0

@Barcanajlepszyteam Ale pier.... Przecież jak coś leci przez terytorium ukrów to na radarze nie jest podpisanie "lecę do Polski nie strzelaj". Zwykle jak coś leci to będzie "lecieć w kierunku Polski". Zapis taki żeby był. Żeby było dla ciemnej masy że oni nam zapewniają cokolwiek w tej umowie.

0

@Ryoumen Zamkną 3 operację i koniec.


0

@Mario96w To widziałem. Ale chyba miał być jakiś event gdzie miało być dostępne demo tej gry.

1

@Zoker Piranha Piranhą ale w sumie co z tym remakiem Gothica? Kiedyś coś widziałem że mięli to pokazać w wakacje. Jak na razie same screeny i badziewna kolekcjonerka była a gameplaya jak nie było tak nie ma.

2

@draxidox Ja tu nie widzę przemocy. Tylko pomoc. Przykładowo wiadomo że "planeta płonie" więc chłop z gaśnicą jest uzasadniony bo jeszcze się aktywiszcze zapali od siedzenia na ulicy. Druga sprawa podobno czarny przyciąga słońce a na jakiej ulicy siedzą aktywiszcza? CZARNEJ. No nie było wyjścia trzeba ich było zabrać dla ich dobra.

0

@draxidox Mi się to podoba. Moim zdaniem to jest najlepsza forma reklamy dlatego nie lubię jak jest w tv reklama np proszku do prania i tekst "zwykły proszek nie poradził sobie z plamami". Powinno być Wizir vs Bryza czy co tam jest i ludzie by weryfikowali. Takie coś napędza konkurencję bo nikt nie chce wypadać gorzej.

0

@SkN No nie wiem. Są trzy pytania.
1. Czy on jest u nas potrzebny?
2. Czy ktoś inny go weźmie za pieniądze?
3. Czy się opłaca żeby tu został (ile on ma wypłaty)?
I raczej w trzech odpowiedź jest "nie".

To był głupi transfer i tyle a na głupocie się dobrze nie wychodzi.

0

@KrychaFCB A ten pan to jest kto tak dokładnie?

0

Czyli co? Nastepne 7.5 bańki do kiesy?

1

@Popitek12 Jako pokutę masz się z Gdańska doczołgać na Żoliborz w Warszawie leżąc na plecach.

0

@Kgorecki2500 I tak i nie. Bo teraz zasady są durne i tam grała Estonia bo zagrała w lidze narodów czy coś takiego. Więc baraże owszem są częścią ale nietrudno odnieść wrażenie że faktycznie coś tu jest nie tak.

0

@Faro On ma 14 lat? Ciekawe.

3

Nie dziwne. Wypełnił swoje zadanie to i został doceniony.

1

@FcPortoFan1999 Wygląda na to że nie.

https://naszosie.pl/2024/07/06/najbardziej-absurdalna-kara-w-historii-julien-bernard-niszczy-wizerunek-sportu-wideo/

Może im przeszkadza że tak chłop z babą? Kto się może za mało nowoczesnie.... Śmiech na sali.

Można się śmiać ale jestem na 99% pewny że gdyby pocałował chłopaka albo dziewczyna dziewczynę to by nie było problemu dla sędziów.

2

@MesQueUnClub96 Jeszcze kilku i będzie na Nico. Ktoś tu pisał żeby zrobić na niego zrzutkę to się chłopaki wzięli do roboty.

0

Matko to euro po drugiej kolejce grupowej to jest poziom żenada.

0

@VamoSBarca88 Da się to włączyć w tv czy tylko na internecie?

0

@Sulimo Zastanawia mnie jak to wpada. Musiało między dziurami w siatce. Ale to jest praktycznie nie do powtórzenia.

Skandal to to nie jest bo z tego co widać na końcu nie uznał tego.

Edit. Chociaż w sumie jak to włączyłem na duży ekran to widać że siatka jest rozwalona.

0

@Kgorecki2500 Chyba raczej
"In Probierzówka łi chrust"

2

@Rust_Cohle Chyba jednak nie wszystko poszło po jego myśli....

0

@13th Tym strzałem zyskał sympatię praktycznie całej La Bamby haha.

0

@PatrychoO W sumie w jakimś stopniu można się z tym zgodzić. Mogłoby być tak że od fazy pucharowej sędziują sędziowie tylko z tych krajów które nie grają. Z drugiej strony jeśli tam sędzia nic nie odwalił to jest szukanie dziury w całym.

0

@PatrychoO On tak serio powiedział na mundialu? Bo widzę że to zdjęcie z Kararu.

0

@DragonxNF Wsadz asystę bo chyba była jedna.

1

@Sulimo Tak jest jak się "spece" od wulkanizacji za inną robotę biorą.

1

@CatalanDream Jedyny smutny Polak haha.

1

Niemcy odpadli i prawie cała Polska się cieszy.

1

Gramy do skutku.

2

Ale to jest idiota.

0

Myślałem że to obok poszło.

PS: Ferran dno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?