6

@MesQueUnClub96 Szczpiony 30 razy i tak przechodzi że ledwo chodzi?

0

@kejdzi Na początku jak był Mateu Alemany to szału nie miał i za free przyszło kilku.

Mi nawet nie chodzi o to żeby on tu robił nie wiadomo co. Ale fakt faktem że jeździł do młodego Turka a Turek poszedł gdzie indziej jeździł zdaję się do jakiegoś Szweda i Szwed jest chyba w Chelsea.

1

@Popitek12 Cristiano by nie grał bo Lautaro Martínez i Julián Álvarez lepsi są.

1

Z agentką pewnego Norwega też się spotyka od czasu do czasu. Tak pół żartem pół serio.

A tak na poważnie czy Deco załatwił jakiś transfer poze tym Roque? A nawet to nie jestem pewien czy prawda.

0

@Faro Każdą gre łamią to tylko kwestia czasu. Dlatego mnie w sumie śmieszy że wydawcy płacą za Duenvo czy jak tam się to zabezpieczenie nazywa. Tym bardziej że udowodnione jest że to wpływa na ilość fps.

Jak jest dobra gra to ludzie i tak kupią co pokazuje Baldur's Gate 3 które tego nie ma.

3

@Amidamaru @mekston Pomijając wszystko. To interesujące jest to że jeśli chodzi o to że uefa wspiera Barcelonę zawsze jest pokazywany tylko mecz z Chelsea haha. A przykłady gdzie sędziowie pomagali Realowi można mnożyć. Nawet w tym sezonie LM pare takich jest. Ale już zawsze będzie "Uefalona"

Real ma chyba z 15 LM a uczciwie pewnie że 4 haha. Bo nawet czarnobiałe filmy z kantowaniem na ich korzyść były na YouTube.

0

@Kapitan hawk Nie spodziewał bym się. . Flaga to też jest symbol a mimo to robia koszule czy bikini które wyglądają tak samo. Nie wiem czy kiedyś Cejrowski nie mówił że w USA możesz nawet spalić flagę bo konstytucja zapewnia wolności słowa i przekazu. Chociaż pieron wie.

@Borneo Na gitarach ciekawie to brzmi.

1

@Kapitan hawk "Nie będę was oszukiwać, byłam pijana. Zgłaszam się do placówki, aby uzyskać pomoc, której potrzebuję. Nie byłam sobą" - napisała na platformie X.

"Przepraszam MLB, wszystkich fanów i ten kraj, który tak bardzo kocham, za to wykonanie. Dam wam znać, jak przebiega kuracja. Słyszałam, że to świetna zabawa" - dodała Andress. Ciekawe tłumaczenie. Czyli babka jest uzależniona od alkoholu i teraz sobie zdała sprawę? Wstyd a patrząc na to jak Amerykanie podchodzą do patriotyzmu to już na koncertach nie będzie mieć łatwo bo to się będzie ciągło za nią lata.

1

@PatrychoO Sponsor ma taki znak że ciężko coś poradzić. Można by go dać mniejszego ale to w sumie tyle. Bo podejrzewam że to sponsor decyduje co ma być w jakimś stopniu i jak nie chcą napisu tylko nowy znak to się nic nie zrobi.

Ale fakt faktem wygląda c...

1

@Ojciec5tkidzieci Ale zapłacić misiek nie zapłacił. No chyba że wcześniej i nie pokazali.

0

@PatrychoO Ch.... To wygląda.

0

W zeszłym tygodniu Nico był bardziej ceniony niż Olmo. Dlatego czekam spokojnie na to co się stanie. Bo to co piszą w prasie to jest o d... rozbić. Raz tak raz tak....

1

@Kgorecki2500 Bezpiecznej ale za imigrantami to pewnie zagłosuje i nie widzi problemu.

0

Naprawdę. Idźcie już do tego dentysty bo ileż można haha. Śmiech przez łzy.

2

@BlauBlau @arasz1819 O widzę że już chlopaki są haha. Wiadomo że lepsze są platformersy ktore "ssą sutka" Niemca orajac CPK i wszystko inne co jest dla nich nie korzystne. Ale spoko w zamian dostaniemy wiatraki od Simensa i stary złom elektroniczny z Niemiec no bo skąd?

A co do "sojuszu z afd" się nie będę wypowiadał. Niech się wypowie Ewa.

