1

@arasz1819 No to faktycznie nie ma co kontynuować bo faktycznie nie wiem do czego się tu odnosisz "ale przyjaźnie Brauna z agentami rosyjskimi dobre? Jak napiszesz, że nie wiesz o co chodzi to nie licz na kontynuację" bo jak żem Cię prosił o źródła tych informacji chyba z pół roku temu to żeś zamilkną. No chyba że Ci chodzi o zdjęcie co było z jakimś chłopem (zapomniałem nazwiska) jak Braun kręcił film czy coś takiego (kiedyś ktoś tu pokazywał). Tylko że zdaję się że z tym chłopem to zdjęcia miał między innymi Sikorski oraz Tusk jak i pisowcy.

"JKM kilka dni przed wojną zapewniał całą Polskę, że nie zaatakują." Pomijam że JKM już w konfie nie jest bo to nie ważne. Ważne jest to że nie on jeden się nie spodziewał ataku. I to znaczy że wszyscy opłaceni? Wyciągasz jedną sytuację i sobie dopisujesz co Ci pasuję. Nikt nie jest nieomylny

Może napisz z czym miał rację? Strona popis lewica robiła 2 lata z ludzi którzy się nie szczepili największych wrogów ludzkości bo inaczej wszyscy umrzemy. Wojna się zaczęła i nagle każdy ma to w .... i jakoś nie było masowych grobów a uchodźców z Ukrainy tu weszło w c... i trochę.

Co do STOP UKRAINIZACJI Polski to ja tu nie widzę nic złego. Trzeba być ślepy żeby nie widzieć jak się zachowywał rząd pis. No chyba że mi za chwilę powiesz że normalne jest że w Polsce zasiłki dostają ludzie tylko dlatego że mają paszport ukraiński (500+ oraz prawo do emerytury po kilku miesiącach to na szybko a pewnie jest więcej). Albo ten spec co stwierdził że "jesteśmy sługami narodu ukraińskiego". Już nie będę mówił o tym jak oni nas traktują bo szkoda się denerwować.

"tam chcą razem rozsadzać UE żeby kreml miał łatwiej do nas." Nas przed Kremlem to broni NATO jak już. A interesy z ruskimi to od lat robi "elita" Europejska na czele z Niemcami.

3

@arasz1819 Lepiej się zajmij panami komunistami w Twojej partii bo takich co pili z jaruzelem to tam jest wielu.

Ja zawsze mówię "po czynach ich poznacie" a "postkomuna" przez 3 dekady nie pokazała nic.

1

@norbi77 No tak. Chociaż miał wiele niezapomnianych cytatów a kilka nawet zabawnych.

0

@DLFCB 10500 chłopów czy kobiety też dostały w razie gdyby trafiła na jakiegoś "księcia ze bajki"?

1

@norbi77 Brudny Harry był wcześniej ale z kryminalno policyjnych moim zdaniem najlepszy.

2

Jego się opłaca sprzedać tylko jeśli na nim DOBRZE zarobimy bo inaczej jego sprzedaż to będzie kompromitacja. Młody drogi przyszedł wcześniej niż miał. A do tego sprzedany ze stratą normalnie mistrzostwo świata gdyby do tego doszło.

1

@VegetaPolska Argument że mamy swoich przestępców to nie jest argument za tym żeby brać tu nowych. A że z imigracją (zwłaszcza że się tak wyrażę odmienną kulturowo) rośnie liczba przestępstw to jest fakt.

Wiadomo że we Francji USA czy UK Polacy też popełniają przestępstwa. Ale Polacy (rdzenni Europejczycy) nie tworzą w krajach zachodu gett gdzie policja boi się wejść.

2

@GeneralXavi Wątpię. Ostatnio czytałem że nawet bezdomnych z Paryża wywożą.

Wszystko będzie zrobione tak żeby wyglądało że jest idealnie.

29

Mam nadzieję że Vitor Roque jednak przekona trenera że warto mu dać szansę.

Nie dlatego że go lubię bo jest mi obojętny ale dlatego że dopiero teraz powinien przyjść i to powinno być początek jego przygody u nas. Po drugie zapłacone za niego kilka dobrych milionów. Na Lewym się nie zbuduje drużyny na długo. I i tak by trzeba napastnika a on jest młody. W Brazylii mu dobrze szło. Liczę na niego.

1

@Arden Fakt faktem że brzydkich ludzi nie ma są tylko biedni.

4

@HypeR Czy żona siedzi obok?

