Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Iniesta997 Nie wiem czy to prawda. Po polsku jeszcze nic nie widzę.
0
@Kgorecki2500 Lewicowe lobby do tego doprowadziło.
Jak mówią że jest 500 płci i każdy ma płynną a media i ludzie przy władzy przyznają rację to teraz ciężko będzie z tym coś teraz zrobić.
Tylko dziewczyny w sporcie cierpią.
2
Podobno Iran zaatakował Izrael.
Edit: Na razie tyle.
1
@Uukasz_93 PisPo jedno zło w tej kwestii (i w sumie wielu innych gdyby się zastanowić).
Różnica jest taka że Kaczafi przynajmniej chciał zrobić np CPK i nawet PODOBNO byli jakbyś inwestorzy zagraniczni. A Tusk zrobił taki syf że inwestor pojechał na Węgry. Z atomem też nie wiadomo co będzie. W efekcie zwiną wszystkie projekty które ten kraj mogły popchnąć do przodu a szajs zrobią taki sam jak PiS by zrobił... No cóż gratulację dla wyborców.
0
@KrisVEB81 Nie chcę to nie już byli tacy co tu nie chcieli i jeden nawet do PSG poszedł. Każdy wie jak to się skończyło. 7.5 mln rocznie to chyba nie są małe pieniądze. No chyba że plan jest taki żeby za rok przyjść za darmo dostać z 9 rocznie i jeszcze za podpis bo jak nie zapłacimy 60 klauzuli to pewnie ze 30 - 40 by wypadało dać.
2
@Kgorecki2500 Zdjęcie pod tytułem "Ostatnie znane zdjecie olimpijczyków z Korei północnej".
0
K.... Już kimpa zgasiłem a tam jeszcze karne były....
1
Lewy po Atletico nie wyciągnął żadnych wniosków.
1
@marcin62 No to powidzenia. Bo babka jest udana haha.
0
@marcin62 A z Friede walczyłeś?
0
@kulek22 W sumie jak na taki duży kraj i taką ilość ludzi to trochę mało. Z drugiej strony wiadomo że komuna. I my mamy inny etap rozwoju sportu. Wystarczy popatrzeć na piłkę Lewy saz na 100 lat a LM raz na 30 i dalej wpominamy remis z Anglikami.
0
@draxidox Taki trochę Meksykanin ale może po prostu nie poszło jak było losowanie cech damskich że tak powiem.
0
Joan to ogólnie zdaję się jest optymistyczny gość. W sumie przyszedł tu i zastał burdel. Transfery jakieś przeprowadził (czy dobre czy mi się podobają czy nie to inna sprawa). Mistrza wyglali więc jakiś efekt był.
Także reasumując pozostaję być optymistą.
1
@JohnA Według google zależy od kontekstu. Więc pewnie masz rację.
Czy to jest jakaś zmora to nie wiem. Może i tak bo teraz ludzie piszą krótkie wiadomości hurtowo i się aż nie zwraca uwagi. Z drugiej strony mnie to nie kłuje w oczy dopóki jestem w stanie rozczytać co ludzie piszą. A jest tu jeden chłop z którym to jest ciężkie haha.
0
@Sapos93 Dobra poprawiłem ale w sumie w google jest napisane że obie formy są poprawne. Skoro mówisz że "om" to niech będzie"om".
5
@DLFCB Abstrahując od tej konkretnej sytuacji. To dziwię się dziewczynom które się na coś takiego godzą. Trenujesz całe życie jakieś bieganie a potem facet się poczuwa i nie masz szans. Z drugiej strony pewnie też nie bardzo mają wyjście bo to by musiały wszystkie zrezygnować bo jak jedna powie "nie" to jej powiedzą "no to nara" i zrobią z nir homofoba. Po ludzku mi ich szkoda.
Zróbcie im trans olimpic i niech każdy startuje jak chce w co chce i z kim chce. A nie normalnym dziewczynom robić syf.
1
@tomek8756 Jak będą fikać to polecą razem z nim. Wolne media to tylko jak są takie jakie chcemy.
Jeśli go będą chcieli przywrócić to na miejscu tego chłopa bym im powiedział żeby wyp.... Po to będzie typowe gaszenie pożaru który się samemu przez głupotę wywołało. I gdyby nie to że się ludzie oburzają to by go potraktowali jak śmiecia mimo że tam tobi pewnie ze 35 lat.
0
@kuz Przecież jak dziś przegra to wylatuje haha.
0
@Kondziubarca Z Nikim to deal miał być pół roku temu a ostatnio było info że jak będziemy w stanach to będzie oficjalka.
5
@Dejvo Teraz albo nigdy.
0
Pytanie do tych co to śledzą bardziej wnikliwie. Czy ten cały Gerard Romero podał jakieś trafione info od momentu jak wyleciał bodaj młody Cruijff (bo chyba on był jego dojściem w czasie jednego okienka transferowego)?
0
@BarcaKings965212 Dokładnie. Powinni publikować tylko jednego dziennikarza który się sprawdza najwięcej razy nie wiem czy akurat ten co napisałeś ale za chwilę dojdzie do tego że będzie news na zasadzie "Panuje pesymistyczny optymizm podał Zbyszek z klanu"...
A tak mamy masę nic nie wnoszących aktualizacji bo chłop gla którego liczą się tylko kliki jak Gerard Romero coś sobie napisał.
0
Zawsze jak widzę ojca Yamala to się czuję stary... Masakra.
1
Będzie grane.
Za Imperatora
0
@Yamal_Williams Np która wydaj Ci się mądrzejsza i dlaczego? Najlepsze żebyś podał jakiś przykład mądrej wypowiedzi.
0
@Iniesta997 Po tym że się z nim nie zgadza haha.
1
@AmigoBlancos To że idioci są wszędzie to jest wiadome. I Iga nie powinna się nimi przejmować (i pewnie nie przejmuje.
Ale to nie zmienia faktu że ceremonia otwarcia to był badziew dno i metr mułu. Tak jak pisałem wcześniej. Odwagę mają obrażać katolików ale żeby pokazać Mohameta z chłopakiem albo jako drag queen to już nie. Bo dobrze wiedzą że gdyby coś takiego zrobili to Francja by spłynęła krwią i dobrze to wiedzą (zresztą już się parę lat temu dziennikarze przekonali z kim wolno a z kim nie).
2
Szczerze mówiąc mnie w tej całej sprawie (jak i wszystkich sagach transterowych) zastanawia tylko jedna rzecz. A mianowicie jaki % z tego to są dziennikarskie brednie? Bo stawiam że 99%. Skoro wydanie gazety jest codziennie to siłą rzeczy piszą cokolwiek bo muszą. A tak naprawdę taki Nico czy inny Neymar może nie wiedzieć co w tych gazetach jest bo siedzi na wakacjach.
1
Na Eurosport 1 chłop płynie po rekord olimpijski.
1
@Pawlak1992 Podobno max było 12.