0

@El Plutoninho No nie wiem patrząc na ostatnie lata to między czasami Xavi Messi Iniesta i reszta a teraz to jest wyrwa.

0

@FCB_dimiC Za 15 lat on będzie miał 31.

0

@VeB 1899 I tak nie był zły bo tu 99% za Hiszpanią haha

3

Żules też z nami.

1

Brawo. Ale wsadził.

0

Lepiej stracić w 10 niż 80. Mają jeszcze czas żeby odrobić.

1

@misterio Abstrahując od tego czy to jest prawda. Najlepsze w tym wpisie jest "Jaki kraj, taki Elon Musk." Ludzie nie mają pojęcia za co się biorą i potem płacz. Jak ktoś jest debil to niech płacze.

0

@partymaker Nie wiem co będzie. Ale raczej nic dobrego. A na pewno gorsze niż oryginał.

1

@arasz1819 A co ja tu mam do krytykowania? Ja jestem za tym żeby każdy sobie robił co chce ze swoją kasą. Czy to co on proponuje jest nielegalne? Jak nie to ja nie mam problemu. Jeszcze raz niech każdy robi ze swoimi co chce. Jeden będzie robił to drugi wpłaci na partię trzeci kupi bitcoiny a jeszcze inny wplaci na jakieś ambergold. Co mi do tego?

1

@arasz1819 Mi się wydaje dokładnie tak jak koledze @ObiwanKenobi że on bardziej grzeje was niż nas. Wystarczy popatrzeć na to ile jest komentarzy pod kazdym poscie o konfie.

0

@barcelonaLM Ciekawe jakie nazwisko ma ten "Former Saudi Goal keeper" bo jak bez nazwiska to każdy może gadać wszystko.

1

@Kessie Śmiech śmiechem ale Clint już ma 94 lata.

9

Aktor jak na polskie standardy bardzo dobry. A co do reszty to no cóż o zmarłych podobno dobrze albo wcale więc na tym zakończę.

0

@mmaciass Nie wiem czy to świadczy że ogarnia. Przecież jest tam napisane że to był wywiad w jakimś programie. To nie była debata czy przypadkowe spotkanie. Do takiego wywiadu się przygotowywał i wiedział z kim będzie gadał. Na pewno mu powiedzieli że to siostra ambasadora w Polsce.

8

@AFA Mogli trenować w nocy jak im dzień nie pasuje....

0

@JohnnySilverhand Kosmici to nie wiem. Ale że się bodaj w stanach strzelało z Koreańczykami było w Homefront. Może byli jacyś kosmici w Wolfenstein II: The New Colossus ale nie wiem bo nie grałem w to (ale w wczesniejszych były różne cuda coś jak np robocop szkopów). Albo jakiś Fallout. Nic innego mi nie przychodzi do głowy.

0

@Faro Bardziej mnie zastanawia czy emoty mają coś sugerować.

7

Zaśmiałem się w sumie (trzeba wejść i link).

1

@BORO_12 Ostatnio bodaj był artykuł że Flick jest za Nico.

0

@blakkudium Mnie zastanawia dlaczego "including Deco" rozumiał bym "including Flick" bo to trener i on chce kogoś albo nie. Ale Deco to powinien mieć tyle do gadania że próbuje załatwić tych co trener chce.

4

@Aragorn33 I chłop ma 100% racji. Ale to nie jest wina Ukrainy. Tylko naszsgo rządu za pis jak i za po. Przyjeżdżają tu wszyscy jak po swoje bo nasi umiłowani przywódcy dbają o wszystkich w koło tylko nie o Polskę. Mało było przykładów przez ostatnie lata?

0

@RosjaninBut Oni tego nie widzą. Myślą że jak muzułmanie tu przyjadą to się dostosują do europejskiej kultury. Ale coś mi mówi że się bardzo przeliczą.

0

Ja bym mu podziękował. Nie opłaca się dla niego wchodzić w jakiekolwiek licytację. Pare dobrych zagrań z czego najlepsze to był nie strzelony karny w kadrze ostatnio haha. Nic wielkiego.

0

@Barcanajlepszyteam A to jeszcze lepiej. My będziemy strzelać do ruskich rakiet na terytorium Ukrainy? Przecież to jest nieporozumienie. Za chwilę nas na tej zasadzie wciągną do wojny.

0

@Barcanajlepszyteam Ale pier.... Przecież jak coś leci przez terytorium ukrów to na radarze nie jest podpisanie "lecę do Polski nie strzelaj". Zwykle jak coś leci to będzie "lecieć w kierunku Polski". Zapis taki żeby był. Żeby było dla ciemnej masy że oni nam zapewniają cokolwiek w tej umowie.

0

@Ryoumen Zamkną 3 operację i koniec.


0

@Mario96w To widziałem. Ale chyba miał być jakiś event gdzie miało być dostępne demo tej gry.

1

@Zoker Piranha Piranhą ale w sumie co z tym remakiem Gothica? Kiedyś coś widziałem że mięli to pokazać w wakacje. Jak na razie same screeny i badziewna kolekcjonerka była a gameplaya jak nie było tak nie ma.

2

@draxidox Ja tu nie widzę przemocy. Tylko pomoc. Przykładowo wiadomo że "planeta płonie" więc chłop z gaśnicą jest uzasadniony bo jeszcze się aktywiszcze zapali od siedzenia na ulicy. Druga sprawa podobno czarny przyciąga słońce a na jakiej ulicy siedzą aktywiszcza? CZARNEJ. No nie było wyjścia trzeba ich było zabrać dla ich dobra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?