3

@macio_944 Nie bronię nikogo. Ale fakt jest taki że gdyby Braun wziął sobie asystentkę z ruskim nazwiskiem i ktoś z wiadomej strony sporu politycznego napisał o niej to co piszą o tej to ci co teraz zgrywają oburzonych by go grillowali przez pół roku a przy wyborach by to wyciągane było do końca jego startów.

W mediach pewnie by gadane było i wszyscy jak jeden mąż nie zależnie czy pis po psl czy Hołownia by się wypowiadali że to skandal.

1

@RosjaninBut Jakie jest źródło tego artykułu? Bo jak dałem wyszukaj to tylko z Twittera są.

0

@jakub1906 Zostanie królem po karierze.

14

Szacunek za parę akcji zawsze będzie miał.

Ale to nie zmienia faktu że ten temat powinien być już zakończony. Lepiej jak już to wsadzić do składu młodego ze szkółki bo można na nim zarobić albo może wskoczyć do składu jak Lopez Yamal czy inni. Sergi tak czy inaczej jest tylko wydatkiem. Bez szans na zarobek czy rozwój. Taki trochę jest bo jest.

11

@Gaz "
How do we tell our kids that Neymar didn't win the Ballon d'Or?" Powiemy że poszedł do PSG żeby wyjść z cienia Leo Messiego i tak wyszedł z cienia że zaginął w ciemności.

0

@4drian0 W Polsce by mu się to nie udało.

0

@Uukasz_93 No ładniejsza niż ta wcześniej.... Tylko szkoda że to nie prawda hahahaha ale ludzie się dają łapać że aż szkoda słów. Z drugiej strony czy kogoś to jeszcze dziwi?

1

@kuz Xavi na początku też narzekał na zawodników. Pamiętam coś takiego jak mówił że to niewiarygodne grać w Barcelonie i mieć problemy z najłatwiejszym i rzeczami jak taktyka czy kwestie techniki.

Dopiero po jakimś czasie albo się z piłkarzami zakumplował albo nie chciał im podpaść i zmienił gadkę na to że "byli my lepsi trawa za długa a zupa za słona" o intensywności i zapi.... na treningach to mówi każdy trener który tu przyjdzie.

Mam nadzieję że Niemiec nie popełni błędu i nie da sobie wejść na głowę. Ktoś nie daje rady to ława i tyle. Dość truchtania do obrony.

1

@mmaciass Flage powinien nieść ktoś na Cyprze urodzony.

PS: Bardziej mnie oburza udział w igrzyskach gwałciciela pedofila. To co ona robi z własnej woli to jest jej sprawa.

9

@BorzyKrzys Nie zdziwił bym się gdyby to była jakaś randomowa babka. Ale policjantka? Masakra taki ktoś to powinien chyba ludziom pomagać zwłaszcza niepełnosprawnym (no bo się chyba babka zorientowała że gość chory. Zakładam że go widziała).

1

@KrychaFCB Podejrzewam że to nie będzie ostatni taki przypadek na tej imprezie.

1

@Kapitan hawk Ten .... Co x lat temu w sylwestra zabił całą rodzinę nie wiem czy nie dostał 13 lat....

0

@Uukasz_93 Pierwsza myśl "no nie za ładna".

0

@ranger3120 Nie możliwe z tego względu że gdyby to był aktor to by wzięli kogoś kto nie będzie sprawiał wrażenie że nie wie gdzie jest. Ile razy Joe miał taką akcję że wszyscy się łapali za głowę?

0

@MesQueUnClub96 Cashe żeś usunął?

3

@macio_944 Podejrzewam że @Luciano99 pokazał kiedyś chłopakom atlas z zabytkami i panowie po prostu zafascynowani Krzywą Wieżą w Pizie pomyslili typowe "my k... nie zrobimy? Poczymej mi piwo" no i w efekcie masz krzywy kibel w ....

0

@MesQueUnClub96 Miałem coś takiego. I też nie miałem danej serii PC. Wyczytałem że tam gdzie jest zainstalowana przeglądarka jest folder albo plik cashe który trzeba wywalić. Ale mi to nie pomogło (ale może Tobie naprawi) więc przeinstalowałem całą przeglądarkę i się naprawiło.

1

"José Álvarez: Całkowite porozumienie między Barceloną i agentem Nico Williamsa" Czyli teraz nic tylko trzeba czekać na słynne "Here we go José Álvarez to Barcelona".

1

Po ludzku szkoda chłopaka... Masakra. Piękny sen wejście do Barcelony kilka goli asyst wydaje się że "świat u stóp" a tu jeb i taki dramat i to nie w ciągu 10-15 lat tylko na praktyczne początkowej fazie kariery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?