Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 @zodiak_10 @Luciano99 Nie wiem jak Wy się chlopaki bawicie ale pamiętajcie:
0
@IronMan43 Jednak wolał bym wygrać hehe.
@JordiAlbion No może i tak. Z drugiej strony Xavi czy Iniesta spokojnie mogli w 2010 dostać.
22
Jak się ktoś oburza o ten wpis to powinien się skontaktować z lekarzem lub farmaceutą w celu nabycia leków na głowę...
0
@Aragorn33 Czy ja napisałem że tak jest czy Ty sobie po prostu dopowiedziałeś?
Ja nie patrzę na sondaże właśnie od kampanii Komorow vs Dudu. Bo się one za często nie sprawdzają. Po prostu to jest do przewidzenia.
1
@Aragorn33 Zgodnie z moimi przewidywaniami teraz się będą pojawiać sondaże gdzie Trump przegrywa z kandydatem demokratów (ktokolwiek by to nie był). Sondaże od dawna są elementem gry politycznej i nic więcej. Wystarczy przypomnieć Trump vs Clintonowa Komorow vs Dudu.
0
@lucas/catalan Propaganda alkochole mają bardzo przyjemną ofertę.
1
@skubi99 No w sumie kto wie. Może miała pracę która mogła skończyć się ciążą i dlatego jej tak zależy na legalnej aborcji.
0
@Kgorecki2500 Mojego głosu i tak nie dostanie. Wole psy.
0
Lista bym powiedział na zasadzie kto popularny haha. Mbappé nad Xavim i Iniestą bo strzela gole a oni nie. Zresztą Modric nad nimi też bym nie powiedział (ok ma LM więcej ale 2 euro + mistrzostwo świata to to nie jest). Lewy nad Suarezem to też moim zdaniem nie jest (chociaż tu pewnie są zdania podzielone). Henry na 4 też mi nie bardzo pasuje.
1
@MesQueUnClub96 Ale fajny pies.
0
@barteq Ale robią z niego samuraja a nie jest potwierdzone że nim był (nawet do końca nie wiadomo czy nosił miecz czy tylko ten ich krótki Wakizashi bo to że dostał jakąś broń jest raczej potwierdzone).
"Poza tym co za różnica jakim kolorem skóry grasz" jest różnica ale nie w kolorze skóry tylko kim grasz. Gdyby zrobili AC o imperium Zulusa Czaki i dali tam białego bo jest biały który był kimś a może nie to też bym tego nie kupił.
Zresztą do tej pory jak był AC to my grali dopasowaną postacią. W pierwszym muzułmaninem w Jerozolimie czasu krucjat. We Włoszech był Ezio z Florencji bodajże. Indianin w USA czy Anglik jako pirat na Karaibach w czasach złotej ery piractwa.
0
@barteq Nie podoba mi się że z całej historii Japonii gdzie jest masa znaczących wojowników na głównego bohatera wybrali jedynego czarnoskórego chłopa jaki się trafił. A do tego nawet nie wiadomo jaką funkcję pełnił. Powiem więcej kiedy Nobunaga przegrał ten cały Yosuke został oddany bodaj do misjonarzy bo zwycięzca (nie pamiętam nazwiska) uznał że jest tak mało ważny że się nie opłaca go zabijać albo żeby mu służył. Kiedyś czytałem historię samurajów od początku do upadku i nie było o nim nawet słowa gdzie o Nobunadze było kilka rodzajów (bo on był władcą już nie pamiętam czy miał tytuł Shoguna).
Został on wybrany na bohatera tylko i wyłącznie przez kolor skóry i tyle. Zawsze jak jest nowy AC ludzie się zastanawiają kto będzie bohaterem tu nikt się nie zastanawiał bo to było wiadomo że jak robią w Japonii to z całej historii będzie on. A chłop tam pasuje jak pięść do nosa. Można było wziąć młodego Nobunage i jego w opowieść wpleść w pewnym momencie. I nikt by nie miał problemu. Zawsze się grało kimś kto pasuje do okresu / kraju w którym się toczy akcja ale teraz wiadomo że bardziej się liczy równość i reprezentacja.
0
@barteq Shadow nie kupię ze względu na to jaki jest wybór grywalnych postaci. W Odyssey nie grałem.
2
@TheNekro94 3300 hahahaha chyba w 2 lata.
0
@clyde @barteq U mnie AC Valhalla. Wróciłem do AC pierwszy raz od Black Flag bo mi się podoba okres historyczny. Ale gra mnie nie zachwyciła ( skończyłem ja ale bardziej na zasadzie bo akurat nie było nic innego do roboty). Historia w tej grze jest taka że jak skończyłem to zapomniałem co się tam działo. Ludzie w osadzie którym się pomagało całą grę też nie są za ciekawi ale najgorsza jest walka. Chciałbym żeby przeciwników było mniej ale było to zrobione dobrze jeśli chodzi o animację. A do tego ciała wrogów zachowują się nienaturalnie.
I jeszcze śmiać mi się chciało jak zaatakowałem pierwszy klasztor. Otóż mnisi zaczęli uciekać no to ich zaatakowałem. Traf chciał że zabiło trzech na raz i mnie wywaliło a na ekran wyskoczyło coś "desynchronizacja z powodu zabijania cywili" hahaha śmiech na sali.
