzać życie obywateli. Bo nie mogę grzać czym mi pasuje albo mnie do miasta nie wpuszczą bo mam 15 letniego gruchota. Tym bardziej że w około i tak wszyscy trują.

7

Mamy taką listę płacową że trzeba ich z niej zrzucać i tyle. Nie ich wina że preses był debil i im dawał. Ja jak chodziłem do szefa po kasę to nie miałem sytuacji żeby mi dał przykładowo 200 podwyżki a ja do niego "chłopie wystarczy 150". Każdy chce dostać ile można i wcale im się nie dziwie.
Problem jest taki że w piłce go nie zwolnisz bo byś musiał wypłacić. I nie sprzedaż bo chorych pieniędzy nikt inny im nie da.

0

@misterio Nie upadną. Tylko co najwyżej jeśli Trump wygra wybory to znów Amerykanie nie będą dawać kasy przez powiedzmy 5 lat. W EU dalej będą walczyć z klimatem mimo iż cała reszta świata kopci. My sobie sami zakładamy pętlę na szyje. Gdzieś mi minęło z 2 miesiące temu że w EU coraz mniej chcą inwestować. Bo nie wiadomo co urzędnicy będą chcieli zwalczyć następne. Zarzynają gospodarkę a efekt będzie żaden bo nawet gdyby w Europie nikt nie mieszkał to klimat będą truć inni (jeśli oczywiście założymy że działalność człowieka wpływa na klimat zauważalne. Procesy klimatyczne zachodziły i bez człowieka z tego co wskazują badania).

0

@BorzyKrzys Po to samo co ministerstwo sportu. Żeby ten co wysoko kasę brał bo niby coś robi.

0

@misterio No przecież ja ich nie zbieram. Ale podejrzewam że w raporcie coś jest podane. Bo przecież na czymś się chyba opierają. A nie bo im się tak wydaje. Masz czas to poszukaj na stronie amerykańskiego kongresu gdzieś ten raport pewnie jest. I będziesz widział na czym się oparli.

0

@misterio Dlaczego "zrobiła"? A może po prostu tak wynika z danych? Mięli ściemniać i wtedy by było OK?

0

@Kondziubarca Mam wrażenie że ten gość to jest najwiekszy ściemniacz w całym nazwijmy to "środowisku transferowym". Miał kilka trafień jak miał dojścia do klubu i tyle. A teraz na tym leci robiąc przy tym show. Ludzie to lubią i dobre. Niech chłop się bawi i zarabia bo o to w tym chodzi. Ale ja jego informacji nie traktuje za poważnie.

0

@MesQueUnClub_87 Na gry online jak nie wiedzą kiedy to zawsze jest że grudzień i rok w którym ma wyjść. Równie dobrze może być w 2025 albo lepiej.

0

@Kredon Uwierz mi że tak jest wszędzie. Byłem w kilku krajach i jak ludzie oglądają jakiś sport zwłaszcza jak gra ich klub lub reprezentacja to klną na trenerów zawodników i na wszystko inne że my zrobilibyśmy to lepiej.

1

@semafor Młody niech mrugnie 3 razy jak go zmusili haha.

0

@MesQueUnClub_87 Gdyby nie ten Warhammer (albo gdyby doba miała z 70 godzin) to bym brał Black Myth: Wukong.

SH i Metro to nie mój klimat. A gdzie widziałeś informacje że KCD 2 jest w grudniu?

1

Dwie ciekawe gry we wrześniu.

Space Marine 2 multi gameplay



Oraz God of War Ragnarok na PC wymagania sprzętowe


1

@Comentateiro Piękna wędka pod gó***burze haha "miłośnicy imigracji z konfopisu ".

Zobaczymy czy osiagniesz "gorące".

1

@JohnA Może mobbingowała?

1

@MrKozamm Czy ja czegoś tu nie rozumiem? Bo z tego wynika że w efekcie "wziąłeś" kredyt z teściami którzy teściami nie są.

Ja bym im powiedział "dziękuję do widzenia proszę sobie spłacać swoje kredyty".

A co do dziewczyny. Po 7 latach to już chyba się znacie. Ona Cię chyba po takim czasie powinna wspierać. Więc prosto z mostu. Że nie będziesz płacił za coś do czego nie masz prawa. Bo w czym się zmienia Twoja sytuacja w porównaniu do tego co było? W niczym tylko teraz sponsorujesz jej mieszkanie a ona się nie dokłada. Za parę lat ona może Ci powiedzieć "nara" (oby nie ale mówimy o ewentualnej sytuacji) i zostanie z mieszkaniem a Ty że spłaconym w połowie kredytem za mieszkanie do którego nie wejdziesz.

Równie dobrze to możesz sobie wziąć kredyt i spłacać swoje. A teściowi powiedz że jak chcę robić prezenty to niech robi za swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?