"Spada na mnie fala krytyki za wstąpienie do frakcji w Parlamencie Europejskim o nazwie Europa Suwerennych Narodów. Spodziewałam się tego, choć nie przebieracie w słowach, myśląc, że mając dostęp do 5G i prądu z kabla, możecie wobec mnie używać najgorszych epitetów i słów, bo przecież jestem osobą publiczną. Zniosę to.

Jakaś decyzja w europarlamencie musiała zostać podjęta i zdecydowałam, że wolę należeć do grupy, złożonej z europosłów, którzy mają uniosceptyczne podejście i na pewno nie będą wspierać Ursuli von der Leyen i jej zielonych ładów, paktów migracyjnych, czy innych bzdur. Bo wiecie co? Jakbym została niezrzeszona to spadłaby na mnie krytyka z drugiej strony, że poszłam tam dla kasy, że nic nie robię tylko pobieram pensję w znienawidzonym euro, że gó*no mogę zrobić, a takie miałam plany ???? Jakbym przystąpiła do frakcji Orbana i Le Pen to by pisali, że pobieram kasę od ruskich, że opłacają mnie Żydzi, a najlepiej Żydzi prosto z Rosji. Słyszałabym, że w tak dużej frakcji, gdzie rządzą Francuzi i Węgrzy, nie będę miała nic do gadania i żeby im nie podpaść, hamuje się w wypowiedziach… więc pewnie finansują mnie rosyjscy Żydzi ????

Żadna decyzja, która była do podjęcia, nie byłaby zadowalająca dla wszystkich i każda była dla mnie trudna. Każda wywołałaby hejt. Wchodząc do grupy Europy Suwerennych Narodów, mogę wykazać się pracą dla Was. I choćby z tego względu była to decyzja lepsza od pozostania niezrzeszoną. To nic innego, jak pragmatyzm polityczny. Chcę pracować dla Was i spróbować zrealizować to, z czym do Europarlamentu szlam w kampanii wyborczej i dlaczego mnie wybraliście.

Znacie moje poglądy.

Chcę Europy suwerennych narodów, opartych na tożsamości narodowej, europejskiej kulturze, rzymskim prawie, zdecentralizowanej, w której parlamenty poszczególnych państw mają większe kompetencje niż jakaś odgórna, unijna egzekutywa, wymyślona przez kilku fanów komunizmu.

Chcę polityki klimatycznej opartej na mechanizmach rynkowych, nie ideologiczno-spekulacyjnych, uzależniających słabsze państwa od tych, które tymi mechanizmami kumulują energetyczny kapitał.

Chcę Europy bezpiecznej. Dziś, gdy mamy tak duży problem z mafiami zajmującymi się handlem ludźmi, sprowadzającymi do Europy ludzi zagrażających bezpieczeństwu Europejczyków, w szczególności europejskich kobiet i dzieci, chcę zamknięcia granic zewnętrznych dla ludzi przybywających tu nielegalnie. Skoro Francja, Niemcy, Włochy,
Grecja, Hiszpania, Szwecja nadciągały sobie tych ludzi do siebie, to niech sobie z nimi radzą, a od Polski wara! Aby zatrzymać ten proceder, chcę powołać komisję śledczą ds. nielegalnej imigracji. I tego chcą europosłowie z grupy Europy Suwerennych Narodów.

Mój cel jest prosty i konkretny: chcę powołać komisję śledczą ds. nielegalnej imigracji. I jeżeli w zbiórce podpisów, przekonywaniu do konieczności powołania takiego organu pomogą mi europosłowie z Niemiec, czy hiszpańskiej partii „Koniec Imprezy”, to super! O to chodzi! Dla mnie ten sojusz jest taktyczny. Jeżeli dzięki obecność w tej grupie będę mogła powiedzieć Ursuli von der Leyen prosto z mównicy co o niej myślę - to fantastycznie! Jako niezrzeszona, nie miałabym takiej szansy. Więc taktycznie, lepiej było wejść do grupy europosłów o identycznych poglądach na Unię Europejską, niż nie.

Natomiast! Nigdy nie pozwolę na obrażanie Polaków i Polski, nigdy nie zgodzę się ze szkalującymi nas wypowiedziami kogokolwiek w Europie, niezależnie, czy to będą Niemcy, Francuzi, Węgrzy, Hiszpanie, czy ktokolwiek inny na świecie! Nigdy nie pozwolę, by jakiekolwiek państwo prowadziło szkodliwą politykę wobec moich rodaków i mojego kraju, niezależnie, czy będę z kimś w grupie w Europarlamencie, czy będę niezrzeszona, czy wyląduje na Księżycu. Nie i już! I albo mi ufacie i dlatego mnie wybraliście, albo nie. Realna polityka wymaga podejmowania trudnych decyzji, niosących za sobą konsekwencje, dających pewne możliwości i odbierających inne opcje. Taka sytuacja.