1
@Popitek12 Stawiam na Seagala. Lubię stare kino kopane gangsterskie i akcji ogólnie lat 80 90 i całą tą ekipę która wtedy była. Po za własne Seagalem. Inni w tych filmach jak walczą to wygląda to fajnie a on jest tak denny że się nie da na niego patrzeć.
0
@LucasW123 Sprzedać nie jest łatwo jak piłkarz bierze kasę lepszą niż mu w innym klubie dadzą. A do tego mieszka w fajnym miejscu. To mogą nam dać i miliard a piłkarz powie nie to nic nie zrobisz.
0
@Kgorecki2500 Serio "Ale oczywiście nasze MSZ woli potępiać pomnik"?
0
@AFA A co jest jutro?
2
@zodiak_10 Ahh gdyby nie kontuzja...
0
@Borneo Dziwne jest to że ci trzba tłumaczyć to że w polityce zagranicznej liczy się pieniądz. Ruskie w bodaj 2008 robili burdel w Gruzji (chociaż nie pamiętam dokładnie) w bodaj 2015 zajęli Krym i wszyscy przeszli z tym do porządku dziennego. Jak będzie interes do zrobienia to i Rosja przestaje być straszna.
0
@Borneo Celem jest to co się opłaci Niemcom. Dopóki była rura to gaz był super fajny. Ile czasu ludzi przekonywali "remontujcie domy ogrzewanie gazowe bo to jest czyste a węgiel nie?".
Moim zdaniem kwestia jest w tym że Putin musi umrzeć i wszyscy w Europie wrócą do interesów w Rosja bo "kasa nie śmierdzi".
4
Wystarczy spojrzeć ile ludzi ogląda męska piłkę a żeńską. I już widać że nie poeinny zarabiać tyle samo. To że piłkarze zarabiają wynika z tego że generują gigantyczne pieniądze. A nie z tego że ktoś sobie dawno wymyślił "a to niech chłop co kopie piłkę zarabia miliony".
Jedynym sposobem na to żeby więcej zarabiały jest podniesienie poziomu do takiego żeby sponsorzy chcieli płacić. No może im też Hector oddać swoją wypłatę ale myślę że tego mimo wszystko nie zrobi.
0
@DLFCB Za mocno pojechali.
2
@macio_944 Bo to trzeba tak powiedzieć żeby wyszło że jesteś elokwentny. Użyć jakiegoś szałowego słowa najlepiej żeby plebs nie rozumiał o co chodzi. I wtedy jest "yntelygętny".
2
@Ojciec5tkidzieci Chciałby znać WSZYSTKIE języki świata. Zdaje się że w którymś matrixie było że sobie chłop wgrał języki. W sumie to by było dobre haha.
0
@Borneo Widzę że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Bo ja napisałem o przyszłości "Powiedzmy że się wojna skończyła. Mija 10 lat" a Ty "kolejna bzdura z tym gazem podpisowat.to Pawlak". I tak samo ja mówię że "Chodziło o ideologię" a Ty mi wychodzisz z drzewem genealogicznym Sorosa. Co mnie obchodzi kto to jest. Mnie interesuje co on promuje a promuję masę durnot jak i cały blok lewicy europejskiej. Przez co jest niebezpieczny dla bezpieczeństwa Polski.
0
@Borneo I co z tego? Zmień sobie Sorosa na Niemców. Też nas zaatakowali. Zniszczyli. A teraz jeszcze nam chcą wepchnąć swoje widzimisię w wieku sprawach. Na pewno są organizacje które od nich biorą kasę żeby to promować.
Chodziło o ideologię. A że teraz nie lubimy ruskich to się wszyscy oburzają. Ale wcześniej było ok i robili z nimi interesy wszyscy. Ciekawe w którym roku to całe ordo brało od nich kasę.
Powiedzmy że się wojna skończyła. Mija 10 lat. Niemiecki handel ruskim gazem kwitnie. Tusk bohaterem Polaków podpisał kontrakt z Niemcami na zakup ruskiego gazu. Płacimy najwyższą cene w Europie za najmniejszą ilość. Ogólnie kolejny sukces. I co wtedy? Też nie można brać kasy od ruskich?
Prawda jest taka że to co kogo oburza zależy od mądrości etapu. I tyle tak jak mówię 15 lat temu ruscy to byli przyjaciele Europy a teraz nasi umiłowani przywódcy wysłali by nas umierać za Ukrainę.
0
@RosjaninBut Mam tu pewien nazwijmy to "problem moralny". Z jednej strony uważam że państwo musi dotrzymać umów które zawiera więc skoro im przysługuje emerytura w jakiejś wysokość to nie powinno się im zmniejszać bo mi się nie podobają. Więc jeśli po "upadku" komuny przyznano im w wolnej Polsce emerytury to powinni je dostać w wysokości zgodnej z zasadami wyliczania emerytur.
Z drugiej strony to są ludzie którzy po komunie powinni dostać wybór "bilet do pracodawcy albo kula w łeb".
0
@Borneo Ruska kasa jest tak samo niebezpieczna jak pieniądze Sorosa (czy jak on się tam pisze) albo innych promujących postęp na modlę zachodu. Gdzie miasta powoli bardziej przypominają Afrykę niż Europę.
Całą "polską" lewicę wynaleźli ruscy i nie widzicie problemu.