3

@Barcaa12 Nie wiesz jak to działa? To Ci wyjaśnię. Otóż jeśli jest zamach na kogoś z kim się nie zgadzamy albo kogo nie lubimy np Donald T. wtedy jest to ewidetna ustawka. Chłop robi wszystko żeby coś ugrać nawet wynajmuje "zamachowców".
Ale jak byłby zamach na kogoś kogo popieramy albo lubimy np nasz polski Donald T. no to wtedy jest zagrożenie demokracji a zamachowcy to są na 100% jacyś fanatycy którzy chcą powrotu reżymu Kaczora.

0

@Faro Tylko żeby za chwilę nie było grania przeciw trenerowi bo ciężko.

Chociaż mam nadzieję że Barcelona to jest za poważny klub na coś takiego.

0

@Sulimo Wydaję mi się czy ta piłka faktycznie przyspiesza jak przeleci za mur?

0

@maroon Odpowiedział na pytanie jak normalnemu dziennikarzowi.

0

@Safrani Bo Braun to jest normalny gość. A politycy jak kaczor siedzą tam tak długo że gdyby wyszli to by ich słońce raziło. Dlatego powinien być jakiś max kadencji żeby w końcu każdy się musiał zmierzyć z tym co tam wyprawiał. A nie w sejmie do śmierci i jeden dzień dłużej.

0

@FcPortoFan1999 To nie są Pokemony.

0

@mateusz33 Zdziwieni że 2 treningi a nie godzinka i domek?

3

@FcPortoFan1999 To weź do siebie ze 2. Niech każdy kto jest za (na serio czy nie) tak zrobi i podpisze papier że będzie mu zapewniał wszystko co potrzebne do życia i odpowiadał za ewentualne szkody wyrządzone przez osobę którą się opiekuje i tyle. A potem jak przyjedzie następna tura ( a przyjedzie na 100% jak wejdą inni) to następni zwolennicy ich wezmą.

0

@ranger3120 Chyba patrzy na telefon ale nie widać dokładnie co ona ma w ręce. Powinna dostać mandat i zapłacić jeśli auto uszkodziła. To może by zaczęła myśleć.

4

@Adran360 Łysy z włosami zapomniał o tym że w Hiszpanii grają goście z Realu? Może któryś z nich?

1

@Sulimo Argumenty fajne. Idąc tym tropem to my nie powinni płacić za większość transferów haha.

0

No to jest po prostu hit.

Przy okazji ujawniono tłumaczenie "Białej Gwiazdy", która początkowo unikała ustalonej płatności.


- Z powodu słabej jakości występów piłkarza, klub nie powinien płacić pełnej kwoty - argumentowała Wisła.

https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/wisla-ukarana-przez-fifa-zadziwiajaca-proba-krakowian/245054

0

@tbas No właśnie mnie to zastanawia. Przecież to jest nienormalne. Z drugiej strony w polityce dużo normalności nie było nigdy.

2

@Sulimo Morale upadło.

0

@Kgorecki2500 A tak w ogóle to jak często sejm może głosować nad tą samą ustawą?

Wiadomo że to nie ma większego znaczenia bo wystarczy że inny klub by to złożył i jest niby co innego. Ale po prostu jestem ciekaw a nie mogę tego znaleźć.

0

W Polsce widzę masakra.

https://www.lightningmaps.org/?lang=pl

7

@Kgorecki2500 Mama nagrywa. Tytuł filmu "Ostatnie chwile człowieka".

0

@Mistrzu888 No ok. Cieszę się że im rośnie. Oby nie spadło po premierze W4 bo się okaże że wiadomo czyje wpływy będą aż nadto widoczne w fabule.

0

Wiedźmin 4.

Złe wieści PODOBNO w CDPR zatrudnili jakąś babę z Sweet Baby Inc. Kto siedzi w temacie gier wie dlaczego to są złe wieści a kto nie to artykuł o tym co ona chce niżej...

https://thatparkplace.com/sweet-baby-inc-defender-who-says-every-lever-must-be-pulled-to-push-lgbtq-agenda-announces-shes-joined-cd-projekt-red/

0

Nie przesadzajmy. Niech się przywita i ewentualnie materiały wideo a nie praktycznie non stop coś i organizm się nie regeneruje bo sezon się skończył euro teraz i już do treningu na max a potem Pedri 2.0. Mam nadzieję że teraz ten sztab jest mądrzejszy niż był przez lata i na takie rzeczy będą też patrzeć.

2

@marcin62 Ja to widziałem pierwszy raz po tym jak my wygrali mecz z PSG i Ćwiąkała wrzucił.

A poza tym co jest złego w przerabianiu memów jak pasuje jakiś obrazek do sytuacji?

0

@MesQueUnClub96 Fakt faktem że tam szkopy powinni mieć ze 2 czerwone.

1

@misterio Po prostu lubię się śmiać. A jak ktoś jest zamotany na stanowisku to contentu nie brakuje.

5

@draxidox Aż chcę żeby to była prawda bo to jest cudowne.

0

@Janas11224 Jaki problem? Nie ma problemu. Ewidentny żart w nawiązaniu do walenia wódy...

0

@tristan87 Było by ciekawie gdyby nawet rok nie minął a już by trzeba rozpisać wybory haha.

Szkoda że na tym cyrku jakim jest Polska polityka tylko Polska traci. I nie mówię tu o tej konkretnej ustawie. Ale o np budowaniu atomu 30 lat. Bo się zmienia rząd i wszystko co "nie nasze" do śmietnika.

0

@against_modern_football Kiedy pada gol którego brakuje żeby kupon wszedł a tu nagle VAR.

3

"Zawsze mówił, że piłka nożna to tylko nogi, ale nie, trzeba mieć minimalny poziom sprawności fizycznej." Coś uciekło w tłumaczeniu czy trener jest do wy... Bo coś mi tu nie pasuje.

0

@Janas11224 Widzisz do czego żeś się doprowadził tą wódą? Ponad 100 kilometrów się czołgać z prędkością ponad 20 na godzine.... Rekord świata. Ale jak będziesz kontynuował trening to i to pobijesz.

0

@RosjaninBut Nie marty się jeszcze Cię dopadną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?