Nie zamierzam tłumaczyć się za czyjeś wypowiedzi, poza moimi własnymi, bo tylko za te odpowiadam, jako ich autor. Chyba uczciwiej się nie da. Liczy się dla mnie to, co jestem w stanie zrobić dla Was w Europarlamencie i jeżeli ktokolwiek pomyślał, że poprę jakieś szkodliwe rozwiązania dla Polski, to powiem tak: ogarnijcie się.

Wszystkim, którzy rozumieją meandry polityki, dziękuję za wsparcie! Jesteście niezastąpieni!"


Przeczytajcie to i mi powiedzcie gdzie napisała nieprawdę? Czy byście ich nie krytykowali gdyby weszli w sojusz z Le Pen bo ruscy? Albo gdyby została bez frakcji i nie mogła zrobić nic. Albo miała bardzo ograniczone możliwości?

Może lepiej chociaż raz poczekać i zobaczyć co będzie i co będą robić dla nas obywateli? Bo jak na razie to ani tusk ani kaczyński klasy nie pokazali. Tusk nawet był kamerdynerem w UE i co nam to dało?

1

@Kapitan hawk No i przez nieuwagę wszedłem na realmadryt.pl. Teraz muszę wywalić telefon..... Dziękuję bardzo.

1

@BorzyKrzys Serio takie coś tam stoi? Widzę że Majcher skończył ale trwa dalej haha.

1

@PatrychoO Nie liczył bym na to. Patrząc dco zrobili w NBA (ilość mikropłatności). Poza tym licencje jednak dużo ludzi na to patrzy a tu z EA nie mają raczej szans.

0

@RosjaninBut Kaczyńskiego to raczej nie bo on ich tu brał ale nieoficjalnie.

0

Nowe opakowanie.


0

@siuuu Nie o to chodzi. To że tak krzyczał chyba "fight fight" nie miało znaczenia. Bo moim zdaniem wtedy goście z secret service już wiedzieli że ten co strzelał nie żyje. Inaczej nawet by go nie podnieśli.

1

@siuuu Mi się wydaje że oni go nie trzymali żeby czasem nie poszedł tylko standardowo go zasłaniają. Ale i tak podejrzewam że dostali sygnał że już jest zneutralizowany. Nie wiem czy by go zaczęli podnosić gdyby było zagrożenie.

2

@Safrani Może tak być haha. Ale to w sumie pokazuje że czasem farta trzeba mieć. Chłop wygrał życie fakt faktem.

6

No ciekawe.

0

@mekston @NeroTFP1 No szczerze mówiąc 90% albo lepiej grało tu w managera co od razu czyni ekspertem od kierowania klubem. Większość zna serię Total war więc generałów nie brakuje. Polityka to wiadomo każdy ma swoje zdanie zawszę najlepsze. Grono ekspertów rośnie z każdym dniem.

0

"Co ciekawe, Barça pisze o kontuzji prawej nogi, podczas gdy w oświadczeniu reprezentacji Urugwaju stwierdzono, że chodzi o lewą kończynę." Może obie w takim razie?

0

@tbas Wirm że mięli. Bardziej mi chodzi o to że tu jak się pojawi jakiekolwiek podejrzenie względem partyjnego to zawsze jest grane "sprawa polityczna". Każdy to wykorzystuje. A druga sprawa to jaka ma być sprawa jak oni nic w życiu nie robią tylko polityka?

0

@tbas Tuski też grają tą kartą. A koim zdaniem jedni powinni wsadzić drugich po czy sami zostać wsadzeni przez kolejną ekipę i w ten sposób MOŻE by się coś w tym kraju zmieniło.

0

@Stinger_ Mam nadzieję że ZP dostanie Jude albo Hiszpan z Realu. Bo to że ktoś od nich to jest raczej 100%. Męczennik nie powinien dostać bo się zachowuję tak jak się zachowuje. Gdyby sędzia miał jaja to bodaj z Lipskiem powinien wylecieć i kto wie może by odpadli ale wiadomo Vini nietykalny. Chłop jest największym hipokrytą ostatnich lat i jedzie na tym że go nie szanują przez kolor skóry a to nie prawda. Nie szanują go bo jest b....m.

0

@Rust_Cohle Prawie trafił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?